U bent hier

Podiumplaats voor Jelle Schuermans op WK veldrijden : leerling campus De Vesten

Herentals | Internationaal | Lille
01.02.2014 - 15.54u
Door: Herman Gezelle

Jelle Schuermans uit Poederlee, leerling van 6EM-wielrennen Campus De Vesten, behaalde een podiumplaats op het WK veldrijden bij de junioren in het Nederlandse Hoogerheide.  Na een knap gereden wedstrijd pakte Jelle verdiend brons op het zware parcours.

Directie campus De Vesten : fier op Jelle

Antiono Pascale, algemeen directeur campus De Vesten : 'We zijn met heel onze schoolgemeenschap bijzonder fier dat Jelle zo prachtig gepresteerd heeft. Brons op een WK is heel mooi.  6EM-wielrennen in onze school heeft z'n vruchten afgeworpen.  Een dikke proficiat voor Jelle, z'n team,  familie én supporters.

In café De Wissel in Lille volgden uitbaters Nicole en Vik en een pak supporters de spannende strijd die Jelle uit Poederlee streed tot in de laatste meters van het wereldkampioenschap.

Thijs Aerts werd wereldkampioen bij de junioren. Het zilver was voor Yannick Peeters, de 3e plaats ging dus naar Jelle Schuermans, die in de sprint de Nederlander Joris Nieuwenhuis klopte.  Rechts op de foto Jelle Schuermans / Nnieuws.

imageMeer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto