Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Slagmolenstraat in Tielen gekroond tot leukste buitenspeelstraat van 2025

Leukste speelstraat Kasterlee 2025

Vandaag stond de namiddag in Kasterlee opnieuw in het teken van buiten spelen. Tijdens de jaarlijkse Buitenspeeldag kregen verschillende straten tijdelijk een ander karakter: dat van een speelstraat. Auto’s maakten plaats voor fietsen, stoepkrijt, balspelen en gezellig samenzijn.

 

Inwoners sloegen de handen in elkaar om hun straat kindvriendelijk in te richten, en kinderen maakten daar met veel plezier gebruik van. De gemeente riep ook dit jaar op om deel te nemen aan de wedstrijd ‘Leukste Buitenspeelstraat’.

De kinderraad kreeg de eer om, samen met schepen van jeugd Guy Hannes, een winnaar te kiezen. “Het was geen makkelijke beslissing met zoveel enthousiasme en creativiteit, maar we zijn tot een mooie keuze gekomen,” vertelt de schepen.

De titel van ‘Leukste Buitenspeelstraat van 2025’ gaat dit jaar naar de Slagmolenstraat in Tielen. Zij ontvangen het bijhorende straatnaambordje en nemen het over van de Strepkens, die vorig jaar met de titel naar huis gingen.

Alle andere speelstraten kregen een bedankje in de vorm van een ijsje, zodat elk kind de namiddag op een frisse manier kon afsluiten. Een fijne editie van de Buitenspeeldag, met dank aan alle enthousiaste kinderen, ouders en buren die er – ondanks de regen - samen iets moois van maakten.

Slagmolenstraat in Tielen gekroond tot  leukste buitenspeelstraat van 2025

Slagmolenstraat in Tielen gekroond tot leukste buitenspeelstraat van 2025

Slagmolenstraat , Tielen, België

Leukste speelstraat Kasterlee 2025

Deel dit artikel