U bent hier

Nationale en provinciale voetbalwedstrijden dit weekend

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
06.04.2018 - 20.29u
Door: Lex Verellen

Proximus League

Union 07/04 Tubeke ...-...
Westerlo 08/04 Roeselare ...-...

1 Amateurs

07/04 19:30 Dessel Sp. - Heist ...-...
07/04 20:00 FCV Dender - Virton ...-...
07/04 20:00 Patro Maasmechelen - Oudenaarde ...-...
07/04 20:00 ASV Geel - Seraing ...-...
07/04 20:00 Châtelet - Lommel SK ...-...
07/04 20:00 Deinze - E. Aalst ...-...
07/04 20:00 Oosterzonen - FC Knokke ...-...
08/04 15:00 Berchem - Hamme ...-...

2 Amateurs B

06/04 20:30 Spouwen-Mop. - Thes Sp. ...-...
07/04 19:30 Hades - Cappellen ...-...
07/04 19:30 FC Turnhout - KVK Tienen ...-...
07/04 20:00 Hoogstraten - St. Lenaarts ...-...
07/04 20:00 City Pirates Antw. - Sp. Hasselt ...-...
08/04 15:00 O. Wijgmaal - Vosselaar ...-...
08/04 15:00 Bocholt - Zwarte Leeuw ...-...
08/04 15:00 Duffel - Tempo Overijse ...-...

3 Amateurs B

07/04 19:30 ESK Leopoldsburg - VC Herentals ...-...
07/04 19:30 Houtvenne - Diegem ...-...
07/04 19:30 Ternesse - Woluwe-Zaventem. ...-...
07/04 19:30 Diest - Heur-Tongeren ...-...
07/04 20:00 KVK Wellen - KFC Nijlen ...-...
08/04 14:30 E. Termien - Kampenhout ...-...
08/04 15:00 Hoeilaart - Bilzen-Waltwilder ...-...
08/04 15:00 Sterrebeek - Esp. Pelt ...-...

1 Prov

07/04 19:30 Oppuurs - Lille ...-...
08/04 15:00 St.-Job - Lyra ...-...
08/04 15:00 Branddonk - Kontich A ...-...
08/04 15:00 Witg. Des. - Merksplas ...-...
08/04 15:00 Schriek - Berg en Dal ...-...
08/04 15:00 Rapid Leest - Antonia A ...-...

2 Prov B

08/04 15:00 Zoersel - Vlimmeren ...-...
08/04 15:00 Weelde - Linda Olen ...-...
08/04 15:00 Verbr. Arend. - Herenthout A ...-...
08/04 15:00 Beekhoek A - Minderhout ...-...
08/04 15:00 Wuustwezel - Retie ...-...

3 Prov C

07/04 19:30 Wezel Sp. - SKS Herentals ...-...
08/04 15:00 Bouwel - Zwaneven ...-...
08/04 15:00 Poederlee - Kasterlee ...-...
08/04 15:00 Oosterzonen B - Vrij Arendonk ...-...
08/04 15:00 VV Laakdal - KFC Mol ...-...
08/04 15:00 Noordstar - Zandhoven ...-...

4 Prov B

08/04 15:00 Boechout - J. Antwerpen ...-...
08/04 15:00 Ranst B - Pulle ...-...
08/04 15:00 Massenh. - Grobbend. ...-...
08/04 15:00 Emblem - City Pirates Antw. B ...-...
08/04 15:00 Oelegem - Tub. Borgerh. ...-...
08/04 15:00 Brothers Utd - Alberta FC Schilde ...-...
08/04 15:00 Ternesse B - Pulderbos ...-...

4 Prov D

08/04 15:00 Putte FC B - Herenthout B ...-...
08/04 15:00 Beerzel - Grasheide ...-...
08/04 15:00 Peulis - Booischot ...-...
08/04 15:00 Immer Voort - Heultje ...-...
08/04 15:00 Tongerlo - Rijmenam ...-...
08/04 15:00 Wiekevorst - Wavria B ...-...

4 Prov E

06/04 20:00 Rosselaar Hulsen - De Kempen B ...-...
08/04 15:00 Punt-Larum - Olen United ...-...
08/04 15:00 KFC Turnhout B - Alberta ...-...
08/04 15:00 Ezaart - MLK Lichtaart ...-...
08/04 15:00 Exc. Vorst - Netezonen ...-...
08/04 15:00 Wortel - Beekhoek B ...-...
08/04 15:00 Oosthoven - Zammel ...-...

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Webdesign door Intracto