U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen Kempen Neteland

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
20.01.2019 - 20.30u
Door: Herman Gezelle

Proximus L.

18/01 20:30 KV Mechelen - Roeselare 2-2
19/01 17:00 Tubeke - Lommel SK 0-0
19/01 20:30 Beerschot-Wilrijk - Westerlo 1-1
20/01 16:00 Union - OHL 2-1

1e Amateurs

19/01 Oudenaarde 2-1 Football Club Liège
19/01 Dessel Sport 0-0 Knokke
19/01 Thes Sport 0-0 KSK Heist
19/01 Lierse Kempenzonen A 2-1 Seraing United
19/01 RWDM 2-0 Dender
19/01 SK Deinze 0-0 Virton
20/01 Rupel Boom 1-3 ASV Geel
20/01 SCE Aalst 1-1 R Chatelet SC

2e Amateurs B

19/01 19:30 Bocholt - Hades 1-1
19/01 20:00 Temse - Spouwen-Mop. 3-1
19/01 20:00 Sp. Hasselt - City Pirates Antwerp 2-0
19/01 20:00 Heur-Tongeren - Patro Maasmechelen 2-4
19/01 20:00 Hoogstraten - KFC Turnhout 1-1
20/01 14:30 Vosselaar - Duffel 1-1
20/01 15:00 Cappellen - SK Sint-Niklaas 2-1
20/01 15:00 Berchem - Hamme 4-4

3e Amateurs B

19/01 19:30 Ternesse - KVK Wellen 1-1
19/01 19:30 Bilzen-Waltwilder - Betekom 0-3
19/01 19:30 Esp. Pelt - Houtvenne 1-0
19/01 19:30 KFC Nijlen - Zwarte Leeuw 2-1
19/01 19:30 St. Lenaarts - Lyra-Lierse 2-0
19/01 20:00 RC Mechelen - KVK Tienen 1-2
20/01 14:30 FC Helson - Bornem 2-1
20/01 14:30 E. Termien - ESK Leopoldsburg 2-1

1e Prov

19/01 19:30 De Kempen - VC Herentals 1-2
19/01 19:30 Oppuurs - Witgoor Des. 1-1
19/01 20:00 Kontich - R. Deurne 0-0
19/01 20:00 Lille - Mariekerke 1-3
20/01 14:30 VV Duffel - Zoersel 1-2
20/01 14:30 Schriek - Heikant 0-0
20/01 14:30 Wuustwezel - St.-Job 4-1
20/01 14:30 Branddonk - Berg en Dal 4-2

2e Prov B

19/01 19:30 OG Vorselaar - Olmen 3-2
19/01 19:30 Wezel Sp. - Vlimmeren 2-0
19/01 19:30 St.-Dimpna - Weelde 4-3
19/01 20:00 Antonia A - Balen 1-1
20/01 14:30 Merksplas - Minderhout 2-0
20/01 14:30 Beekhoek - FC Arendonk Sp 1-1
20/01 14:30 Bevel - Retie 3-5
20/01 14:30 White Star - Herselt 2-1

3e Prov A

19/01 19:30 Meer - KFC Turnhout B 0-2
19/01 19:30 Oud-Turnhout - Zandvliet 1-1
19/01 19:30 Dosko - Putte SK 1-1
20/01 14:30 Flandria - Mariaburg 4-0
20/01 14:30 Achterbroek - Ol. Essen 5-2
20/01 14:30 Poppel - Loenhout 1-0
20/01 14:30 KFC Lentezon - Donk 1-0
20/01 14:30 Kaart - Meerle 1-0

3e Prov C

19/01 19:30 Kasterlee - Noordstar 1-3
19/01 19:30 Herenthout - Exc. Vorst 2-2
20/01 14:30 Exc.Bouwel - Blauberg 1-3
20/01 14:30 VV Laakdal - Zandhoven 0-6
20/01 14:30 Oostmalle - Gierle 3-1
20/01 14:30 Zwaneven - KFC Mol 4-0
20/01 14:30 Linda Olen - Lierse Kempenzonen B 1-1
20/01 14:30 Pulle - Netezonen 0-0

4e Prov E

19/01 19:30 Rosselaar Hulsen - Alberta 1-6
19/01 19:30 Pulderbos - Grobbendonk 1-5
19/01 19:30 HIH Turnhout - Olen United 3-0
20/01 14:30 Oosthoven - Oevel 1-3
20/01 14:30 Punt-Larum - De Kempen B 3-2
20/01 14:30 MLK Lichtaart - VC Poederlee 0-7
20/01 14:30 Ezaart - Rauw 1-0
20/01 14:30 St.-Dimpna B - SKS Herentals 0-4

image



Meer nieuws

20e Herfstdagen van Ter Vesten - Jos Wouters

20e Herfstdagen van Ter Vesten - Jos Wouters
Herentals 21.08.2019 - 07.13u

Kruip in de vacht van een geleidehond

Kruip in de vacht van een geleidehond
Heist op den Berg | Kempen regio | Westerlo 20.08.2019 - 17.58u

10e Montmartre op Begijnhof Herentals

10e Montmartre op Begijnhof Herentals
Herentals 20.08.2019 - 17.51u

Op een elektrische fiets zweet je net zo hard als op een gewone fiets

 Op een elektrische fiets zweet je net zo hard als op een gewone fiets
Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 20.08.2019 - 16.28u

KLJ organiseert grootste sportkamp van het land

Kempen regio | Nationaal 20.08.2019 - 11.52u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto