U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen Kempen Neteland

Kempen regio | Neteland | Vlaanderen
21.10.2018 - 18.50u
Door: Herman Gezelle

Proximus League

19/10 20:30 Westerlo - OHL 0-1
20/10 17:00 Roeselare - Union 1-1
20/10 20:30 Tubeke - Lommel SK 0-2
21/10 16:00 KV Mechelen - Beerschot-Wilrijk 3-0

1e Amateur

20/10 19:30 Dessel Sp. - Thes Sp. 2-1
20/10 20:00 Virton - Seraing 0-0
20/10 20:00 FCV Dender - RWDM 0-1
20/10 20:00 Châtelet - ASV Geel 2-0
20/10 20:00 Lierse Kempenzonen - Deinze 2-2
21/10 15:00 FC Luik - Heist 1-1
21/10 15:00 Rupel Boom - Oudenaarde 3-0
21/10 15:00 FC Knokke - E. Aalst 4-1

2e Amateur B

20/10 19:30 Bocholt - KFC Turnhout 2-0
20/10 19:30 Hades - Patro Maasmechelen 1-1
20/10 20:00 Temse - Sp. Hasselt 1-1
20/10 20:00 SK Sint-Niklaas - Spouwen-Mop. 3-4
20/10 20:00 Heur-Tongeren - Hoogstraten 0-3
21/10 15:00 Cappellen - City Pirates Antw. 0-2
21/10 15:00 Vosselaar - Hamme 2-2
21/10 15:00 Berchem - Duffel 0-2

3e Amateur B

20/10 19:30 ESK Leopoldsburg - Bornem 1-0
20/10 19:30 Esp. Pelt - Bilzen-Waltwilder 4-3
20/10 19:30 Zwarte Leeuw - Houtvenne 2-2
20/10 19:30 KFC Nijlen - Betekom 1-1
20/10 20:00 RC Mechelen - KVK Wellen 1-2
21/10 15:00 FC Helson - St. Lenaarts 1-2
21/10 15:00 E. Termien - Lyra-Lierse 1-2
21/10 15:00 Ternesse - KVK Tienen 1-2

1e Prov

20/10 19:30 De Kempen - Oppuurs 2-1
21/10 15:00 Berg en Dal - Kontich 0-1
21/10 15:00 VC Herentals - KVV Duffel 3-0
21/10 15:00 Zoersel - Mariekerke 3-2
21/10 15:00 Witgoor Dessel - Heikant 1-3
21/10 15:00 R. Deurne - Schriek 3-0
21/10 15:00 St.-Job - KFC Lille 1-1
21/10 15:00 Branddonk - Wuustwezel 2-2

2e Prov B

19/10 20:00 St.-Dimpna - Beekhoek 1-2
20/10 19:30 Balen - White Star 2-3
20/10 19:30 Herselt - Retie 2-1
20/10 19:30 FC Arendonk Sport - Bevel 3-4
20/10 20:00 Antonia A - Merksplas 3-1
21/10 15:00 Minderhout - Olmen 1-0
21/10 15:00 Weelde - Wezel Sp. 0-3
21/10 15:00 Vlimmeren - OG Vorselaar 1-0

3e Prov C

20/10 19:30 Blauberg - Linda Olen 0-3
20/10 19:30 KFC Mol - Kasterlee 5-3
20/10 20:00 Zandhoven - KFC Herenthout 2-0
21/10 15:00 Pulle - Noordstar 2-2
21/10 15:00 Exc. Vorst - Lierse Kempenzonen B 6-2
21/10 15:00 Zwaneven - Exc. Bouwel 5-1
21/10 15:00 Gierle - Netezonen 4-0
21/10 15:00 VV Laakdal - Oostmalle 2-1

4e Prov D

20/10 19:30 Zammel - Booischot 2-1
21/10 15:00 Wavria B - Muizen 0-1
21/10 15:00 FC Suraye Utd Mechelen - SC Mechelen 2-1
21/10 15:00 Grasheide - Hombeek 2-1
21/10 15:00 Immer Voort - Ramsel 2-2
21/10 15:00 Wiekevorst - Rijmenam 1-2
21/10 15:00 Tongerlo - Heultje 5-0
21/10 15:00 Putte FC B - Beerzel 1-4

4e Prov E

20/10 19:30 SKS Herentals - Rauw 1-1
20/10 19:30 KFC Grobbendonk - Ezaart 3-2
20/10 19:30 St.-Dimpna B - Rosselaar Hulsen 4-2
21/10 15:00 VC Poederlee - Oevel 1-2
21/10 15:00 Alberta - De Kempen B 3-0
21/10 15:00 Wechelderzande - Molenkring Lichtaart 3-2
21/10 15:00 HIH Turnhout - Pulderbos 0-3
21/10 15:00 Olen United - Oosthoven 5-3.

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Webdesign door Intracto