U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen Kempen Neteland

Kempen regio | Neteland
25.02.2018 - 19.59u
Door: Mark Jaspers

Proximus League

25/02 16:00 Roeselare - OHL 1-1
25/02 16:00 Tubeke - Union 1-1
25/02 16:00 Cercle Brugge - Westerlo 1-1
25/02 16:00 Beerschot-Wilrijk - Lierse 1-1

1 Cercle Brugge 14 7 1 6 26/13 27
2 Lierse 14 7 6 1 16/21 22
3 OHL 14 5 3 6 15/12 21
4 Union 14 4 4 6 16/15 18
5 Beerschot-Wilrijk 14 4 5 5 13/17 17
6 Westerlo 14 3 5 6 15/13 15
7 Roeselare 14 3 6 5 11/18 14
8 Tubeke 14 2 5 7 11/14 13

1 Amateurs

24/02 19:30 Dessel Sp. - Châtelet 1-1
24/02 20:00 ASV Geel - Oudenaarde 2-1
24/02 20:00 Deinze - Lommel SK 0-1
24/02 20:00 Heist - Seraing 1-1
24/02 20:00 Oosterzonen - FCV Dender 4-0
25/02 15:00 E. Aalst - Virton 2-1
25/02 15:00 Berchem - Patro Maasmechelen 3-1
25/02 15:00 Hamme - FC Knokke 0-3

1 Lommel SK 22 15 3 4 49/17 49
2 FC Knokke 22 13 4 5 47/24 44
3 Heist 22 12 4 6 40/28 42
4 Deinze 22 12 7 3 30/19 39
5 Dessel Sp. 22 11 6 5 36/24 38
6 ASV Geel 22 10 8 4 39/32 34
7 Seraing 22 9 7 6 34/28 33
8 Oudenaarde 22 9 9 4 39/30 31
9 E. Aalst 22 9 11 2 30/36 29
10 Oosterzonen 22 7 9 6 30/32 27
11 Hamme 22 7 11 4 27/38 25
12 Virton 21 7 12 2 25/37 23
13 Berchem 22 6 12 4 28/38 22
14 FCV Dender 21 5 9 7 26/38 22
15 Châtelet 22 3 9 10 23/40 19
16 Patro Maasmechelen 22 2 16 4 14/56 10

2 Amateurs B

23/02 20:30 Sp. Hasselt - Hades 2-0
24/02 19:30 FC Turnhout - Hoogstraten 1-0
24/02 19:30 St. Lenaarts - Thes Sp. 0-3
24/02 19:30 Zwarte Leeuw - Cappellen 0-1
24/02 20:00 City Pirates Antwerp - Bocholt 0-2
25/02 15:00 Vosselaar - Tempo Overijse 1-2
25/02 15:00 KVK Tienen - Spouwen-Mop. 1-1
25/02 15:00 O. Wijgmaal - Duffel 2-1

1 Thes Sp. 22 14 5 3 44/24 45
2 Spouwen-Mop. 22 11 4 7 42/28 40
3 Bocholt 22 11 5 6 38/32 39
4 O. Wijgmaal 22 11 8 3 41/35 36
5 Tempo Overijse 22 10 7 5 32/34 35
6 Vosselaar 22 9 5 8 35/21 35
7 Cappellen 22 9 7 6 36/28 33
8 City Pirates Antw. 22 9 7 6 36/36 33
9 Hades 22 9 10 3 36/35 30
10 Sp. Hasselt 22 8 10 4 29/34 28
11 Duffel 22 7 9 6 31/33 27
12 FC Turnhout 22 6 7 9 20/24 27
13 Zwarte Leeuw 22 4 8 10 33/34 22
14 KVK Tienen 22 5 13 4 25/42 19
15 Hoogstraten 22 4 12 6 24/37 18
16 St. Lenaarts 22 4 14 4 25/50 16

3 Amateurs B

23/02 20:30 Bilzen-Waltwilder - KVK Wellen 1-1
24/02 19:30 Esp. Pelt - Diegem 1-2
24/02 19:30 ESK Leopoldsburg - E. Termien 0-3
24/02 19:30 Diest - Sterrebeek 1-2
24/02 20:00 Heur-Tongeren - Houtvenne 1-1
25/02 15:00 Woluwe-Zaventem - KFC Nijlen 3-1
25/02 15:00 Hoeilaart - Ternesse 4-4
25/02 15:00 VC Herentals - Kampenhout 1-0

1 E. Termien 22 12 5 5 47/27 41
2 Heur-Tongeren 21 12 6 3 42/26 39
3 KVK Wellen 22 11 5 6 37/22 39
4 Bilzen-Waltwilder 22 11 6 5 48/35 38
5 Houtvenne 22 10 7 5 49/41 35
6 Woluwe-Zaventem 22 10 8 4 42/37 34
7 Diegem 22 10 9 3 45/34 33
8 ESK Leopoldsburg 22 9 8 5 34/28 32
9 KFC Nijlen 21 9 7 5 40/41 32
10 Esp. Pelt 22 9 9 4 38/36 31
11 VC Herentals 22 7 11 4 31/42 25
12 Ternesse 22 7 11 4 39/51 25
13 Diest 22 7 11 4 31/49 25
14 Kampenhout 22 6 11 5 24/41 23
15 Sterrebeek 22 4 11 7 30/39 19
16 Hoeilaart 22 4 13 5 26/54 17

1 Prov

24/02 20:00 Kontich A - Lille 1-2
24/02 20:00 RC Mechelen - Heikant 0-3
24/02 20:00 Lyra - Vorselaar 1-2
25/02 15:00 Branddonk - Witg. Des. 0-0
25/02 15:00 Berg en Dal - GR Katelijne 2-1
25/02 15:00 Merksplas - Oppuurs 3-0
25/02 15:00 Schriek - Rapid Leest 0-2
25/02 15:00 St.-Job - Antonia A 5-1

1 RC Mechelen 24 14 1 9 43/19 51
2 Lille 23 15 3 5 47/28 50
3 Lyra 22 15 4 3 56/20 48
4 Berg en Dal 23 11 6 6 36/28 39
5 Heikant 24 10 7 7 57/45 37
6 Kontich A 23 10 8 5 49/27 35
7 St.-Job 23 11 12 0 46/50 33
8 Witg. Des. 23 8 7 8 42/39 32
9 Oppuurs 22 9 10 3 41/39 30
10 Schriek 22 8 10 4 35/45 28
11 Branddonk 23 7 10 6 29/34 27
12 Merksplas 22 7 11 4 31/37 25
13 Antonia A 23 6 10 7 37/45 25
14 Vorselaar 24 6 13 5 34/66 23
15 Rapid Leest 23 5 14 4 25/47 19
16 GR Katelijne 24 2 18 4 19/58 10

2 Prov B

24/02 19:30 Olmen - Herselt 1-3
24/02 19:30 Oud-Turnhout - Zoersel 0-6
25/02 15:00 Weelde - De Kempen A 0-2
25/02 15:00 Beekhoek A - Wuustwezel 0-4
25/02 15:00 Linda Olen - Vlimmeren 1-1
25/02 15:00 White Star - Minderhout 3-0
25/02 15:00 Verbr. Arend. - Bevel 0-4
25/02 15:00 Herenthout A - Retie 0-7

1 Wuustwezel 23 18 1 4 73/25 58
2 De Kempen A 24 18 2 4 61/26 58
3 Olmen 23 15 4 4 64/37 49
4 Zoersel 23 11 7 5 54/36 38
5 Herselt 24 11 8 5 49/41 38
6 Retie 23 10 9 4 51/39 34
7 Vlimmeren 23 9 10 4 37/41 31
8 Weelde 23 8 9 6 47/56 30
9 Beekhoek A 23 8 12 3 32/50 27
10 White Star 23 7 10 6 41/56 27
11 Verbr. Arend. 23 7 11 5 42/55 26
12 Bevel 24 8 14 2 42/48 26
13 Linda Olen 23 6 11 6 41/55 24
14 Minderhout 23 7 14 2 40/53 23
15 Oud-Turnhout 24 5 16 3 29/57 18
16 Herenthout A 23 4 14 5 33/61 17

3 Prov C

24/02 19:30 Kasterlee - Zandhoven 1-3
24/02 19:30 SKS Herentals - Bouwel 1-2
24/02 19:30 Wezel Sp. - Oosterzonen B 2-0
25/02 15:00 VV Laakdal - Noordstar 4-1
25/02 15:00 VC Poederlee - Vrij Arendonk 1-1
25/02 15:00 Gierle - Balen 2-2
25/02 15:00 Halle - KFC Mol 3-3
25/02 15:00 Zwaneven - St.-Dimpna 0-3

1 St.-Dimpna 24 20 3 1 90/18 61
2 Wezel Sp. 22 17 2 3 59/19 54
3 Balen 24 17 4 3 62/27 54
4 VV Laakdal 23 13 8 2 54/40 41
5 Bouwel 23 13 9 1 68/49 40
6 Kasterlee 23 11 9 3 48/46 36
7 Noordstar 23 10 10 3 48/56 33
8 Oosterzonen B 23 9 8 6 45/41 33
9 Zwaneven 23 9 10 4 60/52 31
10 Gierle 24 8 10 6 43/56 30
11 Zandhoven 23 9 12 2 42/62 29
12 KFC Mol 23 7 9 7 34/45 28
13 Vrij Arendonk 22 4 14 4 35/45 16
14 Halle 24 4 16 4 38/68 16
15 VC Poederlee 23 5 16 2 32/76 14
16 SKS Herentals 23 2 18 3 18/76 6

4 Prov B

24/02 19:30 Pulderbos - Pulle 1-2
25/02 15:00 City Pirates Antw. B - Grobbend. 3-1
25/02 15:00 Tub. Borgerhout - Maccabi 2-1
25/02 15:00 Massenh. - Olympic Pirates 4-0
25/02 15:00 Emblem - Boechout 3-1
25/02 15:00 Oelegem - J. Antwerpen 5-0
25/02 15:00 Ternesse B - Brothers Utd 3-4
25/02 15:00 Alberta FC Schilde - Ranst B 1-1

1 Pulderbos 23 18 4 1 71/33 55
2 Pulle 23 17 4 2 78/30 53
3 City Pirates Antw. B 23 13 6 4 55/33 43
4 Massenh. 23 13 7 3 53/32 42
5 Grobbend. 23 13 8 2 52/41 41
6 Oelegem 23 12 7 4 52/41 40
7 Tub. Borgerh. 23 11 7 5 57/45 38
8 Emblem 23 10 8 5 41/44 35
9 Maccabi 24 8 8 8 42/43 32
10 Alberta FC Schilde 23 9 10 4 45/51 31
11 Ranst B 23 7 12 4 34/41 25
12 Brothers Utd 23 7 12 4 41/64 25
13 Olympic Pirates 24 7 15 2 39/51 23
14 Ternesse B 23 4 15 4 30/49 16
15 J. Antwerpen 23 4 15 4 40/77 16
16 Boechout 23 3 18 2 23/78 11

4 Prov D

24/02 19:30 Putte FC B - Rijmenam 1-2
25/02 14:00 Herenthout B - Heultje 0-4
25/02 15:00 Peulis - Tongerlo 0-0
25/02 15:00 Booischot - Grasheide 0-7
25/02 15:00 Beerzel - Immer Voort 2-0
25/02 15:00 Oevel - Ramsel 6-0
25/02 15:00 Wavria B - Blauberg 2-9
25/02 15:00 Wiekevorst - Berlaar 4-0

1 Blauberg 24 17 6 1 81/37 52
2 Booischot 23 14 5 4 57/32 46
3 Tongerlo 23 13 4 6 63/37 45
4 Berlaar 24 14 8 2 46/41 44
5 Grasheide 23 13 7 3 55/37 42
6 Oevel 24 11 8 5 53/31 38
7 Beerzel 23 11 8 4 51/29 37
8 Peulis 23 10 6 7 42/43 37
9 Rijmenam 23 10 9 4 46/46 34
10 Wiekevorst 23 9 7 7 43/38 34
11 Heultje 23 10 12 1 51/51 31
12 Putte FC B 23 8 13 2 40/60 26
13 Herenthout B 23 6 11 6 29/46 24
14 Immer Voort 23 6 13 4 40/47 22
15 Wavria B 23 1 17 5 20/77 8
16 Ramsel 24 1 20 3 27/92 6

4 Prov E

24/02 19:30 De Kempen B - MLK Lichtaart 1-1
24/02 19:30 Rosselaar Hulsen - Olen United 0-4
24/02 19:30 Rauw - Punt-Larum 7-1
25/02 15:00 Alberta - Exc. Vorst 1-2
25/02 15:00 Zammel - Netezonen 0-1
25/02 15:00 Flandria - Beekhoek B 7-1
25/02 15:00 Wortel - Ezaart 4-1
25/02 15:00 Oosthoven - KFC Turnhout B 2-1

1 Netezonen 23 16 3 4 54/25 52
2 Flandria 24 16 5 3 69/27 51
3 Rauw 24 15 7 2 60/30 47
4 KFC Turnhout B 23 14 6 3 49/24 45
5 Exc. Vorst 23 14 7 2 57/29 44
6 Oosthoven 23 13 7 3 53/37 42
7 Olen United 23 12 7 4 47/35 40
8 Wortel 23 11 8 4 50/42 37
9 Alberta 23 9 12 2 41/39 29
10 MLK Lichtaart 23 8 10 5 43/51 29
11 Ezaart 23 9 14 0 41/49 27
12 De Kempen B 23 7 11 5 39/42 26
13 Zammel 23 6 11 6 29/45 24
14 Punt-Larum 23 6 16 1 37/73 19
15 Rosselaar Hulsen 23 5 16 2 39/84 17
16 Beekhoek B 23 0 21 2 15/91 2

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto