U bent hier

Overzicht nationale en provinciale eindronden

Kempen regio | Neteland
15.05.2018 - 09.53u
Door: Mark Jaspers

2 Amateurs

Zo 13/05/2018 15:00 Hamme - St.Eloois-Winkel 2 - 1
                        16:00 Mandel United - FC Liège 0 - 2
Do 17/05/2018 20:00 St.Eloois-Winkel - Hamme -
                         20:30 FC Liège - Mandel United -

3 Amateurs

Zo 13/05/2018 16:00 Dikkelvenne - Termien 2 - 0

Eindrondewinnaars Diegem en Eppegem promoveren net zoals de bijkomende stijger Dikkelvenne. Termien komt op de wachtlijst.

Interprovinciale eindronde

Poule A

Do 17/05/2018 19:00 HO Kalken A - Herk-de-Stad -
                         20:00 Oostkamp - Veltem A -

Zo 20/05/2018 15:00 Lille - HO Kalken A 
Ma 21/05/2018 14:30 Herk-de-Stad - Oostkamp 

Do 24/05/2018 20:00 Oostkamp - Lille -
                                   Veltem A - Herk-de-Stad 

Zo 27/05/2018 15:00 Lille - Veltem A -
                                  HO Kalken A - Oostkamp 

Do 31/05/2018 20:00 Veltem A - HO Kalken A -
                                   Herk-de-Stad - Lille 

Poule B

Do 17/05/2018 19:00 Wielsbeke - Park Houthalen -
                          20:00 RC Mechelen - Liedekerke A 

Zo 20/05/2018 15:00 Aalter - RC Mechelen

                                        Liedekerke A - Wielsbeke 

Do 24/05/2018 19:00 Wielsbeke - Aalter 
                         20:00 Park Houthalen - Liedekerke A 

Zo 27/05/2018 15:00 Aalter - Park Houthalen
                                  Rc Mechelen - Wielsbeke

Do 31/05/2018 20:00 Park Houthalen - RC Mechelen
                                   Liedekerke A - Aalter 

2 Prov

Do 10/05/2018 15:00 Rochus Deurne - EENDR. ZOERSEL 2 - 4
                                   DE KEMPEN A - Tisselt 5 - 0
Zo 13/05/2018 15:00 EENDR.ZOERSEL - Rochus Deurne 0 - 1
                                  Tisselt - DE KEMPEN A 4 - 5

Eendracht Zoersel en FC De Kempen A promoveren naar 1e provinciale

3 Prov

Do 17/05/2018 19:00 FC Turk Sp. - Ekeren FC
                                  Wezel - SK Wilrijk -
                         20:00 FC Putte A - Verbr.Balen
Zo 20/05/2018 15:00 Ekeren FC - FC Turk Sp. 
                                  SK Wilrijk - Wezel
                                  Verbr.Balen - FC Putte A 

De 3 winnaars van de onderlinge duels promoveren naar 2e provinciale.

Bijkomende dalers 3 Prov

Zo 06/05/2018 15:00 Halle - Poppel 0 - 4
Do 10/05/2018 15:00 Poppel - Kessel United 1 - 1
Zo 13/05/2018 15:00 Kessel United - Halle 2 - 0

Rangschikking(2/2) A B C D
1.Poppel 4 1 +4 5
2.Kessel United 4 1 +2 3
3.Halle 0 0 -6 0

Halle zakt naar 4e provinciale

4 Prov

Do 10/05/2018 15:00 PUTTE SK - City Pirates B 4 - 2
                                   RITA BERLAAR - Oostmalle 2 - 1
                                   EXCELSIOR VORST - Olympic Essen 3 - 1
                                   Westmalle - FC TURNHOUT B 2 - 2
                                   Leest United - FLANDRIA 2 - 4
Zo 13/05/2018 15:00 City Pirates B - PUTTE SK 0 - 2
                                  Oostmalle - RITA BERLAAR 3 - 2
                                  Olympic Essen - EXCELSIOR VORST 2 - 1
                                  FC TURNHOUT B - Westmalle 1 - 1
                                  FLANDRIA - Leest United 3 - 1

SK Putte, Rita Berlaar, Excelsior Vorst, FC Turnhout B en Flandria promoveren naar 3e provinciale.

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Webdesign door Intracto