U bent hier

Reflectoren zullen zichtbaarheid van zebrapaden verhogen

Herenthout
13.12.2019 - 11.23u
Door: Mark Jaspers

Nog voor het nieuwe jaar van start gaat, zullen in onze gemeente ter hoogte van een aantal zebrapaden inbouw reflectoren worden geplaatst. Deze actie kadert in het project 'Verkeersveilige Gemeente' waarvoor onze gemeente zich eerder dit jaar engageerde.

Concreet gaat het over de zebrapaden ter hoogte van Bouwelse Steenweg-Albertstraat, Vonckstraat-Schoetersstraat en Molenstraat-Cardijnlaan. De reflectoren werken op zonne-energie met energieopslag aan de hand van een "double layer condensator" (overdag opladen om bij duisternis energie af te geven). Deze reflectoren zijn milieuvriendelijker en hebben een langere levensduur. Bovendien zijn ze overrijdbaar, waterdicht en zoutbestendig.

We gaan samen veilig naar het nieuwe jaar!

 

imageMeer nieuws

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto