U bent hier

Nationale, provinciale en eindronde uitslagen

Kempen regio
28.04.2019 - 20.16u
Door: Mark Jaspers

1 Amateurs
27/04 20:00 Thes Sp. - Deinze 1-1
27/04 20:00 Oudenaarde - RWDM 2-0
27/04 20:00 Lierse Kempenzonen - Heist 1-1
27/04 20:00 E. Aalst - Dessel Sp. 0-2
27/04 20:00 Rupel Boom - Seraing 2-0
27/04 20:00 Châtelet - FC Knokke 0-0
27/04 20:00 ASV Geel - FCV Dender 3-3
27/04 20:00 FC Luik - Virton 0-1

2 Amateur B
28/04 15:00 Heur-Tongeren - Cappellen 0-5
28/04 15:00 Hoogstraten - Patro Maasmechelen 0-0
28/04 15:00 Sp. Hasselt - Hades 4-2
28/04 15:00 KFC Turnhout - Spouwen-Mop. 6-1
28/04 15:00 Temse - Berchem 1-1
28/04 15:00 Bocholt - Hamme 1-2
28/04 15:00 City Pirates Antw. - Duffel 0-0
28/04 15:00 Vosselaar - SK Sint-Niklaas 2-1

3 Amateur B
28/04 15:00 Ternesse - Zwarte Leeuw 2-4
28/04 15:00 St. Lenaarts - Bornem 3-5
28/04 15:00 Esp. Pelt - RC Mechelen 3-1
28/04 15:00 FC Helson - KFC Nijlen 2-1
28/04 15:00 E. Termien - KVK Tienen 1-1
28/04 15:00 Lyra-Lierse - Houtvenne 5-2
28/04 15:00 Betekom - KVK Wellen 3-1
28/04 15:00 Bilzen-Waltwilder - ESK Leopoldsburg 1-0

4 Prov D
28/04 15:00 Booischot - Wiekevorst 4-1
28/04 15:00 Zammel - Putte FC B 2-3
28/04 15:00 Peulis - Rijmenam 4-1
28/04 15:00 SC Mechelen - Tongerlo 1-3
28/04 15:00 Immer Voort - Wavria B 2-2
28/04 15:00 Beerzel - Muizen 3-0
28/04 15:00 Hombeek - Heultje 4-1
28/04 15:00 Ramsel - Grasheide 4-0

4 Prov E
27/04 19:30 De Kempen B - St.-Dimpna B 3-2
27/04 19:30 Grobbendonk - HIH Turnhout 9-0
28/04 15:00 Oosthoven - Pulderbos 9-0
28/04 15:00 VC Poederlee - Olen United 6-0
28/04 15:00 Punt-Larum - MLK Lichtaart 3-0
28/04 15:00 Ezaart - SKS Herentals 2-4
28/04 15:00 Oevel - Wechelderzande 3-2
28/04 15:00 Rauw - Rosselaar Hulsen 6-1

Eindronde

1 Prov stijgers
Oppuurs - Eendr.Zoersel 1-2
Heikant Berlaar - Kontich A 1-2

2 Prov stijgers
SGR.-SCHILDE A - Rapid Leest 1 - 0 B
ST.DIMPNA A - Zwijndrecht 1 - 1 C
ANTONIA A - Kalmthout 1 - 2 D
OG Vorselaar - VLIMMEREN 0 - 3 A

Do 09/05/2019 19:00 A - B
                                   C - D.
2 Prov dalers
Beekhoek A - Bonheiden 2 – 1

3 Prov stijgers
Borsbeek - LOENHOUT 2 - 3 D
Branst - KASTERLEE 0 - 0 F
VV LAAKDAL - Meer 4 - 1 E
Excelsior Vorst - ACHTERBROEK 1 - 2 A
MORTSEL OG A - Katelijne A 2 - 0 B
Zandvliet - ZWANEVEN 3 - 4 C

Do 09/05/2019 19:00 A - B
                                   C - D
                                   E - F.

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto