U bent hier

Rode Kruis diploma's en jumelage met RK IJsselstein

Herentals | Internationaal
06.05.2018 - 21.57u
Door: Herman Gezelle

Zondag was een feestelijke dag bij het Rode Kruis. 'Onze Nederlandse collega's van het Rode Kruis IJsselstein hadden we uitgenodigd,' zegt Roel Dekort, RK communicatie. 'In het kader van de jumelage met onze afdeling kwamen ze de vriendschapsbanden nog wat steviger aanhalen.

Onze IJsselsteinse vrienden konden de ganse dag genieten van de opening van het toeristisch seizoen, en een geleid bezoek brengen aan onze stad.'

Diploma's Eerste hulp en Helper

'Vandaag reikten we ook de diploma's uit van onze combinatiecursus Eerste hulp en Helper aan onze 28 geslaagde cursisten. Om dit alles nog een feestelijker tintje te geven organiseerden we ook ons ledenfeest.

We willen onze vrijwilligers danken voor hun onbaatzuchtige inzet. We huldigden Guy de Ceuster voor zijn 10 jaar medewerking, Claire Swaans en Jan Van den Broeck voor hun 50 jaar medewerking.  Ook Josphine Aerts kreeg een welverdiende bloementuil voor 50 jaar inzet.'

'Jumelage RK IJsseltein-Herentals : waardevol leren van mekaar'

Voorzitter Coert van Ee van RK IJsseltein deed een fijn dankwoordje voor de prachtige ontvangst vandaag en overhandigde een origineel kunstwerkje.  De voorzitter van het jumelagecomité in IJsselstein H. Post rondde af : 'De jumelages blijven een prachtig initiatief dat sinds 1982 ononderbroken vruchten afwerpt.'.  Burgemeester Jan Bertels bevestigde de visie rond jumelages.

Guy Verellen/Nnieuws.

imageMeer nieuws

Extra aanschuiven richting Lindekens

Grobbendonk 16.11.2019 - 15.06u

Fotocabine in gemeentehuis Grobbendonk

Grobbendonk 16.11.2019 - 15.05u

RVC Hoboken - VC Herentals : 'De kentering is meer dan welkom : punten pakken'

RVC Hoboken - VC Herentals : 'De kentering is meer dan welkom : punten pakken'
Herentals | Provincie Antwerpen 16.11.2019 - 07.13u

Voorverkoop Graspop in sneltreinvaart

Voorverkoop Graspop in sneltreinvaart
Kempen regio 16.11.2019 - 00.21u

Lilse Rechtestraat blijft drukste weg

Lille 16.11.2019 - 00.18u

Real : 'Wie spektakel wil, moet straks naar de Mixx komen'

Real : 'Wie spektakel wil, moet straks naar de Mixx komen'
Herentals | Herselt 15.11.2019 - 16.17u

Koningsdag : Te Deum in St.-Waldetrudiskerk

Koningsdag : Te Deum in St.-Waldetrudiskerk
Grobbendonk | Herentals | Nationaal 15.11.2019 - 16.10u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto