U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen Kempen Neteland

Kempen regio | Neteland
29.04.2018 - 18.45u
Door: Herman Gezelle

1B playdowns

Roeselare 1-0 Union
Westerlo 1-1 Tubeke

1 Amateurs
28/04 20:00 Virton - Oosterzonen 4-0
28/04 20:00 Hamme - Dessel Sp. 1-3
28/04 20:00 Heist - Châtelet 0-1
28/04 20:00 Deinze - FCV Dender 1-2
28/04 20:00 FC Knokke - ASV Geel 4-0
28/04 20:00 Lommel SK - Berchem 2-0
28/04 20:00 E. Aalst - Oudenaarde 1-0
28/04 20:00 Seraing - Patro Maasmechelen 5-0
Klassement
1 Lommel SK 30 22 3 5 69/20 71
2 FC Knokke 30 18 5 7 69/32 61
3 Dessel Sp. 30 18 6 6 53/29 60
4 Deinze 30 15 10 5 44/30 50
5 Seraing 30 13 8 9 50/34 48
6 Heist 30 13 9 8 47/45 47
7 Oudenaarde 30 13 11 6 50/36 45
8 E. Aalst 30 13 12 5 48/46 44
9 ASV Geel 30 11 13 6 47/53 39
10 Virton 30 11 15 4 40/45 37
11 FCV Dender 30 9 12 9 39/52 36
12 Oosterzonen 30 9 14 7 39/47 34
13 Châtelet 30 6 13 11 34/53 29
14 Hamme 30 8 18 4 32/59 28
15 Berchem 30 6 17 7 34/53 25
16 Patro Maasmechelen 30 3 22 5 18/79 14

2e Amateurs B

29/04 15:00 Cappellen - Hoogstraten 1-2
29/04 15:00 St. Lenaarts - O. Wijgmaal 2-0
29/04 15:00 Vosselaar - Hades 1-3
29/04 15:00 Zwarte Leeuw - City Pirates Antwerp 3-1
29/04 15:00 Spouwen-Mop. - Duffel 2-5
29/04 15:00 Tempo Overijse - FC Turnhout 2-4
29/04 15:00 KVK Tienen - Sp. Hasselt 2-0
29/04 18:00 Thes Sp. - Bocholt ...-...
Klassement
1 Thes Sp. 29 19 5 5 59/30 62
2 Bocholt 29 17 6 6 57/38 57
3 Spouwen-Mop. 30 14 6 10 56/46 52
4 City Pirates Antwerp 30 13 9 8 52/44 47
5 O. Wijgmaal 30 14 12 4 53/49 46
6 Vosselaar 30 11 8 11 49/35 44
7 Hades 30 13 13 4 46/42 43
8 Tempo Overijse 30 12 13 5 39/51 41
9 Cappellen 30 11 11 8 43/37 41
10 Duffel 30 11 12 7 46/46 40
11 FC Turnhout 30 8 9 13 30/34 37
12 Hoogstraten 30 10 14 6 39/47 36
13 Sp. Hasselt 30 10 15 5 34/45 35
14 Zwarte Leeuw 30 6 12 12 43/47 30
15 KVK Tienen 30 8 18 4 39/61 28
16 St. Lenaarts 30 6 20 4 33/66 22

3e Amateurs B

29/04 15:00 Kampenhout - Diest 5-1
29/04 15:00 Woluwe-Zaventem - Hoeilaart 1-2
29/04 15:00 Houtvenne - E. Termien 0-1
29/04 15:00 VC Herentals - KVK Wellen 0-1
29/04 15:00 KFC Nijlen - Sterrebeek 2-0
29/04 15:00 Heur-Tongeren - Bilzen-Waltwilder 4-2
29/04 15:00 Diegem - Ternesse 2-1
29/04 15:00 Esp. Pelt - ESK Leopoldsburg 1-2
Klassement
1 Heur-Tongeren 30 17 9 4 59/37 55
2 KVK Wellen 30 15 5 10 53/31 55
3 E. Termien 30 16 8 6 60/39 54
4 Diegem 30 15 10 5 61/43 50
5 ESK Leopoldsburg 30 14 10 6 54/39 48
6 Bilzen-Waltwilder 30 14 10 6 60/54 48
7 KFC Nijlen 30 13 11 6 54/55 45
8 Esp. Pelt 30 13 12 5 54/50 44
9 Woluwe-Zav. 30 11 11 8 55/51 41
10 Houtvenne 30 11 12 7 60/59 40
11 Kampenhout 30 10 12 8 41/49 38
12 Ternesse 30 9 14 7 54/69 34
13 Diest 30 9 16 5 41/66 32
14 Hoeilaart 30 8 16 6 39/68 30
15 VC Herentals 30 7 17 6 38/59 27
16 Sterrebeek 30 6 15 9 40/54 27

Eerste Provinciale

29/04 15:00 Lille - RC Mechelen 0-2
29/04 15:00 Vorselaar - Oppuurs 0-1
29/04 15:00 Merksplas - Lyra 1-4
29/04 15:00 Witg. Des. - Rapid Leest 5-2
29/04 15:00 Kontich A - St.-Job 4-4
29/04 15:00 GR Katelijne - Schriek 1-3
29/04 15:00 Berg en Dal - Branddonk 1-2
29/04 15:00 Antonia A - Heikant 2-2
Klassement
1 Lyra 30 21 4 5 81/26 68
2 Lille 30 16 6 8 53/37 56
3 RC Mechelen 29 15 4 10 48/27 55
4 Berg en Dal 30 14 10 6 47/38 48
5 Kontich A 30 13 9 8 63/38 47
6 St.-Job 30 14 13 3 59/62 45
7 Witg. Des. 30 12 9 9 60/47 45
8 Heikant 30 11 10 9 65/60 42
9 Schriek 30 11 12 7 41/51 40
10 Oppuurs 30 11 13 6 55/56 39
11 Branddonk 30 10 14 6 37/53 36
12 Merksplas 30 10 15 5 40/48 35
13 Rapid Leest 30 9 15 6 46/60 33
14 Antonia A 30 7 13 10 45/61 31
15 Vorselaar 29 7 15 7 41/71 28
16 GR Katelijne 30 3 22 5 27/73 14

Tweede Provinciale B

29/04 15:00 Bevel - Wuustwezel 4-2
29/04 15:00 Vlimmeren - Beekhoek A 4-2
29/04 15:00 Linda Olen - Verbr. Arendonk 1-1
29/04 15:00 Oud-Turnhout - Herenthout A 1-4
29/04 15:00 Retie - Zoersel 2-1
29/04 15:00 White Star - Weelde 1-2
29/04 15:00 De Kempen A - Herselt 3-2
29/04 15:00 Minderhout - Olmen 1-2
Klassement
1 Wuustwezel 30 23 2 5 94/35 74
2 De Kempen A 30 23 3 4 77/36 73
3 Olmen 30 16 7 7 73/51 55
4 Zoersel 30 15 9 6 76/47 51
5 Retie 30 14 10 6 60/45 48
6 Herselt 30 13 11 6 65/59 45
7 Weelde 30 11 12 7 61/70 40
8 Bevel 30 12 16 2 58/62 38
9 Vlimmeren 30 11 14 5 52/61 38
10 White Star 30 10 12 8 55/68 38
11 Verbr. Arendonk 30 9 13 8 57/71 35
12 Minderhout 30 9 17 4 53/69 31
13 Beekhoek A 30 9 17 4 42/67 31
14 Linda Olen 30 7 13 10 55/66 31
15 Herenthout A 30 7 18 5 46/78 26
16 Oud-Turnhout 30 5 20 5 38/77 20

Derde Provinciale C

29/04 15:00 Zandhoven - St.-Dimpna 0-5
29/04 15:00 Gierle - VC Poederlee 2-0
29/04 15:00 KFC Mol - Wezel Sp. 0-2
29/04 15:00 Zwaneven - Kasterlee 2-2
29/04 15:00 Exc. Bouwel - Oosterzonen B 1-2
29/04 15:00 Balen - VV Laakdal 2-4
29/04 15:00 Halle - SKS Herentals 1-0
29/04 16:00 Vrij Arendonk - Noordstar 1-0
Klassement
1 St.-Dimpna 30 25 3 2 113/22 77
2 Wezel Sp. 30 24 2 4 81/23 76
3 Balen 30 20 7 3 77/37 63
4 VV Laakdal 30 18 8 4 73/44 58
5 Bouwel 30 16 12 2 81/63 50
6 Kasterlee 30 14 10 6 59/53 48
7 Oosterzonen B 30 12 10 8 56/59 44
8 Zwaneven 30 11 12 7 75/65 40
9 Noordstar 30 12 15 3 64/78 39
10 Gierle 30 10 14 6 48/68 36
11 KFC Mol 30 9 12 9 41/56 36
12 Zandhoven 30 10 18 2 55/85 32
13 Halle 30 6 16 8 44/71 26
14 Vrij Arendonk 30 6 18 6 44/62 24
15 VC Poederlee 30 7 19 4 39/87 22
16 SKS Herentals 30 1 25 4 21/98 7

Vierde Provinciale B

29/04 15:00 City Pirates Antwerp B - Ternesse B 3-0
29/04 15:00 Pulle - Massenh. 2-0
29/04 15:00 Alberta FC Schilde - Tub. Borgerh. 3-2
29/04 15:00 J. Antwerpen - Olympic Pirates 1-1
29/04 15:00 Maccabi - Ranst B 5-1
29/04 15:00 Pulderbos - Oelegem 2-2
29/04 15:00 KFC Grobbendonk - Emblem 1-0
29/04 15:00 Brothers Utd - Boechout 1-4
Klassement
1 Pulle 30 22 5 3 90/38 69
2 Pulderbos 30 22 6 2 91/46 68
3 Grobbendonk 30 19 9 2 68/46 59
4 City Pirates Antwerp B 30 16 9 5 69/42 53
5 Massenh. 30 16 9 5 69/45 53
6 Tub. Borgerh. 30 14 10 6 68/56 48
7 Oelegem 30 13 10 7 64/58 46
8 Emblem 30 13 12 5 53/55 44
9 Maccabi 30 10 10 10 55/51 40
10 Alberta FC Schilde 30 11 13 6 60/77 39
11 Olympic Pirates 30 11 16 3 57/58 36
12 Ranst B 30 9 16 5 51/58 32
13 J. Antwerpen 30 7 16 7 60/93 28
14 Brothers Utd 30 7 18 5 56/102 26
15 Ternesse B 30 6 20 4 39/61 22
16 Boechout 30 4 21 5 30/94 17

Vierde Provinciale D

25/04 19:00 Wavria B - Peulis 4-3
28/04 18:30 Heultje - Ramsel 4-1
29/04 15:00 Grasheide - Peulis 1-2
29/04 15:00 Booischot - Wiekevorst 2-2
29/04 15:00 Berlaar - Tongerlo 4-1
29/04 15:00 Wavria B - Putte FC B 1-0
29/04 15:00 Oevel - Herenthout B 3-0
29/04 15:00 Blauberg - Beerzel 0-0
29/04 15:00 Rijmenam - Immer Voort 2-1
Klassement
1 Blauberg 30 21 6 3 95/39 66
2 Booischot 30 19 5 6 79/38 63
3 Tongerlo 30 17 7 6 81/50 57
4 Berlaar 30 16 11 3 59/54 51
5 Oevel 30 15 10 5 67/38 50
6 Beerzel 30 14 9 7 63/33 49
7 Peulis 30 13 9 8 57/62 47
8 Grasheide 30 13 10 7 67/53 46
9 Wiekevorst 30 12 8 10 59/47 46
10 Heultje 30 14 13 3 64/60 45
11 Rijmenam 30 11 13 6 55/62 39
12 Immer Voort 30 9 16 5 53/62 32
13 Putte FC B 30 8 16 6 43/70 30
14 Herenthout B 30 7 15 8 32/63 29
15 Wavria B 30 3 21 6 33/98 15
16 Ramsel 30 1 24 5 33/111 8

Vierde Provinciale E

28/04 18:00 KFC Turnhout B - Punt-Larum 2-2
28/04 19:30 Zammel - Rosselaar Hulsen 1-4
29/04 15:00 Beekhoek B - Rauw 0-5
29/04 15:00 MLK Lichtaart - Exc. Vorst 1-2
29/04 15:00 Olen United - Ezaart 3-3
29/04 15:00 Flandria - Oosthoven 3-1
29/04 15:00 Netezonen - Wortel 3-2
29/04 15:00 Alberta - De Kempen B 4-1
Klassement
1 Netezonen 30 20 5 5 67/33 65
2 Flandria 30 20 6 4 81/31 64
3 Rauw 30 19 8 3 75/35 60
4 Oosthoven 30 19 8 3 72/45 60
5 Exc. Vorst 30 18 8 4 75/40 58
6 KFC Turnhout B 30 17 6 7 69/36 58
7 Wortel 30 13 11 6 67/52 45
8 Olen United 30 13 11 6 54/49 45
9 Alberta 30 14 14 2 64/53 44
10 De Kempen B 30 10 14 6 57/60 36
11 MLK Lichtaart 30 10 14 6 57/63 36
12 Ezaart 30 10 18 2 53/74 32
13 Zammel 30 6 15 9 35/63 27
14 Punt-Larum 30 8 20 2 47/91 26
15 Rosselaar Hulsen 30 7 20 3 53/103 24
16 Beekhoek B 30 0 26 4 22/120 4

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto