U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen Kempen Neteland

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
11.03.2018 - 20.42u
Door: Herman Gezelle

JUPILER PRO LEAGUE

KV Oostende - Standard 2-3
Lokeren - Zulte Waregem 0-2
Eupen - Moeskroen 4-0
KRC Genk - AA Gent 1-2
KV Mechelen - W.-Beveren 2-0
STVV - Club Brugge 0-1
KV Kortrijk - Charleroi 2-0
 Anderlecht - Antwerp 2-1

KV Mechelen degradeert.

1e klasse  AMATEURS

Dessel Sp. - ASV Geel 3-1
Patro Maasmechelen - FCV Dender 2-1
Oosterzonen - Châtelet 1-1
Deinze - Hamme 4-0
Heist - Virton 1-1
Seraing - Lommel SK 1-1
Berchem - Oudenaarde 0-2
E. Aalst - FC Knokke 1-1.

Klassement
1 Lommel SK 24 16 3 5 55/18 53
2 FC Knokke 24 13 4 7 50/27 46
3 Dessel Sp. 24 13 6 5 41/26 44
4 Deinze 24 13 7 4 36/21 43
5 Heist 24 12 5 7 41/34 43
6 Oudenaarde 24 11 9 4 42/30 37
7 ASV Geel 24 11 9 4 42/36 37
8 Seraing 24 10 7 7 37/30 37
9 E. Aalst 24 10 11 3 34/37 33
10 Oosterzonen 24 7 10 7 31/34 28
11 Hamme 24 7 13 4 28/44 25
12 FCV Dender 23 6 10 7 29/40 25
13 Virton 23 7 13 3 27/40 24
14 Berchem 24 6 14 4 28/42 22
15 Châtelet 24 3 10 11 24/44 20
16 Patro Maasmechelen 24 3 17 4 17/59 13.

2e Amateurs B

09/03 20:30 Sp. Hasselt - Bocholt 0-2
10/03 19:30 St. Lenaarts - Hades 0-1
10/03 19:30 Zwarte Leeuw - Spouwen-Mop. 2-2
10/03 20:00 City Pirates Antw. - FC Turnhout 0-0
10/03 20:00 Tempo Overijse - Thes Sp. 0-1
11/03 15:00 Vosselaar - Cappellen 0-1
11/03 15:00 O. Wijgmaal - Hoogstraten 0-2
11/03 15:00 KVK Tienen - Duffel 3-2

Klassement
1 Thes Sp. 24 16 5 3 49/25 51
2 Bocholt 24 13 5 6 45/33 45
3 Spouwen-Mop. 24 12 4 8 46/31 44
4 Tempo Overijse 24 11 8 5 34/36 38
5 City Pirates Antwerp 24 10 7 7 38/36 37
6 Hades 24 11 10 3 41/36 36
7 O. Wijgmaal 24 11 10 3 42/42 36
8 Cappellen 24 10 8 6 38/30 36
9 Vosselaar 24 9 6 9 37/24 36
10 Sp. Hasselt 24 9 11 4 31/36 31
11 FC Turnhout 24 6 7 11 22/26 29
12 Duffel 24 7 11 6 33/38 27
13 Zwarte Leeuw 24 4 9 11 36/40 23
14 KVK Tienen 24 6 14 4 29/48 22
15 Hoogstraten 24 5 13 6 26/39 21
16 St. Lenaarts 24 4 16 4 26/53 16.

3e Amateurs B

10/03 19:30 Bilzen-Waltwilder - Ternesse 2-2
10/03 19:30 Esp. Pelt - KVK Wellen 1-4
10/03 19:30 ESK Leopoldsburg - Sterrebeek 2-2
10/03 20:00 Heur-Tongeren - E. Termien 1-3
11/03 15:00 Woluwe-Zaventem - Houtvenne 1-1
11/03 15:00 VC Herentals - KFC Nijlen 1-1
11/03 15:00 Hoeilaart - Diest 2-1
11/03 15:00 Kampenhout - Diegem 0-0

Klassement
1 E. Termien 24 13 6 5 51/30 44
2 KVK Wellen 24 12 5 7 41/23 43
3 Bilzen-Waltwilder 24 12 6 6 52/38 42
4 Heur-Tongeren 23 12 7 4 43/29 40
5 Diegem 24 11 9 4 47/35 37
6 ESK Leopoldsburg 24 10 8 6 42/32 36
7 Houtvenne 24 10 8 6 50/44 36
8 KFC Nijlen 23 10 7 6 42/42 36
9 Woluwe-Zav. 24 10 9 5 44/40 35
10 Esp. Pelt 24 10 10 4 41/40 34
11 VC Herentals 24 7 11 6 34/45 27
12 Ternesse 24 7 12 5 43/59 26
13 Diest 24 7 12 5 34/53 26
14 Kampenhout 24 6 12 6 24/42 24
15 Hoeilaart 24 5 13 6 28/55 21
16 Sterrebeek 24 4 11 9 32/41 21

1e Provinciale

10/03 20:00 Kontich A - Berg en Dal 2-3
10/03 20:00 RC Mechelen - Witg. Des. 0-2
11/03 15:00 Lyra - GR Katelijne 6-0
11/03 15:00 Oppuurs - Rapid Leest 3-3
11/03 15:00 Branddonk - OG Vorselaar 0-4
11/03 15:00 Merksplas - Heikant 2-0
11/03 15:00 St.-Job - Lille 1-1
11/03 15:00 Schriek - Antonia A 1-0

Klassement
1 Lyra 24 17 3 4 64/19 55
2 Lille 25 15 4 6 49/32 51
3 RC Mechelen 26 14 3 9 44/23 51
4 Berg en Dal 25 12 7 6 39/31 42
5 Heikant 26 11 8 7 61/50 40
6 Kontich A 25 11 9 5 54/32 38
7 Witg. Dessel 25 10 7 8 46/39 38
8 St.-Job 25 12 12 1 50/52 37
9 Oppuurs 24 9 11 4 47/46 31
10 Merksplas 24 9 11 4 34/37 31
11 Schriek 24 9 11 4 36/47 31
12 Antonia A 25 7 11 7 40/46 28
13 Branddonk 25 7 12 6 29/41 27
14 Vorselaar 26 6 14 6 37/68 24
15 Rapid Leest 25 6 14 5 30/51 23
16 GR Katelijne 26 2 20 4 21/67 10

Tweede Provinciale B

10/03 19:30 Oud-Turnhout - Wuustwezel 1-4
10/03 19:30 Herenthout A - Minderhout 2-0
10/03 19:30 Olmen - Bevel 2-4
11/03 15:00 Verbr. Arendonk - Vlimmeren 3-5
11/03 15:00 Linda Olen - White Star 1-2
11/03 15:00 Beekhoek A - De Kempen A 1-3
11/03 15:00 Zoersel - Herselt 4-3
11/03 15:00 Weelde - Retie 1-2

Klassement
1 Wuustwezel 25 19 1 5 78/27 62
2 De Kempen A 25 19 2 4 64/27 61
3 Olmen 24 15 5 4 66/41 49
4 Zoersel 25 12 7 6 59/40 42
5 Herselt 26 12 9 5 56/48 41
6 Retie 25 11 9 5 54/41 38
7 Vlimmeren 25 10 11 4 42/46 34
8 Bevel 26 10 14 2 49/51 32
9 White Star 25 8 10 7 46/60 31
10 Weelde 25 8 11 6 49/61 30
11 Beekhoek A 25 8 14 3 36/57 27
12 Verbr. Arendonk 25 7 12 6 46/61 27
13 Minderhout 25 8 15 2 44/58 26
14 Linda Olen 25 6 13 6 45/61 24
15 Herenthout A 25 6 14 5 37/61 23
16 Oud-Turnhout 26 5 17 4 33/64 19

Derde Provinciale C

09/03 20:00 St.-Dimpna - Oosterzonen B 7-0
10/03 19:30 SKS Herentals - Zandhoven 2-5
10/03 19:30 Kasterlee - KFC Mol 0-2
10/03 19:30 Wezel Sp. - Vrij Arendonk 1-1
11/03 15:00 VC Poederlee - Balen 0-6
11/03 15:00 VV Laakdal - Bouwel 5-0
11/03 15:00 Gierle - Halle 1-3
11/03 15:00 Zwaneven - Noordstar 3-4

Klassement
1 St.-Dimpna 26 22 3 1 98/18 67
2 Wezel Sp. 24 18 2 4 64/21 58
3 Balen 26 18 5 3 69/29 57
4 VV Laakdal 25 14 8 3 61/42 45
5 Bouwel 25 14 10 1 70/56 43
6 Kasterlee 25 13 9 3 52/48 42
7 Noordstar 25 11 11 3 52/60 36
8 Oosterzonen B 25 9 9 7 47/50 34
9 KFC Mol 25 9 9 7 38/45 34
10 Zwaneven 25 9 11 5 65/58 32
11 Gierle 26 8 12 6 44/61 30
12 Zandhoven 24 9 13 2 46/66 29
13 Vrij Arendonk 24 5 14 5 40/47 20
14 Halle 26 5 16 5 43/71 20
15 Poederlee 24 5 17 2 32/82 14
16 SKS Herentals 25 1 21 3 19/86 6

Vierde Provinciale B

10/03 19:30 Pulderbos - City Pirates Antw. B 5-1
10/03 20:00 Olympic Pirates - Alberta FC Schilde 6-1
11/03 15:00 Ternesse B - Maccabi 1-0
11/03 15:00 Emblem - J. Antwerpen 3-1
11/03 15:00 Oelegem - Pulle 2-3
11/03 15:00 Massenh. - Brothers Utd 7-1
11/03 15:00 Ranst B - Boechout 5-0
11/03 15:00 Tub. Borgerhout - KFC Grobbendonk 1-4

Klassement
1 Pulderbos 25 19 5 1 78/37 58
2 Pulle 25 18 5 2 81/35 56
3 Grobbendonk 25 15 8 2 59/44 47
4 Massenhoven 25 14 7 4 61/34 46
5 City Pirates Antwerp B 25 14 7 4 62/38 46
6 Tub. Borgerhout 25 12 8 5 61/49 41
7 Oelegem 25 12 8 5 56/46 41
8 Emblem 25 12 8 5 48/46 41
9 Maccabi 26 8 9 9 44/46 33
10 Alberta FC Schilde 25 9 12 4 46/63 31
11 Olympic Pirates 26 9 15 2 48/52 29
12 Ranst B 25 8 13 4 39/44 28
13 Brothers Utd 25 7 14 4 43/75 25
14 Ternesse B 25 5 16 4 34/53 19
15 J. Antwerpen 25 5 16 4 45/83 19
16 Boechout 25 3 19 3 24/84 12

Vierde Provinciale D

10/03 19:30 Ramsel - Tongerlo 0-5
11/03 11:00 Peulis - Rijmenam 4-2
11/03 14:30 Herenthout B - Grasheide 1-0
11/03 15:00 Beerzel - Berlaar 3-0
11/03 15:00 Putte FC B - Blauberg 0-0
11/03 15:00 Oevel - Immer Voort 2-0
11/03 15:00 Wavria B - Booischot 1-4
11/03 15:00 Wiekevorst - Heultje 2-2

Klassement
1 Blauberg 26 18 6 2 85/38 56
2 Booischot 25 16 5 4 63/33 52
3 Tongerlo 25 15 4 6 72/39 51
4 Berlaar 26 14 9 3 48/46 45
5 Beerzel 25 13 8 4 58/29 43
6 Grasheide 25 13 8 4 59/42 43
7 Peulis 25 11 6 8 48/47 41
8 Oevel 26 12 9 5 55/33 41
9 Wiekevorst 25 10 7 8 48/41 38
10 Heultje 25 11 12 2 54/53 35
11 Rijmenam 25 9 11 5 49/54 32
12 Putte FC B 25 8 13 4 41/61 28
13 Immer Voort 25 7 14 4 44/50 25
14 Herenthout B 25 6 13 6 29/54 24
15 Wavria B 25 1 18 6 25/85 9
16 Ramsel 26 1 22 3 28/101 6

Vierde Provinciale E

10/03 19:30 Rosselaar Hulsen - Netezonen 0-3
10/03 19:30 De Kempen B - Beekhoek B 8-2
10/03 19:30 Rauw - Olen United 2-0
11/03 15:00 Zammel - Flandria 0-0
11/03 15:00 Exc. Vorst - Punt-Larum 3-1
11/03 15:00 Oosthoven - MLK Lichtaart 3-2
11/03 15:00 Alberta - Ezaart 7-1
11/03 15:00 Wortel - KFC Turnhout B 2-2

Klassement
1 Netezonen 25 17 4 4 57/27 55
2 Flandria 26 17 5 4 73/27 55
3 Rauw 26 16 7 3 64/32 51
4 Exc. Vorst 25 15 7 3 64/34 48
5 Oosthoven 25 15 7 3 58/40 48
6 KFC Turnhout B 25 14 6 5 53/28 47
7 Wortel 25 12 8 5 58/45 41
8 Olen United 25 12 9 4 48/39 40
9 Alberta 25 10 13 2 48/44 32
10 De Kempen B 25 9 11 5 49/44 32
11 MLK Lichtaart 25 9 11 5 50/55 32
12 Ezaart 25 9 15 1 46/60 28
13 Zammel 25 6 11 8 32/48 26
14 Punt-Larum 25 6 18 1 39/82 19
15 Rosselaar Hulsen 25 5 18 2 40/92 17
16 Beekhoek B 25 0 22 3 20/102 3

image



Meer nieuws

Extra concerten en extra workshops voor Bart Peeters in Koor

Extra concerten en extra workshops voor Bart Peeters in Koor
Provincie Antwerpen | Vlaanderen 22.06.2018 - 11.21u

Heylen vastgoed breidt uit en zoekt nieuwe medewerkers

Heist op den Berg | Herentals | Neteland | Provincie Antwerpen | Vlaanderen 22.06.2018 - 11.15u

Graspop - Eerste grootschalige controle op drugsbezit

Kempen regio | Neteland 22.06.2018 - 11.14u

Nieuw wielermuseum De Velodroom opent de deuren in De Schorre

Nieuw wielermuseum De Velodroom opent de deuren in De Schorre
Provincie Antwerpen | Vlaanderen 22.06.2018 - 11.10u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Webdesign door Intracto