U bent hier

Nnieuws werkt mee aan huldeboek Kris Van Reusel, unieke veiling (3)

Herentals | Internationaal | Vlaanderen
20.08.2015 - 17.01u
Door: Peter Caers

Het voetbaltornooi t.v.v. de ALS Liga dat Kris Van Reusel en zijn vrienden zaterdag op de terreinen van SKS Herentals inrichten, wordt ongetwijfeld een topper.  Voetbal en solidariteit vormen de rode draad achter deze grootse steunactie voor de ALS Liga. Doelman Simon Mignolet (FC Liverpool) schonk de initiatiefnemers een paar gehandtekende keepershandschoenen. Er wordt ook gesigneerde truitjes van o.a. de Rode Duivels, Club Brugge, KVC Westerlo, AA Gent,  STVV, K. Sporting Lokeren, FC Antwerp,  SK Lierse, FC Beerschot en Sven Nys geveild voor het goede doel.

Er komt ook een huldeboek over en rond Kris Van Reusel dat zaterdag door de aanwezigen nog kan aangevuld worden. Nnieuws sponsort mee dat boek dat alle supporters kunnen ondertekenen met een huldewoordje.

Het voetbaltornooi start om 13.15u met een wedstrijd tussen Heles en een team van BV's met o.a. Pol van FC De Kampioenen, Bartel Van Riet, Saartje Van den Driessche, Carlo Bomans, Karel Van Eetvelt (UNIZO), Erwin Van den Bergh, Bart & Geert Wellens, ...

En zaterdag is het extra prima zomerweer.  Alle supporters op post.

Meer nieuws

Justitie : 'Georganiseerde misdaad bestrijden met eigen voertuigen'

EU | Internationaal | Kempen regio | Nationaal | Neteland | Vlaanderen 18.08.2022 - 13.07u

Dromen waarmaken? Stap naar het volwassenenonderwijs HIK

Geel | Herentals | Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen 18.08.2022 - 11.27u

Autodieven aan het werk : focus op Range Rover

Kempen regio | Nationaal | Neteland | Turnhout regio 18.08.2022 - 09.31u

De Bleeker: "Nu tijd om af te geraken van papieren facturen"

EU | Kempen regio | Nationaal | Neteland 18.08.2022 - 08.26u

Justitie : "Jobstudenten digitaliseren massaal strafdossiers'

EU | Kempen regio | Nationaal | Neteland 18.08.2022 - 01.35u

SKS Herentals en Immer Oost tevreden met gelijkspel : 2-2

Herentals | Westerlo 17.08.2022 - 22.17u

Open Monumentendag Westerlo : 'gebouwd voor de eeuwigheid?'

Kempen regio | Nationaal | Westerlo 17.08.2022 - 14.35u

Herstellingswerken rotonde Ringlaan (N153) met Augustijnenlaan Herentals

Herentals | Kempen regio | Neteland 17.08.2022 - 14.22u

Markant : Belgische première van Jubilate Deo in Herentals

Herentals | Kempen regio | Nationaal | Neteland 17.08.2022 - 13.54u

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto