U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland
21.01.2018 - 20.09u
Door: Mark Jaspers

Proximus League

19/01 20:30 Cercle Brugge - Lierse 4-1
20/01 17:00 Union - Westerlo 1-1
20/01 20:30 Roeselare - Beerschot-Wilrijk 0-0
21/01 16:00 Tubeke - OHL 0-1

1 Cercle Brugge 9 6 1 2 21/9 20
2 Lierse 9 6 3 0 13/11 18
3 OHL 9 4 2 3 10/7 15
4 Beerschot-Wilrijk 9 3 4 2 10/14 11
5 Union 9 2 3 4 9/11 10
6 Tubeke 9 2 4 3 10/12 9
7 Roeselare 9 2 4 3 7/11 9
8 Westerlo 9 1 5 3 7/12 6

1 Amateurs

20/01 19:30 Dessel Sp. - Oosterzonen 1-0
20/01 20:00 Virton - Patro Maasmechelen 2-0
20/01 20:00 ASV Geel - FCV Dender 3-3
20/01 20:00 Deinze - Seraing 2-3
21/01 14:30 E. Aalst - Heist 1-1
21/01 14:30 Châtelet - Berchem 1-0
21/01 15:00 Hamme - Lommel SK 0-3
21/01 15:00 FC Knokke - Oudenaarde 4-0

1 FC Knokke 18 11 3 4 40/19 37
2 Lommel SK 18 11 3 4 37/16 37
3 Dessel Sp. 18 10 4 4 32/19 34
4 Heist 18 10 4 4 29/24 34
5 Deinze 17 9 5 3 22/15 30
6 Oudenaarde 18 8 7 3 33/21 27
7 ASV Geel 18 8 7 3 33/27 27
8 Seraing 18 7 6 5 26/23 26
9 Hamme 18 7 7 4 24/28 25
10 E. Aalst 17 7 9 1 26/32 22
11 Oosterzonen 18 5 7 6 24/29 21
12 Virton 17 6 9 2 20/26 20
13 FCV Dender 17 4 7 6 22/31 18
14 Châtelet 18 2 8 8 16/30 14
15 Berchem 18 3 11 4 21/32 13
16 Patro Maasmechelen 18 2 13 3 12/45 9

2 Amateurs B

20/01 19:30 FC Turnhout - Spouwen-Mop. 1-2
20/01 20:00 Sp. Hasselt - Tempo Overijse 4-3
20/01 20:00 Hoogstraten - Hades 1-2
20/01 20:00 City Pirates Antwerp - Thes Sp. 1-3
21/01 14:30 Vosselaar - St. Lenaarts 2-0
21/01 15:00 Bocholt - Duffel 2-1
21/01 15:00 KVK Tienen - Zwarte Leeuw 1-1
21/01 15:00 O. Wijgmaal - Cappellen 1-0

1 Thes Sp. 18 11 4 3 37/22 36
2 Spouwen-Mop. 18 10 3 5 36/23 35
3 Vosselaar 18 9 4 5 30/15 32
4 Bocholt 18 9 5 4 31/28 31
5 Hades 18 9 6 3 33/26 30
6 O. Wijgmaal 18 9 7 2 33/29 29
7 Duffel 18 7 6 5 30/29 26
8 City Pirates Antw. 18 6 6 6 32/33 24
9 Cappellen 18 6 7 5 31/26 23
10 Tempo Overijse 18 6 7 5 25/32 23
11 Sp. Hasselt 18 6 8 4 24/29 22
12 Zwarte Leeuw 18 4 5 9 32/30 21
13 KVK Tienen 18 5 10 3 24/37 18
14 FC Turnhout 18 3 7 8 17/24 17
15 Hoogstraten 18 4 10 4 22/33 16
16 St. Lenaarts 18 3 12 3 20/41 12

3 Amateurs B

20/01 19:30 ESK Leopoldsburg - KFC Nijlen 2-2
20/01 19:30 Bilzen-Waltwilder - Kampenhout 5-1
20/01 19:30 Diest - Houtvenne 3-5
20/01 20:00 Heur-Tongeren - Woluwe-Zaventem 1-2
21/01 14:30 Sterrebeek - KVK Wellen 0-3
21/01 14:30 VC Herentals - Esp. Pelt 3-0
21/01 15:00 Ternesse - E. Termien 1-4
21/01 15:00 Hoeilaart - Diegem 0-5

1 Bilzen-Waltwilder 18 10 5 3 45/32 33
2 Heur-Tongeren 18 10 6 2 35/22 32
3 KVK Wellen 18 9 5 4 28/17 31
4 E. Termien 18 9 5 4 34/26 31
5 Houtvenne 18 9 6 3 42/35 30
6 Esp. Pelt 18 9 6 3 37/30 30
7 Diegem 18 9 7 2 42/29 29
8 ESK Leopoldsburg 18 8 6 4 30/21 28
9 KFC Nijlen 18 7 6 5 36/38 26
10 Woluwe-Zaventem 18 7 8 3 34/36 24
11 Ternesse 18 7 10 1 31/42 22
12 Diest 18 6 8 4 27/40 22
13 Kampenhout 18 6 9 3 22/37 21
14 VC Herentals 18 5 10 3 26/36 18
15 Hoeilaart 18 4 11 3 19/38 15
16 Sterrebeek 18 3 10 5 25/34 14

1 Prov

20/01 19:30 Oppuurs - Lyra ...-...
20/01 19:30 Vorselaar - Merksplas 1-1
20/01 19:30 Heikant - Kontich A 2-2
20/01 20:00 Antonia A - Lille 2-3
20/01 20:00 RC Mechelen - St.-Job 5-0
21/01 14:30 Witg. Des. - GR Katelijne 2-0
21/01 14:30 Schriek - Branddonk 4-0
21/01 14:30 Rapid Leest - Berg en Dal 0-2

1 RC Mechelen 19 11 0 8 37/13 41
2 Lyra 17 12 2 3 50/16 39
3 Lille 18 11 3 4 38/25 37
4 Witg. Des. 18 8 3 7 39/29 31
5 Berg en Dal 18 8 4 6 25/14 30
6 Oppuurs 17 8 6 3 36/31 27
7 Heikant 19 7 6 6 47/40 27
8 St.-Job 18 8 10 0 31/40 24
9 Kontich A 18 6 7 5 37/23 23
10 Branddonk 18 6 8 4 25/29 22
11 Schriek 18 6 9 3 29/40 21
12 Merksplas 18 5 9 4 24/34 19
13 Antonia A 18 4 7 7 25/34 19
14 Vorselaar 19 4 10 5 25/54 17
15 Rapid Leest 18 3 11 4 19/37 13
16 GR Katelijne 19 2 14 3 16/44 9

2 Prov B

20/01 19:30 Olmen - Weelde 4-3
20/01 19:30 Herselt - White Star 2-2
20/01 19:30 De Kempen A - Minderhout 1-0
21/01 14:30 Bevel - Vlimmeren 2-3
21/01 14:30 Wuustwezel - Linda Olen 4-1
21/01 14:30 Retie - Oud-Turnhout 1-1
21/01 14:30 Zoersel - Herenthout A 2-1
21/01 14:30 Beekhoek A - Verbr. Arendonk 1-1

1 De Kempen A 19 15 2 2 49/19 47
2 Wuustwezel 18 13 1 4 54/22 43
3 Olmen 18 13 1 4 55/26 43
4 Zoersel 18 9 6 3 38/27 30
5 Weelde 18 8 6 4 41/39 28
6 Retie 18 7 7 4 37/33 25
7 Herselt 19 7 8 4 30/34 25
8 Verbr. Arendonk 18 7 8 3 34/39 24
9 White Star 18 6 8 4 33/43 22
10 Vlimmeren 18 6 10 2 28/35 20
11 Beekhoek A 18 6 10 2 25/40 20
12 Linda Olen 18 5 9 4 33/44 19
13 Oud-Turnhout 19 5 11 3 27/42 18
14 Minderhout 18 5 11 2 32/45 17
15 Herenthout A 18 4 10 4 28/42 16
16 Bevel 19 5 13 1 25/39 16

3 Prov C

20/01 19:30 Wezel Sp. - SKS Herentals : afgelast
20/01 19:30 St.-Dimpna - Kasterlee 0-2
20/01 20:00 Zandhoven - Zwaneven 1-3
21/01 14:30 Vrij Arendonk - Balen 0-4
21/01 14:30 VV Laakdal - Poederlee 5-0
21/01 14:30 Noordstar - Gierle 2-4
21/01 14:30 Bouwel - KFC Mol 1-3
21/01 14:30 Oosterzonen B - Halle 2-2

1 St.-Dimpna 19 16 2 1 67/15 49
2 Balen 19 14 3 2 52/19 44
3 Wezel Sp. 17 12 2 3 46/17 39
4 VV Laakdal 18 10 6 2 45/32 32
5 Bouwel 18 10 7 1 45/35 31
6 Zwaneven 18 9 6 3 56/39 30
7 Kasterlee 18 9 6 3 34/35 30
8 Oosterzonen B 18 8 6 4 37/28 28
9 Noordstar 18 8 7 3 39/41 27
10 KFC Mol 18 7 8 3 26/36 24
11 Zandhoven 18 7 10 1 33/54 22
12 Gierle 19 6 9 4 35/43 22
13 Halle 19 3 13 3 30/55 12
14 Vrij Arendonk 17 3 12 2 29/39 11
15 VC Poederlee 18 3 14 1 18/59 7
16 SKS Herentals 18 1 15 2 11/56 5

4 Prov B

20/01 19:30 Boechout - City Pirates Antw. B 0-2
20/01 20:00 Olympic Pirates - Pulderbos 1-4
21/01 14:30 Massenh. - Oelegem 4-0
21/01 14:30 J. Antwerpen - Pulle 2-6
21/01 14:30 Ranst B - Tub. Borgerh. 0-4
21/01 14:30 Brothers Utd - Grobbend. 1-7
21/01 14:30 Maccabi - Alberta FC Schilde 7-0
21/01 14:30 Emblem - Ternesse B 1-0

1 Pulderbos 18 15 3 0 61/26 45
2 Pulle 18 13 3 2 68/27 41
3 City Pirates Antw. B 18 11 4 3 43/25 36
4 Oelegem 18 10 5 3 42/33 33
5 Grobbend. 18 10 7 1 42/32 31
6 Emblem 18 9 5 4 34/29 31
7 Massenh. 18 9 6 3 35/27 30
8 Maccabi 19 8 5 6 37/34 30
9 Alberta FC Schilde 18 7 8 3 36/39 24
10 Tub. Borgerh. 18 6 7 5 37/38 23
11 Brothers Utd 18 5 10 3 29/51 18
12 Ranst B 18 5 11 2 27/35 17
13 J. Antwerpen 18 4 11 3 33/54 15
14 Olympic Pirates 19 4 13 2 24/38 14
15 Ternesse B 18 3 11 4 19/35 13
16 Boechout 18 3 13 2 20/64 11

4 Prov D

21/01 14:30 Ramsel - Herenthout B 5-1
21/01 14:30 Rijmenam - Blauberg 1-3
21/01 14:30 Tongerlo - Booischot 4-2
21/01 14:30 Beerzel - Putte FC B 1-2
21/01 14:30 Heultje - Oevel 0-2
21/01 14:30 Peulis - Wiekevorst 1-1
21/01 14:30 Immer Voort - Wavria B 4-0
21/01 14:30 Berlaar - Grasheide 2-1

1 Blauberg 19 14 4 1 66/28 43
2 Tongerlo 18 10 3 5 48/34 35
3 Berlaar 19 11 6 2 31/31 35
4 Booischot 18 10 4 4 47/21 34
5 Grasheide 18 10 5 3 40/28 33
6 Oevel 19 9 5 5 39/21 32
7 Peulis 18 8 5 5 34/34 29
8 Beerzel 18 8 7 3 39/24 27
9 Wiekevorst 18 6 5 7 36/33 25
10 Rijmenam 18 7 8 3 38/40 24
11 Heultje 18 7 10 1 36/42 22
12 Putte FC B 18 6 10 2 31/41 20
13 Immer Voort 18 5 9 4 32/34 19
14 Herenthout B 18 4 9 5 19/34 17
15 Wavria B 18 1 12 5 15/56 8
16 Ramsel 19 1 15 3 26/76 6

4 Prov E

20/01 19:30 Rauw - Oosthoven 1-1
21/01 14:30 Punt-Larum - Flandria 0-5
21/01 14:30 KFC Turnhout B - Beekhoek B 3-1
21/01 14:30 Ezaart - Zammel 1-2
21/01 14:30 Olen United - Netezonen 2-5
21/01 14:30 Wortel - Rosselaar Hulsen 1-0
21/01 14:30 Exc. Vorst - De Kempen B 2-0
21/01 14:30 MLK Lichtaart - Alberta 1-3

1 Flandria 19 13 3 3 56/23 42
2 KFC Turnhout B 18 12 3 3 41/16 39
3 Netezonen 18 12 3 3 46/24 39
4 Rauw 19 12 6 1 44/23 37
5 Olen United 18 10 5 3 38/29 33
6 Oosthoven 18 10 6 2 44/31 32
7 Exc. Vorst 18 10 7 1 43/23 31
8 Wortel 18 8 7 3 37/36 27
9 Alberta 18 8 9 1 33/28 25
10 Ezaart 18 8 10 0 29/37 24
11 MLK Lichtaart 18 6 8 4 38/45 22
12 Rosselaar Hulsen 18 5 11 2 35/60 17
13 Punt-Larum 18 5 12 1 31/55 16
14 De Kempen B 18 4 10 4 29/37 16
15 Zammel 18 3 9 6 22/38 15
16 Beekhoek B 18 0 17 1 13/74 1

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto