U bent hier

Nationale en Provinciale Voetbalwedstrijden dit weekend met afgelastingen door stormweer

Neteland
08.02.2020 - 16.02u
Door: Mark Jaspers

Naar aanleiding van de recente weersvoorspellingen en de waarschuwing van het KMI werd in overleg met de lokale overheden en de rechtenhouders beslist dat alle wedstrijden van zondag 9 februari 2020 van de Jupiler Pro League, Proximus League en 1ste klasse amateurs worden afgelast.

PC Antwerpen voorzien op dit ogenblik geen algemene afgelasting maar ze volgen de meteorologische toestand op de voet. De zondagvoormiddagwedstrijden gaan normaal door. Wat de zondagnamiddagwedstrijden betreft nemen ze zondag ten laatste om 10u.00 een beslissing.

2 Amateur B

08/02 20:00        Londerzeel - KVK Tienen              ...-...

08/02 20:00        ASV Geel - Hoogstraten ...-...

08/02 20:00        Sp. Hasselt - E. Aalst       ...-...

09/02 15:00        Bocholt - Berchem          ...-...

09/02 15:00        Duffel - Spouwen-Mop. ...-...

09/02 15:00        O. Wijgmaal - Vosselaar ...-...

09/02 15:00        Cappellen - Diegem        ...-...

09/02 15:00        Pepingen-Halle - Hades ...-...

3 Amateur B

08/02 19:30        FC Helson - Houtvenne ...-...

08/02 19:30        Witg. Des. - E. Termien ...-...

08/02 19:30        Zwarte Leeuw - Bilzen-Waltwilder           ...-...

08/02 19:30        Esp. Pelt - Lyra-Lierse     ...-...

08/02 20:00        Betekom - KFC Turnhout              ...-...

08/02 20:00        City Pirates Antw. - Heur-Tongeren        ...-...

08/02 20:00        KVK Beringen - St. Lenaarts         ...-...

09/02 15:00        KVK Wellen - Linden       ...-...

1 Prov

08/02 19:30        De Kempen - Zoersel     ...-...

08/02 19:30        Ternesse - Lille  ...-...

08/02 19:30        Nijlen - VC Herentals      ...-...

08/02 20:00        Kontich - Antonia             ...-...

08/02 20:00        RC Mechelen - Oppuurs ...-...

08/02 20:00        St.-Dimpna - Berg en Dal              ...-...

09/02 15:00        RVC Hoboken - Wezel Sp.            ...-...

09/02 15:00        Heikant - 'sGravenw.-Schilde     ...-...

2 Prov B

08/02 15:00        Merksplas - Bevel            ...-...

08/02 19:30        Herselt - White Star        ...-...

08/02 19:30        Balen - Zandhoven         ...-...

09/02 15:00        VV Laakdal - R. Deurne  ...-...

09/02 15:00        Lentezon - Vlimmeren   ...-...

09/02 15:00        Ranst - Retie      ...-...

09/02 15:00        Weelde - Broechem       ...-...

09/02 15:00        Schriek - Vorselaar          ...-...

3 Prov C

08/02 19:30        Herenthout - KFC Turnhout B     ...-...

09/02 15:00        Bouwel - Olmen               ...-...

09/02 15:00        Noordstar - Kasterlee    ...-...

09/02 15:00        Poederlee - KFC Mol       ...-...

09/02 15:00        Linda Olen - Rauw           ...-...

09/02 15:00        FC Arend. Sport - Gierle ...-...

09/02 15:00        Flandria - Exc. Vorst        ...-...

09/02 15:00        Zwaneven - Beekhoek   ...-...

4 Prov D

08/02 19:30        Rosselaar Hulsen - Alberta          ...-...

09/02 15:00        Punt-Larum - Immer Voort          ...-...

09/02 15:00        Tongerlo - Booischot      ...-...

09/02 15:00        Netezonen - SKS H'tals  ...-...

09/02 15:00        Ezaart - Heultje ...-...

09/02 15:00        Wiekevorst - Zammel     ...-...

09/02 15:00        St.-Dimpna B - Ramsel   ...-...

09/02 15:00        Wezel Sp. B - Oevel        ...-...

4 Prov E

08/02 19:30        Grobbend. - Halle            ...-...

08/02 19:30        Pulderbos - Oostmalle   ...-...

09/02 15:00        Antonia B - Oosthoven  ...-...

09/02 15:00        HIH Turnhout - Lichtaart               ...-...

09/02 15:00        Emblem - Oud-Turnhout              ...-...

09/02 15:00        Alberta FC Schilde - Wecheld.    ...-...

09/02 15:00        Westmalle - Ranst B       ...-...

09/02 15:00        Oelegem - De Kempen B              ...-...

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto