U bent hier

Nationale en provinciale voetbalwedstrijden dit weekend, voorlopig geen afgelastingen

Kempen regio | Neteland
09.02.2018 - 12.37u
Door: Mark Jaspers

Voorlopig geen afgelastingen in het provinciaal voetbal.

Proximus League

09/02 20:30 Beerschot-Wilrijk - Westerlo ...-...
10/02 17:00 Roeselare - Union ...-...
10/02 20:30 Cercle Brugge - Tubeke ...-...
11/02 16:00 Lierse - OHL ...-...

1 Amateurs

09/02 20:30 E. Aalst - Deinze ...-...
10/02 20:00 Virton - FCV Dender ...-...

2 Amateurs B

10/02 20:00 Hoogstraten - Bocholt ...-...
11/02 15:00 Sp. Hasselt - Thes Sp. ...-...
11/02 15:00 City Pirates Antw. - Hades ...-...
11/02 15:00 St. Lenaarts - Tempo Overijse ...-...
11/02 15:00 KVK Tienen - Cappellen ...-...
11/02 15:00 O. Wijgmaal - Spouwen-Mop. ...-...
11/02 15:00 FC Turnhout - Duffel ...-...

3 Amateurs B

10/02 20:00 Heur-Tongeren - KFC Nijlen ...-...
11/02 15:00 Esp. Pelt - Kampenhout ...-...
11/02 15:00 Sterrebeek - Ternesse ...-...
11/02 15:00 Diest - E. Termien ...-...
11/02 15:00 ESK Leopoldsburg - Houtvenne ...-...
11/02 15:00 VC Herentals - Woluwe-Zaventem ...-...
11/02 15:00 Hoeilaart - KVK Wellen ...-...
11/02 15:00 Bilzen-Waltwilder - Diegem ...-...

1 Prov

10/02 20:00 Lyra - Witg. Des. ...-...
10/02 20:00 Kontich A - Antonia A ...-...
11/02 15:00 Branddonk - Heikant ...-...
11/02 15:00 Berg en Dal - Vorselaar ...-...
11/02 15:00 GR Katelijne - Lille ...-...
11/02 15:00 Schriek - Oppuurs ...-...
11/02 15:00 Merksplas - RC Mechelen ...-...
11/02 15:00 St.-Job - Rapid Leest ...-...

2 Prov B

10/02 15:00 Weelde - Wuustwezel ...-...
10/02 19:30 Olmen - Zoersel ...-...
10/02 19:30 Oud-Turnhout - Beekhoek A ...-...
10/02 19:30 Herenthout A - De Kempen A ...-...
11/02 15:00 Verbr. Arend. - Herselt ...-...
11/02 15:00 Linda Olen - Bevel ...-...
11/02 15:00 White Star - Retie ...-...
11/02 15:00 Minderhout - Vlimmeren ...-...

3 Prov C

10/02 19:30 SKS Herentals - Noordstar ...-...
10/02 19:30 KFC Mol - Balen ...-...
10/02 19:30 Kasterlee - Bouwel ...-...
10/02 19:30 Wezel Sp. - St.-Dimpna ...-...
11/02 15:00 VC Poederlee - Oosterzonen B ...-...
11/02 15:00 Gierle - Vrij Arendonk ...-...
11/02 15:00 Halle - Zandhoven ...-...
11/02 15:00 Zwaneven - VV Laakdal ...-...

4 Prov B

10/02 20:00 Olympic Pirates - Ternesse B ...-...
10/02 20:30 City Pirates Antwerp B - Maccabi ...-...
11/02 15:00 Emblem - Ranst B ...-...
11/02 15:00 Pulderbos - J. Antwerpen ...-...
11/02 15:00 Oelegem - Boechout ...-...
11/02 15:00 Alberta FC Schilde - Massenh. ...-...
11/02 15:00 Grobbend. - Pulle ...-...
11/02 15:00 Tub. Borgerh. - Brothers Utd ...-...

4 Prov D

10/02 20:00 Herenthout B - Berlaar ...-...
11/02 15:00 Wavria B - Rijmenam ...-...
11/02 15:00 Oevel - Beerzel ...-...
11/02 15:00 Wiekevorst - Immer Voort ...-...
11/02 15:00 Putte FC B - Tongerlo ...-...
11/02 15:00 Peulis - Ramsel ...-...
11/02 15:00 Booischot - Heultje ...-...
11/02 15:00 Grasheide - Blauberg ...-...

4 Prov E

10/02 19:30 Rauw - Exc. Vorst ...-...
10/02 19:30 Rosselaar Hulsen - Punt-Larum ...-...
10/02 19:30 De Kempen B - KFC Turnhout B ...-...
11/02 15:00 Zammel - Olen United ...-...
11/02 15:00 Beekhoek B - Netezonen ...-...
11/02 15:00 Alberta - Wortel ...-...
11/02 15:00 Flandria - MLK Lichtaart ...-...
11/02 15:00 Oosthoven - Ezaart ...-...

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Webdesign door Intracto