U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen Kempen Neteland

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
20.01.2019 - 20.30u
Door: Herman Gezelle

Proximus L.

18/01 20:30 KV Mechelen - Roeselare 2-2
19/01 17:00 Tubeke - Lommel SK 0-0
19/01 20:30 Beerschot-Wilrijk - Westerlo 1-1
20/01 16:00 Union - OHL 2-1

1e Amateurs

19/01 Oudenaarde 2-1 Football Club Liège
19/01 Dessel Sport 0-0 Knokke
19/01 Thes Sport 0-0 KSK Heist
19/01 Lierse Kempenzonen A 2-1 Seraing United
19/01 RWDM 2-0 Dender
19/01 SK Deinze 0-0 Virton
20/01 Rupel Boom 1-3 ASV Geel
20/01 SCE Aalst 1-1 R Chatelet SC

2e Amateurs B

19/01 19:30 Bocholt - Hades 1-1
19/01 20:00 Temse - Spouwen-Mop. 3-1
19/01 20:00 Sp. Hasselt - City Pirates Antwerp 2-0
19/01 20:00 Heur-Tongeren - Patro Maasmechelen 2-4
19/01 20:00 Hoogstraten - KFC Turnhout 1-1
20/01 14:30 Vosselaar - Duffel 1-1
20/01 15:00 Cappellen - SK Sint-Niklaas 2-1
20/01 15:00 Berchem - Hamme 4-4

3e Amateurs B

19/01 19:30 Ternesse - KVK Wellen 1-1
19/01 19:30 Bilzen-Waltwilder - Betekom 0-3
19/01 19:30 Esp. Pelt - Houtvenne 1-0
19/01 19:30 KFC Nijlen - Zwarte Leeuw 2-1
19/01 19:30 St. Lenaarts - Lyra-Lierse 2-0
19/01 20:00 RC Mechelen - KVK Tienen 1-2
20/01 14:30 FC Helson - Bornem 2-1
20/01 14:30 E. Termien - ESK Leopoldsburg 2-1

1e Prov

19/01 19:30 De Kempen - VC Herentals 1-2
19/01 19:30 Oppuurs - Witgoor Des. 1-1
19/01 20:00 Kontich - R. Deurne 0-0
19/01 20:00 Lille - Mariekerke 1-3
20/01 14:30 VV Duffel - Zoersel 1-2
20/01 14:30 Schriek - Heikant 0-0
20/01 14:30 Wuustwezel - St.-Job 4-1
20/01 14:30 Branddonk - Berg en Dal 4-2

2e Prov B

19/01 19:30 OG Vorselaar - Olmen 3-2
19/01 19:30 Wezel Sp. - Vlimmeren 2-0
19/01 19:30 St.-Dimpna - Weelde 4-3
19/01 20:00 Antonia A - Balen 1-1
20/01 14:30 Merksplas - Minderhout 2-0
20/01 14:30 Beekhoek - FC Arendonk Sp 1-1
20/01 14:30 Bevel - Retie 3-5
20/01 14:30 White Star - Herselt 2-1

3e Prov A

19/01 19:30 Meer - KFC Turnhout B 0-2
19/01 19:30 Oud-Turnhout - Zandvliet 1-1
19/01 19:30 Dosko - Putte SK 1-1
20/01 14:30 Flandria - Mariaburg 4-0
20/01 14:30 Achterbroek - Ol. Essen 5-2
20/01 14:30 Poppel - Loenhout 1-0
20/01 14:30 KFC Lentezon - Donk 1-0
20/01 14:30 Kaart - Meerle 1-0

3e Prov C

19/01 19:30 Kasterlee - Noordstar 1-3
19/01 19:30 Herenthout - Exc. Vorst 2-2
20/01 14:30 Exc.Bouwel - Blauberg 1-3
20/01 14:30 VV Laakdal - Zandhoven 0-6
20/01 14:30 Oostmalle - Gierle 3-1
20/01 14:30 Zwaneven - KFC Mol 4-0
20/01 14:30 Linda Olen - Lierse Kempenzonen B 1-1
20/01 14:30 Pulle - Netezonen 0-0

4e Prov E

19/01 19:30 Rosselaar Hulsen - Alberta 1-6
19/01 19:30 Pulderbos - Grobbendonk 1-5
19/01 19:30 HIH Turnhout - Olen United 3-0
20/01 14:30 Oosthoven - Oevel 1-3
20/01 14:30 Punt-Larum - De Kempen B 3-2
20/01 14:30 MLK Lichtaart - VC Poederlee 0-7
20/01 14:30 Ezaart - Rauw 1-0
20/01 14:30 St.-Dimpna B - SKS Herentals 0-4

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto