U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen Kempen Neteland zaterdag

Kempen regio | Neteland | Vlaanderen
27.10.2018 - 23.01u
Door: Herman Gezelle

Proximus League

26/10 20:30 Beerschot-Wilrijk - OHL 3-1
27/10 17:00 Union - Tubeke 3-2
27/10 20:30 KV Mechelen - Roeselare 3-0
28/10 16:00 Lommel SK - KVC Westerlo ...-...

1e Amateur

27/10 19:30

 Thes Sp. - Rupel Boom

2-0

27/10 19:30

 Oudenaarde - Châtelet

2-2

27/10 20:00

 RWDM - FC Knokke

3-2

27/10 20:00

 Heist - FCV Dender

1-2

27/10 20:00

 Deinze - Dessel Sp.

0-0

27/10 20:00

 Seraing - FC Luik

...-...

27/10 20:00

 ASV Geel - Virton

1-3

28/10 15:00

 E. Aalst - Lierse Kempenzonen

...-...

2e Amateur B

27/10 19:30 KFC Turnhout - Cappellen 2-2
27/10 20:00 Hoogstraten - Bocholt 2-1
27/10 20:00 Sp. Hasselt - Heur-Tongeren 1-0
27/10 20:00 City Pirates Antwerp - Berchem 3-2
28/10 15:00 Vosselaar - Temse ...-...
28/10 15:00 Hamme - Patro Maasmechelen ...-...
28/10 15:00 Duffel - SK Sint-Niklaas ...-...
28/10 15:00 Spouwen-Mop. - Hades ...-...

3e Amateur B

27/10 19:30 St. Lenaarts - E. Termien 1-1
27/10 19:30 Houtvenne - ESK Leopoldsburg 1-1
27/10 19:30 Bilzen-Waltwilder - FC Helson 5-2
27/10 20:00 KVK Wellen - Zwarte Leeuw 2-1
27/10 20:00 Lyra-Lierse - KFC Nijlen 3-1
28/10 15:00 Ternesse - Esp. Pelt ...-...
28/10 15:00 KVK Tienen - Bornem ...-...
28/10 15:00 Betekom - RC Mechelen ...-...

1e Prov

27/10 19:30 Oppuurs - Branddonk 3-0
27/10 19:30 Heikant - St.-Job 2-0
27/10 20:00 KFC Lille - Berg en Dal 0-1
27/10 20:00 Kontich - VC Herentals 4-1
28/10 15:00 VV Duffel - De Kempen ...-...
28/10 15:00 Schriek - Wuustwezel ...-...
28/10 15:00 Mariekerke - Witgoor Dessel ...-...
28/10 15:00 R. Deurne - Zoersel ...-...

2e Prov B

26/10 20:00 Wezel Sp. - Balen 2-1
27/10 19:30 OG Vorselaar - Beekhoek 1-0
27/10 19:30 Olmen - FC Arendonk Sport 3-1
28/10 15:00 Merksplas - St.-Dimpna ...-...
28/10 15:00 Bevel - Weelde ...-...
28/10 15:00 White Star - Antonia A ...-...
28/10 15:00 Retie - Minderhout ...-...
28/10 15:00 Vlimmeren - Herselt ...-...

3e Prov C

27/10 19:30 Oostmalle - Zwaneven 1-4
27/10 20:00 Lierse Kempenzonen B - Gierle 1-4
28/10 15:00 Noordstar - Exc. Vorst ...-...
28/10 15:00 Linda Olen - KFC Mol ...-...
28/10 15:00 Netezonen - Blauberg ...-...
28/10 15:00 Zandhoven - Kasterlee ...-...
28/10 15:00 Pulle - Exc. Bouwel ...-...
28/10 15:00 KFC Herenthout - VV Laakdal ...-...

4e Prov D

27/10 19:30 Ramsel - Heultje 4-0
28/10 15:00 Booischot - FC Suraye Utd Mechelen ...-...
28/10 15:00 Muizen - Wiekevorst ...-...
28/10 15:00 Peulis - Putte FC B ...-...
28/10 15:00 SC Mechelen - Grasheide ...-...
28/10 15:00 Beerzel - Wavria B ...-...
28/10 15:00 Immer Voort - Zammel ...-...
28/10 15:00 Rijmenam - Tongerlo ...-...

4e Prov E

27/10 19:30 Pulderbos - Wechelderzande 1-1
27/10 19:30 De Kempen B - SKS Herentals 2-3
28/10 15:00 Oosthoven - HIH Turnhout ...-...
28/10 15:00 MLK Lichtaart - St.-Dimpna B ...-...
28/10 15:00 Oevel - Alberta ...-...
28/10 15:00 Punt-Larum - Olen United ...-...
28/10 15:00 Ezaart - Rosselaar Hulsen ...-...
28/10 15:00 KFC Grobbendonk - VC Poederlee ...-...

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto