U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen Neteland

Kempen regio | Neteland
10.09.2017 - 18.22u
Door: Mark Jaspers

1B Proximus League

OHL - Tubeke 1-0
KSK Lierse - KVC Westerlo 2-2
Union - Roeselare 4-0
Cercle Brugge - Beerschot-Wilrijk 0-1

1 Beerschot-Wilrijk 13
2 Cercle Brugge 9
3 OHL 8
4 Union 7
5 Roeselare 7
6 Lierse 4
7 Westerlo 3
8 Tubeke 2

Eerste Klasse Amateurs

Oudenaarde - FC Knokke 1-2
Dessel Sp. - E. Aalst 2-1
Patro Maasmechelen - Lommel SK 1-5
ASV Geel - Berchem 3-0
Oosterzonen - Hamme 2-2
Virton - Heist 1-2
FCV Dender - Deinze 1-0
Châtelet - Seraing 0-0

1 Lommel SK 6
2 ASV Geel 6
3 Heist 6
4 Hamme 4
5 Knokke FC 4
6 Deinze 3
7 Dender 3
8 Berchem Sport 3
9 Dessel Sport 3
10 Oosterzonen 1
11 Patro Eisden Maasmechelen 1
12 Eendracht Aalst 0
13 Sporting Châtelet 0
14 Oudenaarde 0
15 FC Seraing 0
16 Virton 0

Tweede Klasse Amateurs B

FC Turnhout - Thes Sp. 1-3
Bocholt - Hades 2-0
Hoogstraten - Spouwen-Mop. 1-1
Sporting Hasselt - Zwarte Leeuw 2-1
City Pirates Antwerp - Cappellen 2-2
KVK Tienen - St. Lenaarts 2-0
Vosselaar - Duffel 0-0
O. Wijgmaal - Tempo Overijse 3-1

1 Thes Sp. 6
2 O. Wijgmaal 6
3 Vosselaar 4
4 Spouwen-Mop. 4
5 Bocholt 3
6 Hades 3
7 St. Lenaarts 3
8 KVK Tienen 3
8 Sp. Hasselt 3
10 Cappellen 2
11 City Pirates Antw.  2
12 Hoogstraten  1
13 Tempo Overijse 1
13 FC Turnhout  1
15 Duffel 1
16 Zwarte Leeuw 0

Derde Klasse Amateurs B

ESK Leopoldsburg - Kampenhout 0-0
Diest - Diegem 2-0
Bilzen-Waltwilder - Woluwe-Zaventem 4-6
Sterrebeek - Houtvenne 4-2
Ternesse - KVK Wellen 1-3
Hoeilaart - KFC Nijlen 3-3
VC Herentals - E. Termien 0-3
Heur-Tongeren - Esp. Pelt 2-1

1 Heur-Tongeren 6
2 Woluwe-Zaventem 6
3 Diest 6
4 E. Termien 4
5 KVK Wellen 4
6 Kampenhout 4
7 Bilzen-Waltwilder 3
8 Sterrebeek 3
9 Ternesse 3
10 Diegem 3
11 KFC Nijlen 1
12 ESK Leopoldsburg 1
13 Hoeilaart 1
14 Houtvenne 0
15 Esp. Pelt 0
16 VC Herentals 0

Eerste Provinciale

OG Vorselaar - Witgoor Dessel 2-2
Kontich A - RC Mechelen 2-2
Lyra - Schriek 7-0
Merksplas - Antonia A 6-0
GR Katelijne - Heikant 1-1
Lille - Rapid Leest 3-2
St.-Job - Branddonk 1-5
Berg en Dal - Oppuurs 2-0

1 Lyra 9
2 Witg. Des. 7
3 Lille 7
4 Heikant 5
5 RC Mechelen 5
6 Kontich A 4
7 Berg en Dal 4
8 Vorselaar 4
9 Schriek 4
10 Merksplas 3
11 Oppuurs 3
12 Branddonk 3
13 St.-Job 3
14 GR Katelijne 2
15 Rapid Leest 1
16 Antonia A 1

Tweede Provinciale B

KFC Herenthout A - Olmen 0-3
Oud-Turnhout - Bevel 2-0
Linda Olen - Beekhoek A 3-3
Verbr. Arendonk - Weelde 2-1
Vlimmeren - Herselt 3-1
Minderhout - Wuustwezel 1-1
Retie - De Kempen A 0-5
White Star - Zoersel 1-1

1 De Kempen A 9
2 Olmen 9
3 Wuustwezel 7
4 Zoersel 5
5 Weelde 4
6 Beekhoek A 4
7 Oud-Turnhout 4
8 Verbr. Arend. 4
8 White Star 4
10 Vlimmeren 4
11 Bevel 3
12 Herselt 3
13 KFC Herenthout A 3
14 Linda Olen 2
15 Minderhout 1
16 Retie 0

Derde Provinciale C

Gierle - VV Laakdal 4-1
Balen - Oosterzonen B 1-1
Kasterlee - Wezel Sp. 1-6
Zandhoven - Bouwel 2-4
VC Poederlee - SKS Herentals 3-1
Zwaneven - Vrij Arendonk 5-3
Halle - St.-Dimpna 1-2
KFC Mol - Noordstar 1-2

1 St.-Dimpna 9
2 Wezel Sp. 9
3 Bouwel 9
4 Zwaneven 6
5 VV Laakdal 6
6 Gierle 6
6 Noordstar 6
8 Kasterlee 36
9 Oosterzonen B 4
10 Vrij Arendonk 3
11 Poederlee 3
12 Zandhoven 3
13 Balen 1
14 SKS Herentals 0
15 Halle 0
16 KFC Mol 0

Vierde Provinciale B

Pulderbos - Massenhoven 4-2
Maccabi - Brothers Utd 2-2
Oelegem - Ternesse B 4-1
Alberta FC Schilde - J. Antwerpen 3-3
Pulle - Boechout 2-2
Grobbendonk - Olympic Pirates 4-1
Tubantia Borgerhout - Emblem 2-2
City Pirates Antwerp B - Ranst B 1-0

1 Pulderbos 9
2 Oelegem 7
3 Maccabi 5
4 Pulle 5
5 Alberta FC Schilde 4
6 Ranst B 4
7 Brothers Utd 4
8 Grobbendonk 4
9 Massenh. 4
10 Emblem 4
11 Boechout 4
12 City Pirates Antwerp B 3
13 Ternesse B 3
14 Tubantia Borgerhout 2
15 J. Antwerpen 1
16 Olympic Pirates 1

Vierde Provinciale D

Oevel - Rijmenam 3-1
Putte FC B - Wiekevorst 3-3
Herenthout B - Peulis 0-2
Wavria B - Beerzel 0-2
Blauberg - Tongerlo 1-2
Booischot - Ramsel 6-0
Grasheide - Immer Voort 2-2
Heultje - Berlaar 1-3

1 Oevel 7
2 Beerzel 7
3 Berlaar 7
4 Booischot 6
5 Blauberg 6
6 Tongerlo 6
7 Peulis 6
8 Wiekevorst 5
9 Grasheide 5
10 Immer Voort 4
11 Putte FC B 4
12 Heultje 3
13 Herenthout B 1
14 Rijmenam 0
15 Wavria B 0
16 Ramsel 0

Vierde Provinciale E

De Kempen B - Rauw 1-2
Rosselaar Hulsen - Oosthoven 3-6
Zammel - Wortel 2-2
Netezonen - Punt-Larum 5-2
MLK Lichtaart - KFC Turnhout B 1-3
Flandria - Exc. Vorst 4-1
Alberta - Olen United 0-1
Beekhoek B - Ezaart 1-2

1 Netezonen 9
2 Flandria 9
3 Olen United 9
4 Alberta 6
5 Rauw 6
6 Zammel 4
7 Wortel 4
8 Exc. Vorst 3
9 Oosthoven 3
10 De Kempen B 3
11 KFC Turnhout B 3
12 Punt-Larum 3
13 MLK Lichtaart 3
14 Ezaart 3
15 Rosselaar Hulsen 3
16 Beekhoek B 0

image



Meer nieuws

EMA: "Voordelen van J&J-vaccin wegen op tegen mogelijk klein risico"

EMA: "Voordelen van J&J-vaccin wegen op tegen mogelijk klein risico"
Internationaal | Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 20.04.2021 - 14.57u

Groep Heylen : 'Grootste logistieke campus van België verwelkomt eerste huurders'

Groep Heylen : 'Grootste logistieke campus van België verwelkomt eerste huurders'
Herentals | Nationaal | Vlaanderen 20.04.2021 - 14.51u

Politie Neteland : 'Wie telefoon niet opneemt, mag wijkagent verwachten'

Politie Neteland : 'Wie telefoon niet opneemt, mag wijkagent verwachten'
Grobbendonk | Herentals | Herenthout | Neteland | Olen | Vorselaar 20.04.2021 - 12.54u

Opnieuw chartervluchten vanuit Deurne

Provincie Antwerpen 20.04.2021 - 10.53u

SD Schrijnwerkerij & Interieurbouw neemt Biwood over

SD Schrijnwerkerij & Interieurbouw neemt Biwood over
Herentals | Kempen regio | Neteland 20.04.2021 - 10.43u

Neteland lanceert coronaproof alternatief voor officiële Buitenspeeldag

Neteland lanceert coronaproof alternatief voor officiële Buitenspeeldag
Grobbendonk | Herentals | Herenthout | Neteland | Olen | Vorselaar 19.04.2021 - 22.55u

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Webdesign door Intracto