U bent hier

Nationale en Provinciale Voetbalwedstrijden dit weekend

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
14.11.2019 - 19.30u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
15/11 20:30 OHL - Beerschot ...-...
16/11 20:30 Lokeren - Lommel SK ...-...
17/11 16:00 Union - Virton ...-...
17/11 20:00 Roeselare - Westerlo ...-...

1 Amateur
16/11 19:30 Thes Sp. - Tubeke ...-...
16/11 20:00 Deinze - Dessel Sp. ...-...
16/11 20:00 Heist - OC Charleroi ...-...
16/11 20:00 Lierse Kempenzonen - Patro Maasmechelen ...-...
17/11 15:00 Rupel Boom - RWDM ...-...
17/11 15:00 Wezet - La Louvière C. ...-...
17/11 15:00 FC Luik - Seraing ...-...
17/11 15:00 St.-El.-Winkel - FCV Dender ...-...

2 Amateur B
16/11 19:30 Hades - Spouwen-Mop. ...-...
17/11 14:30 Londerzeel - Duffel ...-...
17/11 14:30 Vosselaar - Hoogstraten ...-...
17/11 14:30 O. Wijgmaal - Pepingen-Halle ...-...
17/11 14:30 Bocholt - Cappellen ...-...
17/11 15:00 Berchem - E. Aalst ...-...
17/11 15:00 Diegem - Sp. Hasselt ...-...
17/11 15:00 KVK Tienen - ASV Geel ...-...

3 Amateur B
16/11 19:30 Houtvenne - KVK Beringen ...-...
16/11 19:30 KFC Turnhout - St. Lenaarts ...-...
16/11 19:30 Zwarte Leeuw - Witg. Des. ...-...
16/11 19:30 FC Helson - KVK Wellen ...-...
16/11 20:00 Lyra-Lierse - Linden ...-...
16/11 20:00 Betekom - Esp. Pelt ...-...
17/11 15:00 Bilzen-Waltwilder - Heur-Tongeren ...-...
17/11 15:00 E. Termien - City Pirates Antw. ...-...

1 Prov
16/11 19:30 Nijlen - Wezel Sp. ...-...
16/11 20:00 Lille - Antonia ...-...
16/11 20:00 RC Mechelen - 'sGravenw.-Schilde ...-...
16/11 20:00 Kontich - De Kempen ...-...
17/11 14:30 Oppuurs - Berg en Dal ...-...
17/11 14:30 RVC Hoboken - VC Herentals ...-...
17/11 15:00 Ternesse - Zoersel ...-...
17/11 17:00 St.-Dimpna - Heikant ...-...

2 Prov B
16/11 19:30 Balen - Bevel ...-...
16/11 19:30 Vorselaar - R. Deurne ...-...
16/11 20:00 Zandhoven - Retie ...-...
17/11 14:30 Schriek - White Star ...-...
17/11 14:30 VV Laakdal - Herselt ...-...
17/11 14:30 Lentezon - Broechem ...-...
17/11 14:30 Weelde - Vlimmeren ...-...
17/11 14:30 Ranst - Merksplas ...-...

3 Prov C
16/11 19:30 Flandria - KFC Turnhout B ...-...
16/11 19:30 Herenthout - Exc. Vorst ...-...
16/11 19:30 Kasterlee - KFC Mol ...-...
17/11 14:30 Beekhoek - Gierle ...-...
17/11 14:30 Noordstar - Olmen ...-...
17/11 14:30 FC Arend. Sport - Linda Olen ...-...
17/11 14:30 Poederlee - Bouwel ...-...
17/11 14:30 Zwaneven - Rauw ...-...

4 Prov D
15/11 20:00 Wezel Sp. B - Rosselaar Hulsen ...-...
17/11 14:30 Oevel - SKS H'tals ...-...
17/11 14:30 Zammel - Ramsel ...-...
17/11 14:30 Olen United - Booischot ...-...
17/11 14:30 Wiekevorst - Tongerlo ...-...
17/11 14:30 Immer Voort - Heultje ...-...
17/11 14:30 St.-Dimpna B - Punt-Larum ...-...
17/11 14:30 Ezaart - Alberta ...-...

4 Prov E
16/11 19:30 Grobbend. - Antonia B ...-...
16/11 19:30 Oud-Turnhout - Oosthoven ...-...
17/11 14:30 Emblem - Oostmalle ...-...
17/11 14:30 Lichtaart - Halle ...-...
17/11 14:30 Oelegem - Pulderbos ...-...
17/11 14:30 De Kempen B - Kessel Utd. ...-...
17/11 14:30 HIH Turnhout - Alberta FC Schilde ...-...
17/11 14:30 Westmalle - Wecheld. ...-...

 

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto