U bent hier

Provinciale en nationale voetbaluitslagen

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
22.09.2019 - 19.08u
Door: Herman Gezelle

Proximus League

20/09 20:30 Lokeren - Roeselare 2-0
21/09 17:00 Virton - Beerschot 3-0
21/09 20:30 KVC Westerlo - Union 1-2
22/09 16:00 OHL - Lommel SK 1-0

1 Amateur

21/09 19:30 Dessel Sp. - Lierse Kempenzonen 2-1
21/09 20:00 FCV Dender - La Louvière C. 1-2
21/09 20:00 Heist - Thes Sp. 0-1
21/09 20:00 Deinze - Seraing 2-1
21/09 20:00 Tubeke - RWDM 2-1
22/09 15:00 St.-El.-Winkel - Patro Maasmechelen 1-1
22/09 15:00 Wezet - FC Luik 2-1
22/09 15:00 Rupel Boom - OC Charleroi 2-0

2 Amateur

21/09 19:30 Hades - Bocholt 1-2
21/09 20:00 ASV Geel - Sp. Hasselt 0-0
21/09 20:00 VV Hoogstraten - Cappellen 0-1
22/09 15:00 Diegem - O. Wijgmaal 1-3
22/09 15:00 Berchem Sport - KVK Tienen 0-3
22/09 15:00 Spouwen-Mop. - Pepingen-Halle 2-1
22/09 15:00 E. Aalst - Duffel 3-3
22/09 15:00 Vosselaar - Londerzeel 1-0

3 Amateur B

21/09 19:30 KFC Turnhout - FC Helson 1-1
21/09 19:30 St. Lenaarts - Witgoor Des. 3-0
21/09 20:00 Heur-Tongeren - KVK Wellen 2-1
21/09 20:00 KVK Beringen - City Pirates Antw. 2-3
21/09 20:00 Lyra-Lierse - Zwarte Leeuw 1-0
22/09 15:00 Linden - Esp. Pelt 0-2
22/09 15:00 Bilzen-Waltwilder - Houtvenne 1-3
22/09 15:00 E. Termien - Betekom 0-0

1 Prov

21/09 19:30 Zoersel - Wezel Sp. 1-2
21/09 19:30 FC De Kempen - Berg en Dal 5-1
21/09 20:00 St.-Dimpna - Oppuurs 0-3
21/09 20:00 Kontich - Nijlen 1-1
22/09 15:00 RVC Hoboken - Lille 0-5
22/09 15:00 Heikant - Antonia 1-0
22/09 15:00 'sGravenw.-Schilde - VC Herentals 3-1
22/09 15:00 Ternesse - RC Mechelen 1-2

2 Prov B

21/09 19:30 Herselt - Retie 2-3
22/09 15:00 Merksplas - R. Deurne 1-1
22/09 15:00 White Star - Vlimmeren 0-2
22/09 15:00 Bevel - Broechem 5-1
22/09 15:00 Ranst - Zandhoven 3-3
22/09 15:00 VV Laakdal - Weelde 0-4
22/09 15:00 Schriek - Balen 0-5
22/09 15:00 Lentezon - OG Vorselaar 1-3

3 Prov C

21/09 19:30 Rauw - Exc. Vorst 1-2
21/09 19:30 Olmen - KFC Turnhout B 4-2
21/09 19:30 FC Arendonk Sp. - Herenthout 4-2
22/09 15:00 Zwaneven - Noordstar 5-2
22/09 15:00 Linda Olen - KFC Mol 1-3
22/09 15:00 Exc. Bouwel - Gierle 3-1
22/09 15:00 VC Poederlee - Kasterlee 1-1
22/09 15:00 Flandria - Beekhoek 0-3

4 Prov D

20/09 20:00 Wezel Sp. B - Heultje 2-0
21/09 18:00 St.-Dimpna B - Zammel 1-0
22/09 15:00 Booischot - Rosselaar Hulsen 4-0
22/09 15:00 Tongerlo - Immer Voort 2-3
22/09 15:00 Netezonen - Ramsel 2-1
22/09 15:00 Wiekevorst - Oevel 0-3
22/09 15:00 Ezaart - Olen United 1-2
22/09 15:00 Punt-Larum - SKS Herentals 3-2

4 Prov E

21/09 19:30 Grobbendonk - Lichtaart 6-0
21/09 19:30 Pulderbos - Wechel 3-0
22/09 15:00 Alberta FC Schilde - Oosthoven 4-5
22/09 15:00 Oostmalle - Ranst B 5-1
22/09 15:00 HIH Turnhout - De Kempen B 0-3
22/09 15:00 Emblem - Westmalle 1-0
22/09 15:00 Antonia B - Kessel Utd. 7-1
22/09 15:00 Oelegem - Oud-Turnhout 1-3 .

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto