U bent hier

Rode Kruis diploma's en jumelage met RK IJsselstein

Herentals | Internationaal
06.05.2018 - 21.57u
Door: Herman Gezelle

Zondag was een feestelijke dag bij het Rode Kruis. 'Onze Nederlandse collega's van het Rode Kruis IJsselstein hadden we uitgenodigd,' zegt Roel Dekort, RK communicatie. 'In het kader van de jumelage met onze afdeling kwamen ze de vriendschapsbanden nog wat steviger aanhalen.

Onze IJsselsteinse vrienden konden de ganse dag genieten van de opening van het toeristisch seizoen, en een geleid bezoek brengen aan onze stad.'

Diploma's Eerste hulp en Helper

'Vandaag reikten we ook de diploma's uit van onze combinatiecursus Eerste hulp en Helper aan onze 28 geslaagde cursisten. Om dit alles nog een feestelijker tintje te geven organiseerden we ook ons ledenfeest.

We willen onze vrijwilligers danken voor hun onbaatzuchtige inzet. We huldigden Guy de Ceuster voor zijn 10 jaar medewerking, Claire Swaans en Jan Van den Broeck voor hun 50 jaar medewerking.  Ook Josphine Aerts kreeg een welverdiende bloementuil voor 50 jaar inzet.'

'Jumelage RK IJsseltein-Herentals : waardevol leren van mekaar'

Voorzitter Coert van Ee van RK IJsseltein deed een fijn dankwoordje voor de prachtige ontvangst vandaag en overhandigde een origineel kunstwerkje.  De voorzitter van het jumelagecomité in IJsselstein H. Post rondde af : 'De jumelages blijven een prachtig initiatief dat sinds 1982 ononderbroken vruchten afwerpt.'.  Burgemeester Jan Bertels bevestigde de visie rond jumelages.

Guy Verellen/Nnieuws.

imageMeer nieuws

Nieuwtjes schepencollege Heist-op-den-Berg

Heist op den Berg 20.09.2019 - 16.19u

Honderdduizenden betogers wereldwijd op straat voor klimaat, in Brussel 15.000 deelnemers

Internationaal | Kempen regio | Nationaal | Neteland | Vlaanderen 20.09.2019 - 15.00u

12.200 extra overnachtingen in Kasterlee

12.200 extra overnachtingen in Kasterlee
Kasterlee 20.09.2019 - 14.32u

Zandhovense coöperatie Zonnewind verkoopt als eerste energie uit via Bolt

Zandhovense coöperatie Zonnewind verkoopt als eerste energie uit via Bolt
Lier regio | Provincie Antwerpen 20.09.2019 - 14.23u

100-jarige scouts zorgen voor nostalgisch spektakel

100-jarige scouts zorgen voor nostalgisch spektakel
Herentals | Kempen regio 20.09.2019 - 10.39u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto