U bent hier

Nationale en Provinciale Voetbalwedstrijden dit weekend

Kempen regio
04.10.2019 - 00.03u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
04/10 20:30 Lommel SK - Roeselare ...-...
05/10 17:00 Westerlo - Virton ...-...
05/10 20:30 OHL - Lokeren ...-...
06/10 16:00 Union - Beerschot ...-...

1 Amateurs
05/10 20:00 Heist - La Louvière C. ...-...
05/10 20:00 Tubeke - OC Charleroi ...-...
05/10 20:00 Deinze - FCV Dender ...-...
05/10 20:00 Thes Sp. - Patro Maasmechelen ...-...
05/10 20:00 Seraing - Lierse Kempenzonen ...-...
06/10 15:00 St.-El.-Winkel - Dessel Sp. ...-...
06/10 15:00 FC Luik - RWDM ...-...
06/10 15:00 Wezet - Rupel Boom ...-...

2 Amateur B
05/10 19:30 Hades - Pepingen-Halle ...-...
05/10 20:00 Hoogstraten - ASV Geel ...-...
06/10 15:00 Berchem - Bocholt ...-...
06/10 15:00 KVK Tienen - Londerzeel ...-...
06/10 15:00 E. Aalst - Sp. Hasselt ...-...
06/10 15:00 Diegem - Cappellen ...-...
06/10 15:00 Vosselaar - O. Wijgmaal ...-...
06/10 15:00 Spouwen-Mop. - Duffel ...-...

3 Amateur B
05/10 19:30 KFC Turnhout - Betekom ...-...
05/10 19:30 St. Lenaarts - KVK Beringen ...-...
05/10 19:30 Houtvenne - FC Helson ...-...
05/10 20:00 Heur-Tongeren - City Pirates Antw. ...-...
06/10 14:30 Lyra-Lierse - Esp. Pelt ...-...
06/10 15:00 Bilzen-Waltwilder - Zwarte Leeuw ...-...
06/10 15:00 E. Termien - Witg. Des. ...-...
06/10 15:00 Linden - KVK Wellen ...-...

1 Prov
05/10 19:30 Heikant - Wezel Sp. ...-...
05/10 19:30 De Kempen - 'sGravenw.-Schilde ...-...
05/10 19:30 Ternesse - Oppuurs ...-...
05/10 20:00 St.-Dimpna - Antonia ...-...
05/10 20:00 Kontich - Lille ...-...
05/10 20:00 RC Mechelen - Nijlen ...-...
06/10 15:00 RVC Hoboken - Berg en Dal ...-...
06/10 15:00 Zoersel - VC Herentals ...-...

2 Prov B
05/10 19:30 Herselt - Bevel ...-...
05/10 19:30 Balen - Weelde ...-...
06/10 15:00 White Star - Broechem ...-...
06/10 15:00 VV Laakdal - Vorselaar ...-...
06/10 15:00 Lentezon - Retie ...-...
06/10 15:00 Merksplas - Vlimmeren ...-...
06/10 15:00 Schriek - Zandhoven ...-...
06/10 15:00 Ranst - R. Deurne ...-...

3 Prov C
05/10 19:30 Rauw - KFC Turnhout B ...-...
05/10 19:30 FC Arend. Sport - Beekhoek ...-...
06/10 15:00 Linda Olen - Olmen ...-...
06/10 15:00 Zwaneven - Kasterlee ...-...
06/10 15:00 Noordstar - Herenthout ...-...
06/10 15:00 Bouwel - Exc. Vorst ...-...
06/10 15:00 Flandria - KFC Mol ...-...
06/10 15:00 Poederlee - Gierle ...-...

4 Prov D
05/10 18:00 St.-Dimpna B - SKS Herentals ...-...
06/10 15:00 Netezonen - Immer Voort ...-...
06/10 15:00 Wezel Sp. B - Zammel ...-...
06/10 15:00 Wiekevorst - Ramsel ...-...
06/10 15:00 Ezaart - Oevel ...-...
06/10 15:00 Olen United - Heultje ...-...
06/10 15:00 Punt-Larum - Booischot ...-...
06/10 15:00 Tongerlo - Alberta ...-...

4 Prov E
05/10 19:30 Pulderbos - Ranst B ...-...
05/10 19:30 Grobbend. - Kessel Utd. ...-...
06/10 15:00 Emblem - De Kempen B ...-...
06/10 15:00 Westmalle - Oud-Turnhout ...-...
06/10 15:00 HIH Turnhout - Halle ...-...
06/10 15:00 Alberta FC Schilde - Oostmalle ...-...
06/10 15:00 Oelegem - Lichtaart ...-...
06/10 15:00 Antonia B - Wechelderzande ...-...

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto