U bent hier

Nationale en provinciale voetbalwedstrijden dit weekend

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
13.12.2019 - 15.28u
Door: Mark Jaspers

Proximus League
13/12 20:30 Roeselare - OHL ...-...
14/12 17:00 Virton - Lommel SK ...-...
14/12 20:30 Westerlo - Beerschot ...-...
15/12 16:00 Union - Lokeren ...-...

1 Amateur
14/12 19:30 Dessel Sp. - Thes Sp. ...-...
14/12 20:00 FCV Dender - FC Luik ...-...
14/12 20:00 Lierse Kempenzonen - La Louvière C. ...-...
14/12 20:00 Patro Maasmechelen - St.-El.-Winkel ...-...
14/12 20:00 RWDM - Tubeke ...-...
14/12 20:00 Deinze - Heist ...-...
15/12 15:00 Wezet - OC Charleroi ...-...
15/12 15:00 Rupel Boom - Seraing ...-...

2 Amateur B
14/12 19:30 Hades - Berchem ...-...
14/12 20:00 Hoogstraten - Bocholt ...-...
14/12 20:00 ASV Geel - Pepingen-Halle ...-...
15/12 14:30 Duffel - Cappellen ...-...
15/12 14:30 Vosselaar - Sp. Hasselt ...-...
15/12 15:00 Spouwen-Mop. - Londerzeel ...-...
15/12 15:00 E. Aalst - O. Wijgmaal ...-...
15/12 15:00 Diegem - KVK Tienen ...-...

3 Amateur B
12/12 20:30 KVK Wellen - Witg. Des. 3-1
14/12 19:30 KFC Turnhout - City Pirates Antw. ...-...
14/12 19:30 St. Lenaarts - Zwarte Leeuw ...-...
14/12 20:00 KVK Beringen - Esp. Pelt ...-...
14/12 20:00 Lyra-Lierse - Bilzen-Waltwilder ...-...
14/12 20:00 Heur-Tongeren - Betekom ...-...
15/12 14:30 Linden - FC Helson ...-...
15/12 15:00 E. Termien - Houtvenne ...-...

1 Prov
13/12 20:00 Wezel Sp. - Berg en Dal ...-...
13/12 20:15 Heikant - Nijlen ...-...
14/12 19:30 Zoersel - Lille ...-...
14/12 20:00 Kontich - VC Herentals ...-...
14/12 20:00 St.-Dimpna - Ternesse ...-...
15/12 14:30 De Kempen - Oppuurs ...-...
15/12 14:30 'sGravenw.-Schilde - Antonia ...-...
15/12 14:30 RVC Hoboken - RC Mechelen ...-...

2 Prov B
14/12 19:30 Herselt - Zandhoven ...-...
15/12 14:30 VV Laakdal - Broechem ...-...
15/12 14:30 White Star - Vorselaar ...-...
15/12 14:30 Merksplas - Weelde ...-...
15/12 14:30 Ranst - Schriek ...-...
15/12 14:30 Vlimmeren - Retie ...-...
15/12 14:30 Bevel - R. Deurne ...-...
15/12 14:30 Lentezon - Balen ...-...

3 Prov C
14/12 19:30 Rauw - Beekhoek ...-...
14/12 19:30 Olmen - Gierle ...-...
15/12 14:30 Linda Olen - Kasterlee ...-...
15/12 14:30 Poederlee - Zwaneven ...-...
15/12 14:30 FC Arend. Sport - KFC Turnhout B ...-...
15/12 14:30 Bouwel - Herenthout ...-...
15/12 14:30 Flandria - Noordstar ...-...
15/12 14:30 Exc. Vorst - KFC Mol ...-...

4 Prov D
13/12 20:00 Punt-Larum - Olen United ...-...
14/12 18:00 St.-Dimpna B - Wezel Sp. B ...-...
15/12 14:30 Tongerlo - Heultje ...-...
15/12 14:30 Rosselaar Hulsen - Oevel ...-...
15/12 14:30 Alberta - Zammel ...-...
15/12 14:30 Booischot - Ramsel ...-...
15/12 14:30 Netezonen - Ezaart ...-...
15/12 14:30 Immer Voort - SKS H'tals ...-...

4 Prov E
14/12 19:30 Wecheld. - Halle ...-...
14/12 19:30 Grobbend. - Oelegem ...-...
14/12 19:30 Pulderbos - De Kempen B ...-...
14/12 20:00 Antonia B - Westmalle ...-...
15/12 14:30 HIH Turnhout - Ranst B ...-...
15/12 14:30 Oostmalle - Lichtaart ...-...
15/12 14:30 Alberta FC Schilde - Oud-Turnhout ...-...
15/12 14:30 Oosthoven - Kessel Utd. ...-...

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto