U bent hier

Nationale en provinciale voetbalwedstrijden dit weekend

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
31.08.2018 - 16.32u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
31/08 20:30 Beerschot-Wilrijk - Union ...-...
01/09 17:00 OHL - KVC Westerlo ...-...
01/09 20:30 Roeselare - Lommel SK ...-...
02/09 16:00 KV Mechelen - Tubeke ...-...

1 Amateurs
01/09 19:30 Thes Sp. - ASV Geel ...-...
01/09 19:30 Oudenaarde - FCV Dender ...-...
01/09 19:30 Dessel Sport - Virton ...-...
01/09 20:00 RWDM - FC Luik ...-...
01/09 20:00 Deinze - Châtelet ...-...
01/09 20:00 Oosterzonen - FC Knokke ...-...
02/09 15:00 Rupel Boom - Heist ...-...
02/09 15:00 E. Aalst - Seraing ...-...

2 Amateurs B
31/08 20:30 Spouwen-Mop. - Sp. Hasselt ...-...
01/09 19:30 Bocholt - Berchem ...-...
01/09 19:30 Hades - Temse ...-...
01/09 20:00 City Pirates Antwerp - KFC Turnhout ...-...
01/09 20:00 Patro Maasmechelen - Vosselaar ...-...
02/09 15:00 Hamme - Cappellen ...-...
02/09 15:00 Duffel - Hoogstraten ...-...
02/09 15:00 SK Sint-Niklaas - Heur-Tongeren ...-...

3 Amateurs B
01/09 18:00 Houtvenne - Bilzen-Waltwilder ...-...
01/09 19:30 Zwarte Leeuw - FC Helson ...-...
01/09 19:30 ESK Leopoldsburg - Esp. Pelt ...-...
01/09 20:00 Betekom - Lyra ...-...
01/09 20:00 KVK Wellen - St. Lenaarts ...-...
02/09 15:00 E. Termien - RC Mechelen ...-...
02/09 15:00 KVK Tienen - KFC Nijlen ...-...
02/09 15:00 Bornem - Ternesse ...-...

1 Prov
01/09 18:00 VV Duffel - Heikant ...-...
01/09 19:30 Oppuurs - Mariekerke ...-...
01/09 19:30 De Kempen - Witgoor Dessel ...-...
01/09 20:00 Kontich - Lille ...-...
02/09 15:00 Branddonk - Zoersel ...-...
02/09 15:00 Schriek - Berg en Dal ...-...
02/09 15:00 VC Herentals - St.-Job ...-...
02/09 15:00 Wuustwezel - R. Deurne ...-...

2 Prov B
31/08 20:00 Balen - FC Arendonk. Sport ...-...
01/09 18:00 OG Vorselaar - Weelde ...-...
01/09 19:00 Wezel Sp. - Bevel ...-...
01/09 19:30 St.-Dimpna - Herselt ...-...
01/09 19:30 Antonia A - Minderhout ...-...
02/09 15:00 Merksplas - Retie ...-...
02/09 15:00 Beekhoek - Vlimmeren ...-...
02/09 15:00 White Star - Olmen ...-...

3 Prov C
01/09 19:30 Oostmalle - Lierse Kempenzonen B ...-...
01/09 19:30 Kasterlee - Linda Olen ...-...
01/09 20:00 Zandhoven - Blauberg ...-...
02/09 15:00 Zwaneven - Exc. Vorst ...-...
02/09 15:00 Herenthout - Netezonen ...-...
02/09 15:00 Pulle - KFC Mol ...-...
02/09 15:00 Exc. Bouwel - Noordstar ...-...
02/09 15:00 VV Laakdal - Gierle ...-...

4 Prov D
01/09 19:30 Ramsel - Putte FC B ...-...
02/09 15:00 Tongerlo - FC Suraye Utd Mechelen ...-...
02/09 15:00 Wiekevorst - Grasheide ...-...
02/09 15:00 Heultje - Zammel ...-...
02/09 15:00 Rijmenam - Immer Voort ...-...
02/09 15:00 Muizen - Booischot ...-...
02/09 15:00 Peulis - Hombeek ...-...
02/09 15:00 Beerzel - SC Mechelen ...-...

4 Prov E
01/09 18:00 Ezaart - Olen United ...-...
01/09 18:30 Punt-Larum - Rauw ...-...
01/09 19:30 Rosselaar Hulsen – VC Poederlee ...-...
01/09 19:30 Pulderbos - Oevel ...-...
02/09 15:00 St.-Dimpna B - Alberta ...-...
02/09 15:00 Oosthoven - De Kempen B ...-...
02/09 15:00 MLK Lichtaart - Grobbend. ...-...
02/09 15:00 Wechelderzande - SKS Herentals ...-...

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Webdesign door Intracto