Rotary Kempen : 'The magic of coaching' met prof. Peggy De Prins Antwerp Management School
Wist je dat je leidinggevenden en medewerkers binnen uw bedrijf nog betere coachingcompetenties ontwikkelen via vrijwilligerswerk?
"In dit event ‘The magic of coaching’ legt professor Peggy De Prins, van Antwerp Management School uit hoe dat werkt en waar de TRIPLE WIN ligt voor jouw bedrijf, jouw medewerkers als mens en de samenleving", zegt Guido Nicolai,
secretaris RC Herentals.
Waarom deelnemen?
Deelnemen als individu of als bedrijf geeft u nieuwe inzichten in andere leerstrategiën, die inzetten op het verwerven van 21eeuwse vaardigheden. Daarnaast zorgt vrijwilligerswerk voor het versterken van betrokken leiderschap en veerkracht van medewerkers & leidinggevenden.
Van wie gaat dit initiatief uit?
Dit initiatief gaat uit van 8 Kempense Rotary clubs, die ondersteuning bieden aan drie gerespecteerde sociale projecten: Amaryllis, ArmenTeKort, YAR Vlaanderen.
AGENDA
donderdag 13 maart - 19:30-22:00, Thomas More Auditorium - Campus Blairon 800 – 2300 Turnhout
Deze avond biedt u de kans om:
- Strategische leiderschapsvaardigheden te ontwikkelen die zowel in uw bedrijf als in maatschappelijke context waardevol zijn.
- Te netwerken met andere bedrijfsleiders die zich inzetten voor sociale impact.
- Direct betrokken te raken bij het bevorderen van sociale integratie.
Het event is GRATIS! Inschrijven voor 12 maart via deze link : https://turnhout.rotary2140.org/en/agenda/show/79291
Of via https://turnhout.rotary2140.org en dan op ‘Kalender’ klikken.
Organisatie van de 8 Rotary Clubs van het district 2140-04 :
RC Arendonk - RC Geel - RC Herentals - RC Hoogstraten-Kempen - RC Kasterlee - RC Mol - RC Turnhout - RC Westerlo.
Campus Blairon 800, Turnhout, België