U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen Kempen Neteland zaterdag

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
17.11.2018 - 22.45u
Door: Herman Gezelle

Proximus league

16/11 20:30 OHL - Union 1-2
17/11 17:00 Tubeke - Roeselare 3-2
17/11 20:30 KV Mechelen - Lommel SK 3-2
18/11 16:00 KVC Westerlo - Beerschot-Wilrijk

1e Amateur

17/11 19:30 Dessel Sp. - ASV Geel 3-0
17/11 20:00 Lierse Kempenzonen - RWDM 2-2
17/11 20:00 Seraing - Heist 2-2
17/11 20:00 Deinze - Thes Sp. 1-1
17/11 20:00 Virton - Rupel Boom 3-1
18/11 15:00 FC Knokke - FCV Dender ...-...
18/11 15:00 FC Luik - Châtelet ...-...
18/11 16:30 E. Aalst - Oudenaarde ...-...

2e Amateur B

7/11 19:30 Hades - KFC Turnhout 2-0
17/11 20:00 Heur-Tongeren - Hamme 0-3
17/11 20:00 SK Sint-Niklaas - Hoogstraten 1-1
18/11 14:30 Spouwen-Mop. - Duffel ...-...
18/11 14:30 Bocholt - Temse ...-...
18/11 15:00 Patro Maasmechelen - City Pirates Antwerp ...-...
18/11 15:00 Cappellen - Vosselaar ...-...
18/11 15:00 Berchem - Sp. Hasselt ...-...

3e Amateur B

17/11 19:30 Zwarte Leeuw - St. Lenaarts 0-3
17/11 19:30 Houtvenne - KVK Wellen 3-0
17/11 19:30 KFC Nijlen - Ternesse 1-0
17/11 20:00 RC Mechelen - Bilzen-Waltwilder 2-2
18/11 14:30 ESK Leopoldsburg - Lyra-Lierse ...-...
18/11 14:30 FC Helson - KVK Tienen ...-...
18/11 14:30 Bornem - Betekom ...-...
18/11 15:00 E. Termien - Esp. Pelt ...-...

1e Prov

17/11 19:30 Oppuurs - VV Duffel 1-0
17/11 19:30 De Kempen - Heikant 6-1
18/11 14:30 St.-Job - Zoersel ...-...
18/11 14:30 Witg. Des. - Schriek ...-...
18/11 14:30 Berg en Dal - R. Deurne ...-...
18/11 14:30 Branddonk - KFC Lille ...-...
18/11 14:30 VC Herentals - Mariekerke ...-...
18/11 14:30 Wuustwezel - Kontich ...-...

2e Prov B

7/11 19:30 Antonia A - Olmen 0-0
17/11 19:30 Balen - Retie 2-0
18/11 14:30 Minderhout - OG Vorselaar ...-...
18/11 14:30 Beekhoek - Wezel Sp. ...-...
18/11 14:30 FC Arendonk Sport - Herselt ...-...
18/11 14:30 Weelde - Vlimmeren ...-...
18/11 14:30 Merksplas - White Star ...-...
18/11 17:00 St.-Dimpna - Bevel ...-...

3e Prov C

17/11 19:30 Oostmalle - KFC Herenthout 0-5
17/11 19:30 KFC Mol - Noordstar 1-0
17/11 19:30 Blauberg - Exc. Vorst 0-3
17/11 20:00 Zandhoven - Lierse Kempenzonen B 2-0
18/11 14:30 Bouwel - Kasterlee ...-...
18/11 14:30 VV Laakdal - Netezonen ...-...
18/11 14:30 Gierle - Pulle ...-...
18/11 14:30 Zwaneven - Linda Olen ...-...

4e prov E

17/11 19:30 Rosselaar Hulsen - Oosthoven 1-4
17/11 19:30 SKS Herentals - VC Poederlee 1-7
18/11 14:30 Alberta - Ezaart ...-...
18/11 14:30 St.-Dimpna B - Punt-Larum ...-...
18/11 14:30 MLK Lichtaart - Pulderbos ...-...
18/11 14:30 HIH Turnhout - De Kempen B ...-...
18/11 14:30 Wechelderzande - Rauw ...-...
18/11 14:30 Olen United - Oevel ...-...

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Webdesign door Intracto