U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland
28.01.2018 - 20.35u
Door: Lex Verellen

Proximus League

26/01 20:30 OHL - Westerlo 0-1
27/01 17:00 Cercle Brugge - Roeselare 1-0
27/01 20:30 Beerschot-Wilr. - Tubeke 1-0
28/01 16:00 Lierse - Union 1-0

1 Cercle Brugge 10 7 1 2 22/9 23
2 Lierse 10 7 3 0 14/11 21
3 OHL 10 4 3 3 10/8 15
4 Beerschot-Wilrijk 10 4 4 2 11/14 14
5 Union 10 2 4 4 9/12 10
6 Tubeke 10 2 5 3 10/13 9
7 Westerlo 10 2 5 3 8/12 9
8 Roeselare 10 2 5 3 7/12 9

1 Amateur

27/01 19:30 Oudenaarde - Seraing 2-0
27/01 20:00 Patro Maasmechelen - FC Knokke 0-0
27/01 20:00 Oosterzonen - Heist 0-1
27/01 20:00 ASV Geel - Hamme 2-1
27/01 20:00 Châtelet - Deinze 2-1
27/01 20:00 Lommel SK - Virton 6-0
28/01 14:30 FCV Dender - E. Aalst 1-1
28/01 15:00 Berchem - Dessel Sp. 3-2

1 Lommel SK 19 12 3 4 43/16 40
2 FC Knokke 19 11 3 5 40/19 38
3 Heist 19 11 4 4 30/24 37
4 Dessel Sp. 19 10 5 4 34/22 34
5 Oudenaarde 19 9 7 3 35/21 30
6 ASV Geel 19 9 7 3 35/28 30
7 Deinze 18 9 6 3 23/17 30
8 Seraing 19 7 7 5 26/25 26
9 Hamme 19 7 8 4 25/30 25
10 E. Aalst 18 7 9 2 27/33 23
11 Oosterzonen 19 5 8 6 24/30 21
12 Virton 18 6 10 2 20/32 20
13 FCV Dender 18 4 7 7 23/32 19
14 Châtelet 19 3 8 8 18/31 17
15 Berchem 19 4 11 4 24/34 16
16 Patro Maasmechelen 19 2 13 4 12/45 10

2 Amateur B

27/01 19:30 Spouwen-Mop. - City Pirates Antw. 0-1
27/01 19:30 Hades - FC Turnhout 0-1
27/01 19:30 Zwarte Leeuw - St. Lenaarts 1-2
27/01 20:00 Tempo Overijse - KVK Tienen 1-0
27/01 20:00 Thes Sp. - O. Wijgmaal 1-0
28/01 14:30 Duffel - Hoogstraten 0-0
28/01 15:00 Cappellen - Sp. Hasselt 1-0
28/01 15:00 Bocholt - Vosselaar 3-3

1 Thes Sp. 19 12 4 3 38/22 39
2 Spouwen-Mop. 19 10 4 5 36/24 35
3 Vosselaar 19 9 4 6 33/18 33
4 Bocholt 19 9 5 5 34/31 32
5 Hades 19 9 7 3 33/27 30
6 O. Wijgmaal 19 9 8 2 33/30 29
7 Duffel 19 7 6 6 30/29 27
8 City Pirates Antw. 19 7 6 6 33/33 27
9 Cappellen 19 7 7 5 32/26 26
10 Tempo Overijse 19 7 7 5 26/32 26
11 Sp. Hasselt 19 6 9 4 24/30 22
12 Zwarte Leeuw 19 4 6 9 33/32 21
13 FC Turnhout 19 4 7 8 18/24 20
14 KVK Tienen 19 5 11 3 24/38 18
15 Hoogstraten 19 4 10 5 22/33 17
16 St. Lenaarts 19 4 12 3 22/42 15

3 Amateur B

27/01 19:30 Houtvenne - Hoeilaart 4-2
27/01 19:30 KFC Nijlen - Bilzen-Waltwilder 1-0
27/01 20:00 KVK Wellen - Diest 4-1
28/01 14:30 E. Termien - Sterrebeek 1-1
28/01 14:30 Kampenhout - Heur-Tongeren 2-3
28/01 15:00 Woluwe-Zav. - Esp. Pelt 2-0
28/01 15:00 Diegem - ESK Leopoldsburg 0-0
28/01 15:00 Ternesse - VC Herentals 2-2

1 Heur-Tongeren 19 11 6 2 38/24 35
2 KVK Wellen 19 10 5 4 32/18 34
3 Bilzen-Waltwilder 19 10 6 3 45/33 33
4 Houtvenne 19 10 6 3 46/37 33
5 E. Termien 19 9 5 5 35/27 32
6 Diegem 19 9 7 3 42/29 30
7 Esp. Pelt 19 9 7 3 37/32 30
8 ESK Leopoldsburg 19 8 6 5 30/21 29
9 KFC Nijlen 19 8 6 5 37/38 29
10 Woluwe-Zav. 19 8 8 3 36/36 27
11 Ternesse 19 7 10 2 33/44 23
12 Diest 19 6 9 4 28/44 22
13 Kampenhout 19 6 10 3 24/40 21
14 VC Herentals 19 5 10 4 28/38 19
15 Hoeilaart 19 4 12 3 21/42 15
16 Sterrebeek 19 3 10 6 26/35 15

1 Prov

27/01 20:00 Lyra - Heikant 0-2
27/01 20:00 Lille - OG Vorselaar 2-1
28/01 14:30 Berg en Dal - Witg. Dessel 2-1
28/01 14:30 Merksplas - Schriek ...-...
28/01 14:30 Branddonk - RC Mechelen 1-2
28/01 14:30 St.-Job - Oppuurs 1-4
28/01 14:30 Kontich A - Rapid Leest 3-2
28/01 14:30 GR Katelijne - Antonia A 0-5

1 RC Mechelen 20 12 0 8 39/14 44
2 Lille 19 12 3 4 40/26 40
3 Lyra 18 12 3 3 50/18 39
4 Berg en Dal 19 9 4 6 27/15 33
5 Witg. Des. 19 8 4 7 40/31 31
6 Oppuurs 18 9 6 3 40/32 30
7 Heikant 20 8 6 6 49/40 30
8 Kontich A 19 7 7 5 40/25 26
9 St.-Job 19 8 11 0 32/44 24
10 Branddonk 19 6 9 4 26/31 22
11 Antonia A 19 5 7 7 30/34 22
12 Schriek 18 6 9 3 29/40 21
13 Merksplas 18 5 9 4 24/34 19
14 Vorselaar 20 4 11 5 26/56 17
15 Rapid Leest 19 3 12 4 21/40 13
16 GR Katelijne 20 2 15 3 16/49 9

2 Prov B

27/01 19:30 Oud-Turnhout - Olmen 1-2
28/01 14:30 Minderhout - Bevel 4-2
28/01 14:30 Linda Olen - Herselt 1-4
28/01 14:30 Herenthout A - Wuustwezel 1-5
28/01 14:30 Weelde - Beekhoek A 1-1
28/01 14:30 Vlimmeren - Retie 3-2
28/01 14:30 White Star - De Kempen A 1-1
28/01 14:30 Verbr. Arend. - Zoersel 1-1

1 De Kempen A 20 15 2 3 50/20 48
2 Wuustwezel 19 14 1 4 59/23 46
3 Olmen 19 14 1 4 57/27 46
4 Zoersel 19 9 6 4 39/28 31
5 Weelde 19 8 6 5 42/40 29
6 Herselt 20 8 8 4 34/35 28
7 Retie 19 7 8 4 39/36 25
8 Verbr. Arend. 19 7 8 4 35/40 25
9 Vlimmeren 19 7 10 2 31/37 23
10 White Star 19 6 8 5 34/44 23
11 Beekhoek A 19 6 10 3 26/41 21
12 Minderhout 19 6 11 2 36/47 20
13 Linda Olen 19 5 10 4 34/48 19
14 Oud-Turnhout 20 5 12 3 28/44 18
15 Herenthout A 19 4 11 4 29/47 16
16 Bevel 20 5 14 1 27/43 16

3 Prov C

27/01 19:30 Balen - Zandhoven 0-2
27/01 19:30 Kasterlee - Noordstar 1-2
27/01 19:30 SKS Herentals - VV Laakdal 0-1
27/01 19:30 KFC Mol - Vrij Arendonk 0-0
28/01 14:30 Halle - Bouwel 1-3
28/01 14:30 Gierle - Oosterzonen B 1-1
28/01 14:30 Zwaneven - Wezel Sp. 0-3
28/01 14:30 VC Poederlee - St.-Dimpna 0-7

1 St.-Dimpna 20 17 2 1 74/15 52
2 Balen 20 14 4 2 52/21 44
3 Wezel Sp. 18 13 2 3 49/17 42
4 VV Laakdal 19 11 6 2 46/32 35
5 Bouwel 19 11 7 1 48/36 34
6 Zwaneven 19 9 7 3 56/42 30
7 Noordstar 19 9 7 3 41/42 30
8 Kasterlee 19 9 7 3 35/37 30
9 Oosterzonen B 19 8 6 5 38/29 29
10 Zandhoven 19 8 10 1 35/54 25
11 KFC Mol 19 7 8 4 26/36 25
12 Gierle 20 6 9 5 36/44 23
13 Vrij Arendonk 18 3 12 3 29/39 12
14 Halle 20 3 14 3 31/58 12
15 VC Poederlee 19 3 15 1 18/66 7
16 SKS Herentals 19 1 16 2 11/57 5

4 Prov B

27/01 19:30 Pulderbos - Boechout 2-0
27/01 20:00 Olympic Pirates - Tub. Borgerh. 2-4
28/01 12:30 Ternesse B - Massenh. 0-4
28/01 14:30 Alberta FC Schilde - Emblem 3-2
28/01 14:30 Pulle - Maccabi 2-0
28/01 14:30 Oelegem - Ranst B 0-1
28/01 14:30 City Pirates Antw. B - Brothers Utd 1-3
28/01 14:30 Grobbend. - J. Antwerpen 3-3

1 Pulderbos 19 16 3 0 63/26 48
2 Pulle 19 14 3 2 70/27 44
3 City Pirates Antw. B 19 11 5 3 44/28 36
4 Massenh. 19 10 6 3 39/27 33
5 Oelegem 19 10 6 3 42/34 33
6 Grobbend. 19 10 7 2 45/35 32
7 Emblem 19 9 6 4 36/32 31
8 Maccabi 20 8 6 6 37/36 30
9 Alberta FC Schilde 19 8 8 3 39/41 27
10 Tub. Borgerh. 19 7 7 5 41/40 26
11 Brothers Utd 19 6 10 3 32/52 21
12 Ranst B 19 6 11 2 28/35 20
13 J. Antwerpen 19 4 11 4 36/57 16
14 Olympic Pirates 20 4 14 2 26/42 14
15 Ternesse B 19 3 12 4 19/39 13
16 Boechout 19 3 14 2 20/66 11

4 Prov D

27/01 19:30 Herenthout B - Immer Voort 4-1
27/01 19:30 Blauberg - Heultje 0-3
27/01 20:00 Grasheide - Rijmenam 0-2
28/01 14:30 Booischot - Berlaar 3-2
28/01 14:30 Putte FC B - Ramsel 3-0
28/01 14:30 Wiekevorst - Beerzel 1-0
28/01 14:30 Oevel - Peulis 5-1
28/01 14:30 Wavria B - Tongerlo 0-4

1 Blauberg 20 14 5 1 66/31 43
2 Tongerlo 19 11 3 5 52/34 38
3 Booischot 19 11 4 4 50/23 37
4 Berlaar 20 11 7 2 33/34 35
5 Oevel 20 10 5 5 44/22 35
6 Grasheide 19 10 6 3 40/30 33
7 Peulis 19 8 6 5 35/39 29
8 Wiekevorst 19 7 5 7 37/33 28
9 Beerzel 19 8 8 3 39/25 27
10 Rijmenam 19 8 8 3 40/40 27
11 Heultje 19 8 10 1 39/42 25
12 Putte FC B 19 7 10 2 34/41 23
13 Herenthout B 19 5 9 5 23/35 20
14 Immer Voort 19 5 10 4 33/38 19
15 Wavria B 19 1 13 5 15/60 8
16 Ramsel 20 1 16 3 26/79 6

4 Prov E

27/01 19:30 Zammel - Punt-Larum 2-0
27/01 19:30 De Kempen B - Ezaart 3-2
27/01 19:30 Rosselaar Hulsen - Exc. Vorst 2-5
28/01 14:30 Oosthoven - Wortel 0-0
28/01 14:30 Beekhoek B - Olen United 0-0
28/01 14:30 Alberta - Rauw 0-3
28/01 14:30 Netezonen - MLK Lichtaart 2-0
28/01 14:30 Flandria - KFC Turnhout B 3-1

1 Flandria 20 14 3 3 59/24 45
2 Netezonen 19 13 3 3 48/24 42
3 Rauw 20 13 6 1 47/23 40
4 KFC Turnhout B 19 12 4 3 42/19 39
5 Exc. Vorst 19 11 7 1 48/25 34
6 Olen United 19 10 5 4 38/29 34
7 Oosthoven 19 10 6 3 44/31 33
8 Wortel 19 8 7 4 37/36 28
9 Alberta 19 8 10 1 33/31 25
10 Ezaart 19 8 11 0 31/40 24
11 MLK Lichtaart 19 6 9 4 38/47 22
12 De Kempen B 19 5 10 4 32/39 19
13 Zammel 19 4 9 6 24/38 18
14 Rosselaar Hulsen 19 5 12 2 37/65 17
15 Punt-Larum 19 5 13 1 31/57 16
16 Beekhoek B 19 0 17 2 13/74 2

image



Meer nieuws

Wout van Aert wordt aandeelhouder van Heylen Vastgoed

Wout van Aert wordt aandeelhouder van Heylen Vastgoed
Herentals | Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 30.06.2022 - 14.17u

Asbestverwijderaar start in Diepestraat Mol

Kempen regio | Lille | Mol 30.06.2022 - 13.56u

Levensgrote muurschilderingen als ode aan de landbouw

Levensgrote muurschilderingen als ode aan de landbouw
Kempen regio | Provincie Antwerpen | Vlaanderen 30.06.2022 - 12.48u

Criminelen maken via valse sms'jes honderdduizenden euro's buit: 6 verdachten opgepakt, onder wie een contacttracer

EU | Kempen regio | Nationaal | Provincie Antwerpen | Vlaanderen 30.06.2022 - 11.44u

Fortino Capital neemt belang in VanRoey.be om groei te versnellen

Fortino Capital neemt belang in VanRoey.be om groei te versnellen
Geel | Kempen regio | Turnhout regio | Vlaanderen 30.06.2022 - 09.19u

Na een ongeval toch kunnen communiceren in het ziekenhuis

Geel | Nationaal | Neteland | Vlaanderen 30.06.2022 - 08.58u

Horeca Vlaanderen feliciteert 'Beste Leerling Hotelschool' Loes Mariën

Horeca Vlaanderen feliciteert 'Beste Leerling Hotelschool' Loes Mariën
EU | Kempen regio | Turnhout regio 30.06.2022 - 00.59u

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto