U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland
14.01.2018 - 19.58u
Door: Mark Jaspers

Proximus league

12/01 20:30 Westerlo - Roeselare 0-0
13/01 20:30 Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge 2-3
14/01 14:30 Lierse - Tubeke 2-1
14/01 18:00 OHL - Union 3-1

1 Lierse 8 6 2 0 12/7 18
2 Cercle Brugge 8 5 1 2 17/8 17
3 OHL 8 3 2 3 9/7 12
4 Beerschot-Wilrijk 8 3 4 1 10/14 10
5 Tubeke 8 2 3 3 10/11 9
6 Union 8 2 3 3 8/10 9
7 Roeselare 8 2 4 2 7/11 8
8 Westerlo 8 1 5 2 6/11 5

1 Amateurs

13/01 19:30 Oudenaarde - Dessel Sp. 1-1
13/01 20:00 Heist - FC Knokke 2-1
13/01 20:00 Lommel SK - E. Aalst 2-1
13/01 20:00 Oosterzonen - Deinze 0-1
13/01 20:00 FCV Dender - Châtelet 1-1
13/01 20:00 Seraing - Virton 2-0
13/01 20:00 Patro Maasmechelen - Hamme 0-2
14/01 15:00 Berchem - ASV Geel 1-3

1 Lommel SK 17 10 3 4 34/16 34
2 FC Knokke 17 10 3 4 36/19 34
3 Heist 17 10 4 3 28/23 33
4 Dessel Sp. 17 9 4 4 31/19 31
5 Deinze 16 9 4 3 20/12 30
6 Oudenaarde 17 8 6 3 33/17 27
7 ASV Geel 17 8 7 2 30/24 26
8 Hamme 17 7 6 4 24/25 25
9 Seraing 17 6 6 5 23/21 23
10 E. Aalst 16 7 9 0 25/31 21
11 Oosterzonen 17 5 6 6 24/28 21
12 Virton 16 5 9 2 18/26 17
13 FCV Dender 16 4 7 5 19/28 17
14 Berchem 17 3 10 4 21/31 13
15 Châtelet 17 1 8 8 15/30 11
16 Patro Maasmechelen 17 2 12 3 12/43 9

2 Amateurs B

13/01 19:30 Zwarte Leeuw - Sp. Hasselt 2-1
13/01 19:30 St. Lenaarts - KVK Tienen 3-3
13/01 19:30 Thes Sp. - FC Turnhout 2-0
13/01 19:30 Hades - Bocholt 5-1
13/01 20:00 Tempo Overijse - O. Wijgmaal 3-1
14/01 14:30 Cappellen - City Pirates Antw. 1-1
14/01 14:30 Duffel - Vosselaar 2-1
14/01 15:00 Spouwen-Mop. - Hoogstraten 1-0

1 Thes Sp. 17 10 4 3 34/21 33
2 Spouwen-Mop. 17 9 3 5 34/22 32
3 Vosselaar 17 8 4 5 28/15 29
4 Bocholt 17 8 5 4 29/27 28
5 Hades 17 8 6 3 31/25 27
6 O. Wijgmaal 17 8 7 2 32/29 26
7 Duffel 17 7 5 5 29/27 26
8 City Pirates Antw. 17 6 5 6 31/30 24
9 Cappellen 17 6 6 5 31/25 23
10 Tempo Overijse 17 6 6 5 22/28 23
11 Zwarte Leeuw 17 4 5 8 31/29 20
12 Sp. Hasselt 17 5 8 4 20/26 19
13 KVK Tienen 17 5 10 2 23/36 17
14 FC Turnhout 17 3 6 8 16/22 17
15 Hoogstraten 17 4 9 4 21/31 16
16 St. Lenaarts 17 3 11 3 20/39 12

3 Amateurs B

13/01 19:30 Houtvenne - Sterrebeek 2-0
13/01 19:30 KFC Nijlen - Hoeilaart 4-2
13/01 19:30 Esp. Pelt - Heur-Tongeren 1-0
14/01 14:30 Kampenhout - ESK Leopoldsburg 0-3
14/01 14:30 KVK Wellen - Ternesse 3-0
14/01 14:30 E. Termien - VC Herentals 3-0
14/01 15:00 Diegem - Diest 1-1
14/01 15:00 Woluwe-Zav. - Bilzen-Waltwilder 2-2

1 Heur-Tongeren 17 10 5 2 34/20 32
2 Esp. Pelt 17 9 5 3 37/27 30
3 Bilzen-Waltwilder 17 9 5 3 40/31 30
4 KVK Wellen 17 8 5 4 25/17 28
5 E. Termien 17 8 5 4 30/25 28
6 ESK Leopoldsburg 17 8 6 3 28/19 27
7 Houtvenne 17 8 6 3 37/32 27
8 Diegem 17 8 7 2 37/29 26
9 KFC Nijlen 17 7 6 4 34/36 25
10 Ternesse 17 7 9 1 30/38 22
11 Diest 17 6 7 4 24/35 22
12 Woluwe-Zav. 17 6 8 3 32/35 21
13 Kampenhout 17 6 8 3 21/32 21
14 VC Herentals 17 4 10 3 23/36 15
15 Hoeilaart 17 4 10 3 19/33 15
16 Sterrebeek 17 3 9 5 25/31 14

1 Provinciale

13/01 19:30 OG Vorselaar - Antonia A 0-0
13/01 20:00 Lille - Witg. Des. 2-1
13/01 20:00 Kontich A - Oppuurs 1-2
14/01 14:30 Merksplas - Branddonk 0-0
14/01 14:30 GR Katelijne - Rapid Leest 2-1
14/01 14:30 Lyra - RC Mechelen 1-2
14/01 14:30 Berg en Dal - Heikant 1-1
14/01 14:30 St.-Job - Schriek 2-3

1 Lyra 17 12 2 3 50/16 39
2 RC Mechelen 18 10 0 8 32/13 38
3 Lille 17 10 3 4 35/23 34
4 Witg. Des. 17 7 3 7 37/29 28
5 Oppuurs 17 8 6 3 36/31 27
6 Berg en Dal 17 7 4 6 23/14 27
7 Heikant 18 7 6 5 45/38 26
8 St.-Job 17 8 9 0 31/35 24
9 Kontich A 17 6 7 4 35/21 22
10 Branddonk 17 6 7 4 25/25 22
11 Antonia A 17 4 6 7 23/31 19
12 Merksplas 17 5 9 3 23/33 18
13 Schriek 17 5 9 3 25/40 18
14 Vorselaar 18 4 10 4 24/53 16
15 Rapid Leest 17 3 10 4 19/35 13
16 GR Katelijne 18 2 13 3 16/42 9

2 Prov B

13/01 19:30 Herenthout A - Beekhoek A 0-2
13/01 19:30 Oud-Turnhout - Weelde 2-3
14/01 14:30 Verbr. Arendonk - Olmen 2-4
14/01 14:30 White Star - Wuustwezel 1-5
14/01 14:30 Retie - Bevel 2-0
14/01 14:30 Linda Olen - Zoersel 2-4
14/01 14:30 Vlimmeren - De Kempen A 0-1
14/01 14:30 Minderhout - Herselt 2-5

1 De Kempen A 18 14 2 2 48/19 44
2 Wuustwezel 17 12 1 4 50/21 40
3 Olmen 17 12 1 4 51/23 40
4 Weelde 17 8 5 4 38/35 28
5 Zoersel 17 8 6 3 36/26 27
6 Retie 17 7 7 3 36/32 24
7 Herselt 18 7 8 3 28/32 24
8 Verbr. Arendonk 17 7 8 2 33/38 23
9 White Star 17 6 8 3 31/41 21
10 Beekhoek A 17 6 10 1 24/39 19
11 Linda Olen 17 5 8 4 32/40 19
12 Vlimmeren 17 5 10 2 25/33 17
13 Minderhout 17 5 10 2 32/44 17
14 Oud-Turnhout 18 5 11 2 26/41 17
15 Herenthout A 17 4 9 4 27/40 16
16 Bevel 18 5 12 1 23/36 16

3 Prov C

13/01 19:30 KFC Mol - Oosterzonen B 2-1
13/01 19:30 Balen - Bouwel 3-2
13/01 19:30 Kasterlee - VV Laakdal 1-2
13/01 20:00 Zandhoven - Vrij Arendonk 3-2
14/01 14:30 Gierle - St.-Dimpna 1-2
14/01 14:30 Halle - Noordstar 1-3
14/01 14:30 Zwaneven - SKS Herentals 4-1
14/01 14:30 VC Poederlee - Wezel Sp. 1-2

1 St.-Dimpna 18 16 1 1 67/13 49
2 Balen 18 13 3 2 48/19 41
3 Wezel Sp. 17 12 2 3 46/17 39
4 Bouwel 17 10 6 1 44/32 31
5 VV Laakdal 17 9 6 2 40/32 29
6 Zwaneven 17 8 6 3 53/38 27
7 Oosterzonen B 17 8 6 3 35/26 27
8 Noordstar 17 8 6 3 37/37 27
9 Kasterlee 17 8 6 3 32/35 27
10 Zandhoven 17 7 9 1 32/51 22
11 KFC Mol 17 6 8 3 23/35 21
12 Gierle 18 5 9 4 31/41 19
13 Vrij Arendonk 16 3 11 2 29/35 11
14 Halle 18 3 13 2 28/53 11
15 VC Poederlee 17 3 13 1 18/54 7
16 SKS Herentals 18 1 15 2 11/56 5

4 Prov B

13/01 19:30 Pulderbos - Ranst B 5-1
13/01 20:00 Olympic Pirates - City Pirates Antw. B 1-1
14/01 14:30 Tub. Borgerhout - Massenhoven 2-0
14/01 14:30 Pulle - Brothers Utd 5-1
14/01 14:30 Alberta FC Schilde - Ternesse B 3-0
14/01 14:30 Maccabi - J. Antwerpen 4-4
14/01 14:30 Grobbendonk - Boechout 4-1
14/01 14:30 Oelegem - Emblem 1-2

1 Pulderbos 17 14 3 0 57/25 42
2 Pulle 17 12 3 2 62/25 38
3 City Pirates Antw. B 17 10 4 3 41/25 33
4 Oelegem 17 10 4 3 42/29 33
5 Grobbendonk 17 9 7 1 35/31 28
6 Emblem 17 8 5 4 33/29 28
7 Massenhoven 17 8 6 3 31/27 27
8 Maccabi 18 7 5 6 30/34 27
9 Alberta FC Schilde 17 7 7 3 36/32 24
10 Tub. Borgerh. 17 5 7 5 33/38 20
11 Brothers Utd 17 5 9 3 28/44 18
12 Ranst B 17 5 10 2 27/31 17
13 J. Antwerpen 17 4 10 3 31/48 15
14 Olympic Pirates 18 4 12 2 23/34 14
15 Ternesse B 17 3 10 4 19/34 13
16 Boechout 17 3 12 2 20/62 11

4 Prov D

13/01 19:30 Putte FC B - Peulis 2-3
13/01 19:30 Blauberg - Berlaar 6-0
14/01 14:00 Herenthout B - Beerzel 0-3
14/01 14:30 Oevel - Wiekevorst 1-2
14/01 14:30 Booischot - Immer Voort 2-0
14/01 14:30 Wavria B - Ramsel 2-2
14/01 14:30 Heultje - Rijmenam 2-3
14/01 14:30 Grasheide - Tongerlo 2-6

1 Blauberg 18 13 4 1 63/27 40
2 Booischot 17 10 3 4 45/17 34
3 Grasheide 17 10 4 3 39/26 33
4 Tongerlo 17 9 3 5 44/32 32
5 Berlaar 18 10 6 2 29/30 32
6 Oevel 18 8 5 5 37/21 29
7 Peulis 17 8 5 4 33/33 28
8 Beerzel 17 8 6 3 38/22 27
9 Rijmenam 17 7 7 3 37/37 24
10 Wiekevorst 17 6 5 6 35/32 24
11 Heultje 17 7 9 1 36/40 22
12 Putte FC B 17 5 10 2 29/40 17
13 Herenthout B 17 4 8 5 18/29 17
14 Immer Voort 17 4 9 4 28/34 16
15 Wavria B 17 1 11 5 15/52 8
16 Ramsel 18 0 15 3 21/75 3

4 Prov E

13/01 19:30 De Kempen B - Wortel 0-0
13/01 19:30 Rosselaar Hulsen - Rauw 4-2
14/01 14:30 Flandria - Ezaart 2-1
14/01 14:30 Beekhoek B - Punt-Larum 2-4
14/01 14:30 Zammel - Exc. Vorst 1-5
14/01 14:30 MLK Lichtaart - Olen United 2-0
14/01 14:30 Netezonen - KFC Turnhout B 1-1
14/01 14:30 Alberta - Oosthoven 2-4

1 Flandria 18 12 3 3 51/23 39
2 KFC Turnhout B 17 11 3 3 38/15 36
3 Netezonen 17 11 3 3 41/22 36
4 Rauw 18 12 6 0 43/22 36
5 Olen United 17 10 4 3 36/24 33
6 Oosthoven 17 10 6 1 43/30 31
7 Exc. Vorst 17 9 7 1 41/23 28
8 Ezaart 17 8 9 0 28/35 24
9 Wortel 17 7 7 3 36/36 24
10 Alberta 17 7 9 1 30/27 22
11 MLK Lichtaart 17 6 7 4 37/42 22
12 Rosselaar Hulsen 17 5 10 2 35/59 17
13 Punt-Larum 17 5 11 1 31/50 16
14 De Kempen B 17 4 9 4 29/35 16
15 Zammel 17 2 9 6 20/37 12
16 Beekhoek B 17 0 16 1 12/71 1

 

image



Meer nieuws

Voka - KvK Mechelen-Kempen: “Niet tot na de zomer wachten voor nieuwe regering”

Kempen regio | Nationaal | Vlaanderen 27.05.2020 - 20.44u

Passerelle Schijnpoort Antwerpen open

Passerelle Schijnpoort Antwerpen open
Neteland | Provincie Antwerpen 27.05.2020 - 19.45u

Jubileumboek: 'KFC Heultje. Een club naar mijn hart'

 Jubileumboek: 'KFC Heultje. Een club naar mijn hart'
Kempen regio | Westerlo 27.05.2020 - 17.37u

Bocciaspeler Francis Rombouts gaat naar Paralympische Spelen Tokyo 2021

Bocciaspeler Francis Rombouts gaat naar Paralympische Spelen Tokyo 2021
Internationaal | Kasterlee | Nationaal | Vlaanderen 27.05.2020 - 17.20u

'13 van eerste 23 Belgische besmettingen kwamen uit 1 hotel in Noord-Italië': 'Pano' reconstrueert begin coronacrisis

'13 van eerste 23 Belgische besmettingen kwamen uit 1 hotel in Noord-Italië': 'Pano' reconstrueert begin coronacrisis
Internationaal | Kempen regio | Nationaal | Neteland | Vlaanderen 27.05.2020 - 13.01u

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto