U bent hier

Nationale en Provinciale voetbalwedstrijden dit weekend

Kempen regio | Neteland
24.11.2017 - 14.14u
Door: Mark Jaspers

Proximus League

24/11 20:30 Tubeke - Cercle Brugge ...-...
25/11 17:00 Union - OHL ...-...
25/11 20:30 Roeselare - Lierse ...-...
26/11 16:00 Westerlo - Beerschot-Wilrijk ...-...

Eerste Klasse Amateurs

24/11 20:00 FCV Dender - Dessel Sp. ...-...
25/11 19:30 Oudenaarde - ASV Geel ...-...
25/11 20:00 Lommel SK - Deinze ...-...
25/11 20:00 Seraing - Hamme ...-...
25/11 20:00 Virton - E. Aalst ...-...
25/11 20:00 Patro Maasmechelen - Berchem ...-...
26/11 14:30 Châtelet - Heist ...-...
26/11 15:00 FC Knokke - Oosterzonen ...-...

Tweede Klasse Amateurs B

25/11 19:30 FC Turnhout - St. Lenaarts ...-...
25/11 19:30 Hades - Thes Sp. ...-...
25/11 20:00 Hoogstraten - Zwarte Leeuw ...-...
25/11 20:00 City Pirates Antwerp - KVK Tienen ...-...
26/11 14:30 Duffel - Cappellen ...-...
26/11 14:30 Bocholt - Tempo Overijse ...-...
26/11 15:00 Spouwen-Mop. - Vosselaar ...-...
26/11 15:00 O. Wijgmaal - Sp. Hasselt ...-...

Derde Klasse Amateurs B

25/11 19:30 Diest - Esp. Pelt ...-...
25/11 19:30 ESK Leopoldsburg - Bilzen-Waltwilder ...-...
25/11 19:30 Houtvenne - VC Herentals ...-...
26/11 14:30 KVK Wellen - Diegem ...-...
26/11 14:30 Sterrebeek - Woluwe-Zaventem ...-...
26/11 15:00 Ternesse - Kampenhout ...-...
26/11 15:00 Hoeilaart - Heur-Tongeren ...-...
26/11 17:00 E. Termien - KFC Nijlen ...-...

Eerste Provinciale

25/11 19:30 Antonia A - Oppuurs ...-...
25/11 20:00 Lille - Schriek ...-...
25/11 20:00 Kontich A - Lyra ...-...
26/11 14:00 OG Vorselaar - RC Mechelen ...-...
26/11 14:30 Merksplas - Rapid Leest ...-...
26/11 14:30 Berg en Dal - St.-Job ...-...
26/11 14:30 GR Katelijne - Branddonk ...-...
26/11 14:30 Witg. Dessel - Heikant ...-...

Tweede Provinciale B

25/11 19:30 De Kempen A - Wuustwezel ...-...
25/11 19:30 Oud-Turnhout - Herselt ...-...
26/11 14:30 Linda Olen - Herenthout A ...-...
26/11 14:30 Vlimmeren - Olmen ...-...
26/11 14:30 Retie - Beekhoek A ...-...
26/11 14:30 Bevel - Zoersel ...-...
26/11 14:30 White Star - Verbr. Arendonk ...-...
26/11 14:30 Minderhout - Weelde ...-...

Derde Provinciale C

24/11 20:00 Balen - Wezel Sp. ...-...
25/11 19:30 KFC Mol - SKS Herentals ...-...
25/11 20:00 Zandhoven - VV Laakdal ...-...
26/11 14:30 Gierle - Kasterlee ...-...
26/11 14:30 Vrij Arendonk - St.-Dimpna ...-...
26/11 14:30 Bouwel - Noordstar ...-...
26/11 14:30 Zwaneven - Oosterzonen B ...-...
26/11 14:30 Halle - Poederlee ...-...

Vierde Provinciale B

25/11 19:30 Pulderbos - Tub. Borgerh. ...-...
26/11 14:30 Alberta FC Schilde - Boechout ...-...
26/11 14:30 Maccabi - Massenh. ...-...
26/11 14:30 Brothers Utd - Olympic Pirates ...-...
26/11 14:30 City Pirates Antw. B - Oelegem ...-...
26/11 14:30 Grobbend. - Ternesse B ...-...
26/11 14:30 J. Antwerpen - Ranst B ...-...
26/11 14:30 Pulle - Emblem ...-...

Vierde Provinciale D

25/11 19:30 Blauberg - Peulis ...-...
25/11 20:00 Berlaar - Immer Voort ...-...
25/11 20:00 Wavria B - Herenthout B ...-...
26/11 14:30 Booischot - Putte FC B ...-...
26/11 14:30 Rijmenam - Ramsel ...-...
26/11 14:30 Heultje - Beerzel ...-...
26/11 14:30 Grasheide - Wiekevorst ...-...
26/11 14:30 Oevel - Tongerlo ...-...

Vierde Provinciale E

26/11 14:30 KFC Turnhout B - Ezaart ...-...
26/11 14:30 Olen United - Exc. Vorst ...-...
26/11 14:30 MLK Lichtaart - Wortel ...-...
26/11 14:30 Flandria - Rosselaar Hulsen ...-...
26/11 14:30 Zammel - De Kempen B ...-...
26/11 14:30 Alberta - Punt-Larum ...-...
26/11 14:30 Beekhoek B - Oosthoven ...-...
26/11 14:30 Netezonen - Rauw ...-...

 

 

 

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

Webdesign door Intracto