Het eerste weekend van juli vormt de Buulmolen het decor voor 'Daar bij die molen'. Op vrijdag komen de liefhebbers van Nederlandstalige muziek en een gemoedelijke sfeer aan hun trekken.
Programma vrijdag 3 juli
18.00 uur: Yvan Verelli20.00 uur: Nicole en Hugo21.00 uur: Laura Lynn22.00 uur: Yves Segers
19.00 uur: Luc Steeno
Voor fans van Nicole en Hugo kan dit wel eens de laatste keer zijn om het duo aan het werk te zien. 2015 is het laatste jaar dat zij nog zullen optreden. De avond start om 18.00 uur, het einde is voorzien omstreeks 23.00 uur. Er zijn stoelen voorzien. Als je echter zeker wil zijn van een zitplaats, breng je best je eigen stoeltje mee.
Op zaterdag 4 juli speelt Discobar Vox alle klassiekers uit de jaren 80, 90 en 2000. Herbeleef je jeugdjaren met de hits van onder andere Bon Jovi, Spice Girls, Nirvana, Metallica, Dog Eat Dog, Limp Bizkit, The Offspring, Anouk, Within Temptation, Alanis Morissette, Good Shape en De Kreuners. De fuif start om 20.00 uur, het einde is voorzien om 3.00 uur.
Praktisch, tickets,
Een dagticket kost 4 euro in voorverkoop en 5 euro aan de kassa (kinderen tot en met 16 jaar gratis).De verschillende voorverkooppunten zijn terug te vinden op www.keizerkarelolen.be.Plaats: Buulmolen, Industrielaan z/n.Je komt best met de fiets. Er is een fietsenstaling aan de inkom.Er is parkeermogelijkheid in de Industrielaan.Breng een trui of dekentje mee voor de late uren.
Info: dienst vrije tijd, 014 27 94 22, vrije.tijd@olen.be
In de Bankloopstraat Olen is vrijdagavond in een achterbouw aan een garage van een woning brand ontstaan.
Brandweer Kempen post Herentals kon voorkomen dat ook een houtopslag vuur zou vatten.
De oorzaak van de brand is nog onbekend. Er vielen geen gewonden. (bw) Foto NNieuws.
Wat is de meest voordelige manier om te reizen nu de prijzen van benzine en diesel torenhoog staan?
Die vraag hebben "De inspecteur" van Radio 2 en VRT NWS-verkeersjournalist Hajo Beeckman onder de loep genomen nu de zomervakantie voor de deur staat.
Conclusie: voor gezinnen blijft de auto de beste (financiële) optie, singles zijn dan weer (meestal) beter af met het vliegtuig of de trein. (VRTNWS)
Deze maand is het 70 jaar geleden dat De Strangers opgericht werden. Hoewel zij in 2002 officieel gestopt zijn met optreden, klinken hun liedjes nog altijd heel vertrouwd in de oren.
Als echte ambassadeurs van Antwerpen en de Antwerpse taal, hebben zij kleur en vrolijkheid gegeven aan vele generaties. De vzw De Strangers v’r Altaaid organiseert daarom een unieke viering op dinsdag 14 juni aan boord van de Flandria, in aanwezigheid van De Strangers John, Alex en Nest.
Een dag vroeger dan gepland, is topvoetballer Kevin De Bruyne in Drongen aangekomen voor de KDB Cup, een internationaal jeugdtornooi U15 waar hij zijn naam aan verbindt.
De organisatie en de jeugdspelers zijn enorm verheugd met het verrassingsbezoek. (VRTNWS) Beelden KDB Cup.
Op Pinksterzondag 5 juni laten de organisatoren van Jazz in Thals, na de corona-onderbreking van twee jaar, hun 'jazzdrang' weer de vrije loop en dit voor de 6e keer.
Ze presenteren gratis een breed en toegankelijk pallet aan stijlen op 9 gezellige locaties in de Herentalse binnenstad.
In het natuurdomein De Liereman in Oud-Turnhout zijn er vanmorgen, bijna exact twee jaar na de eerste keer, opnieuw tientallen bomen ingezaagd.
Nu zijn ze er erger aan toe.
Een deel van het natuurdomein, aan het bezoekerscentrum, is voorlopig afgesloten. (VRTNWS)
Op de hoek van de Gasthuisstraat en de Molenstraat in Beerse, tegenover de kerk, opent op zaterdag 28 mei Gastrobar Wiez.
Momenteel legt eigenaar Dirk Royens nog de laatste hand na een grondige, intense verbouwing. In een sfeervol interieur met retro toetsen zullen uitbaters Wim Duchêne en Inez d'Hertefelt er met veel enthousiame hun klanten ontvangen.
In Gastrobar Wiez is iedereen vanaf volgend weekend welkom voor een lekker glas, een fijne sfeer en kleine foodsharing gerechten.
Delhaize en Foodmaker uit Oevel, de gezonde restaurantketen en producent van ultraverse maaltijden, openen vandaag samen het derde gezamenlijke Foodmaker-restaurant in Brussel.
Het is gelegen in het prachtige nieuwe hoofdkantoor van BNP Paribas Fortis (Montagne du Parc) waar externe klanten ook welkom zijn. "Delhaize en Foodmaker willen samen inzetten op de werkende mens.
Vanaf maandag 30 mei werkt het Agentschap Wegen en Verkeer (AWV) in Gierle aan de De Nefstraat (N140).
Tijdens de werkzaamheden vernieuwt AWV het deel van de rijweg dat in klinkers ligt en vervangt dit door een wegdek in asfalt. Deze vernieuwing verhoogt de verkeersveiligheid en het rijcomfort voor de weggebruiker.
De Kreuners blijven immens populair. Vanavond top-of-the-bill op een uitverkocht Clamotte Rock in 't Stoetersdorp. Binnenkort in Neteland nog op Gladiolen (4/6) en op de HFF Volvo Van Houdt Happening in Herentals (29/7).
Vanavond weergalmden al hun grootste hits ('Layla', 'Ik Wil Je', 'Maak Me Wakker', 'Verliefd Op Chris Lomme', 'Nee Oh Nee',...) gecombineerd met handgeplukte en zorgvuldig opgeblonken parels uit een ver gouden verleden.