U bent hier

Nationale en provinciale voetbaluitslagen teams Neteland Kempen

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
17.09.2017 - 19.00u
Door: Mark Jaspers

PROXIMUS LEAGUE

Union - OHL 0-0
Beerschot-Wilrijk - KVC Westerlo 2-2
Tubeke - Lierse 2-0
Roeselare - Cercle Brugge 2-1

1 Beerschot-Wilrijk 14
2 Roeselare 10
3 Cercle Brugge 9
4 OHL 9
5 Union 8
6 Tubeke 5
7 Westerlo 4
8 Lierse 4

Eerste Klasse Amateurs

Dessel Sport - Oudenaarde 1-0
Oosterzonen - ASV Geel 3-0
FCV Dender - Patro Maasmechelen 1-1
Deinze - Châtelet 2-2
Heist - E. Aalst 2-0
Seraing - FC Knokke 1-1
Berchem - Lommel SK 0-0
Hamme - Virton 0-0

1 Heist 9
2 Lommel SK 7
3 ASV Geel 6
4 Dessel Sport 6
5 Knokke FC 5
6 Hamme 5
7 Deinze 4
8 Dender 4
9 Oosterzonen 4
10 Berchem Sport 4
11 Sporting Châtelet 2
12 FC Seraing 2
13 Patro Eisden Maasmechelen 2
14 Virton 1
15 Oudenaarde 0
16 Eendracht Aalst 0

2E AMATEURS B

Thes Sp. - City Pirates Antw. 3-0
St. Lenaarts - Vosselaar 1-4
Zwarte Leeuw - KVK Tienen 2-3
Hades - Hoogstraten 3-1
Tempo Overijse - Sp. Hasselt 2-2
Duffel - Bocholt 2-1
1Cappellen - O. Wijgmaal 1-2
Spouwen-Mop. - FC Turnhout 0-2

1 Thes Sp. 9
2 O. Wijgmaal 9
3 Vosselaar 7
4 Hades 6
5 KVK Tienen 6
6 FC Turnhout 4
7 Sp. Hasselt 4
8 Spouwen-Mop. 4
9 Duffel 4
10 Bocholt 3
11 St. Lenaarts 3 
12 Cappellen 2
13 Tempo Overijse 2
14 City Pirates Antw. 2
15 Hoogstraten 1
16 Zwarte Leeuw 0

3E AMATEURS B

Esp. Pelt - VC Herentals 4-2
KFC Nijlen - ESK Leopoldsburg 0-1
Houtvenne - Diest 3-0
E. Termien - Ternesse 2-1
Diegem - Hoeilaart 2-0
Woluwe-Zaventem - Heur-Tongeren 2-3
Kampenhout - Bilzen-Waltwilder 3-2
KVK Wellen - Sterrebeek 3-1

1 Heur-Tongeren 9
2 KVK Wellen 7
3 E. Termien 7
4 Kampenhout 7
5 Woluwe-Zav. 6
6 Diegem 6
7 Diest  6
8 ESK Leopoldsburg 4
9 Bilzen-Waltwilder 3
10 Houtvenne 3
11 Sterrebeek 3
12 Esp. Pelt 3
13 Ternesse 3
14 KFC Nijlen 1
15 Hoeilaart 1
16 VC Herentals 0

EERSTE PROVINCIALE

Antonia A - OG Vorselaar 7-1
Oppuurs - Kontich A 0-5
RC Mechelen - Lyra 2-1
Witgoor Dessel - KFC Lille 3-3
Heikant - Berg en Dal 1-3
Schriek - St.-Job 2-4
Branddonk - Merksplas 0-1
Rapid Leest - GR Katelijne 4-3

1 Lyra 9
2 Witg. Des. 8
3 RC Mechelen 8
4 Lille 8
5 Kontich A 7
6 Berg en Dal 7
7 Merksplas 6
8 St.-Job 6
9 Heikant 5
10 Antonia A 4
11 Rapid Leest 4
12 Vorselaar 4
13 Schriek 4
14 Branddonk 3
15 Oppuurs 3
16 GR Katelijne 2

TWEEDE PROVINCIALE B

Olmen - Verbr. Arendonk 2-1
De Kempen A - Vlimmeren 1-0
Herselt - Minderhout 2-1
Wuustwezel - White Star 3-0
Zoersel - Linda Olen 3-1
Beekhoek A - Herenthout A 0-2
Bevel - Retie 1-2
Weelde - Oud-Turnhout 1-0

1 De Kempen A 12
2 Olmen 12
3 Wuustwezel  10
4 Zoersel 8
5 Weelde 7
6 Herselt 6
7 Herenthout A 6
8 Oud-Turnhout 4
9 Beekhoek A 4
10 Verbr. Arend. 4
11 White Star 4
12 Vlimmeren 4
13 Bevel 3
14 Retie 3
15 Linda Olen 2
16 Minderhout 1

DERDE PROVINCIALE C

SKS Herentals - Zwaneven 1-4
Wezel Sport - VC Poederlee 3-0
Vrij Arendonk - Zandhoven 2-4
St.-Dimpna - Gierle 6-1
VV Laakdal - Kasterlee 0-2
Exc. Bouwel - Balen 0-2
Noordstar - Halle 3-1
Oosterzonen B - KFC Mol 0-0

1 St.-Dimpna 12
2 Wezel Sp. 12
3 Zwaneven 9
4 Noordstar 9
5 Exc. Bouwel 9
6 Kasterlee 9
7 VV Laakdal 6
8 Zandhoven 6
9 Gierle 6
10 Oosterzonen B 5
11 Balen 4
12 Vrij Arendonk 3
13 Poederlee 3
14 KFC Mol 1
15 SKS Herentals 0
16 Halle 0

VIERDE PROVINCIALE B

Boechout - Grobbendonk 0-3
City Pirates Antwerp B - Olympic Pirates 3-0
Emblem - Oelegem 0-4
Ranst B - Pulderbos 1-6
J. Antwerpen - Maccabi 0-1
Massenh. - Tub. Borgerhout 2-2
Brothers Utd - Pulle 1-3
Ternesse B - Alberta FC Schilde 2-1

1 Pulderbos 12
2 Oelegem 10
3 Maccabi 8
4 Pulle 8
5 Grobbendonk 7
6 City Pirates Antw. B 6
7 Ternesse B 6
8 Massenhoven 5
9 Alberta FC Schilde 4
10 Brothers Utd 4
11 Ranst B 4
12 Emblem 4
13 Boechout 4
14 Tub. Borgerhout 3
15 J. Antwerpen 1
16 Olympic Pirates 1

VIERDE PROVINCIALE D

Berlaar - Blauberg 0-5
Wiekevorst - Oevel 0-4
Ramsel - Wavria B 2-2
Rijmenam - Heultje 3-3
Tongerlo - Grasheide 4-2
Peulis - Putte FC B 0-0
Beerzel - Herenthout B 0-2
Immer Voort - Booischot 0-4

1 Oevel 10
2 Blauberg 9
3 Booischot 9
4 Tongerlo 9
5 Beerzel 7
6 Peulis 7
7 Berlaar 7
8 Wiekevorst 5
9 Grasheide 5
10 Putte FC B 5
11 Immer Voort 4
12 Heultje 4
13 Herenthout B 4
14 Rijmenam 1
15 Wavria B 1
16 Ramsel 1

VIERDE PROVINCIALE E

Rauw - Rosselaar Hulsen 3-0
Oosthoven - Alberta 4-0
Exc. Vorst - Zammel 2-1
Olen United - MLK Lichtaart 2-2
Ezaart - Flandria 1-6
KFC Turnhout B - Netezonen 1-1
Wortel - De Kempen B 1-5
Punt-Larum - Beekhoek B 4-0

1 Flandria 12
2 Netezonen 10
3 Olen United 10
4 Rauw 9
5 Exc. Vorst 6
5 Oosthoven 6
7 De Kempen B 6
8 Punt-Larum  6
9 Alberta 6
10 Zammel 4
11 KFC Turnhout B 4
12 MLK Lichtaart 4
13 Wortel 4
14 Rosselaar Hulsen 3
15 Ezaart 3
16 Beekhoek B 0.

image



Meer nieuws

Nieuwtjes schepencollege Heist

Nieuwtjes schepencollege Heist
Heist op den Berg 20.10.2017 - 06.55u

Herentalse Bierfeesten bestaan 20 jaar

Herentalse Bierfeesten bestaan 20 jaar
Internationaal | Vlaanderen 20.10.2017 - 03.23u

Defensie met militaire oefeningen in Neteland

Defensie met militaire oefeningen in Neteland
Grobbendonk | Herentals | Herenthout | Neteland | Olen 19.10.2017 - 18.59u

Wout van Aert wint Kermiscross Ardooie : ''k Ben blij'

 Wout van Aert wint Kermiscross Ardooie : ''k Ben blij'
Herentals | Vlaanderen 19.10.2017 - 18.59u

Wereldstotterdag 22 oktober

Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 19.10.2017 - 18.46u

'Elke Vlaamse gemeente wordt een smart city'

'Elke Vlaamse gemeente wordt een smart city'
Vlaanderen 19.10.2017 - 15.34u

Nico Janssens nieuwe coach VC Poederlee

Nico Janssens nieuwe coach VC Poederlee
Lille 19.10.2017 - 13.22u

Nieuws uit uw regio

Webdesign door Intracto