U bent hier

Uitslagen 1e ronde Beker van België voetbal

Kempen regio | Nationaal | Neteland | Vlaanderen
28.07.2019 - 19.06u
Door: Mark Jaspers

Uitslagen Beker van België - Eerste ronde

Libramont Mormont 2-1
Houtvenne - Berg en Dal 4-2
Mariekerke Schelle 6-1
Quévy-Mons Braine 7-1
Dadizele Comines-Warneton 6-1
Wielsbeke WS Lauwe 0-2
Kobbegem Elene-Grotenberge 0-7
Walhain Alken 0-5
Kampenhout Ganshoren 0-0 (pen: 2-1)

KFC Lille - Elen 3-0
Gosselies Nismes 4-2
FC De Kempen - Beringen 1-1 (pen: 5-4)
Oostkamp Lendelede 8-1
Hoei Grand-Leez 1-1 (pen: 3-4)
Loenhout Sint-Joost-ten-Node 1-1 (pen: 5-4)
Chaumont Oppagne 0-0 (pen: 2-4)
Baal Diest 0-8
Zele Ninove 0-2

Witgoor - Stal Sport 6-1
Leopoldsburg Esperanza Pelt 0-1
Linden Houthalen 2-0
Tervuren-Duisburg Bertem-Leefdaal 1-1 (pen: 6-5)
Villers la Ville Molignée 3-1
Pont-à-Celles Buzet Etterbeek 1-2
Wépion Waver 0-2
Anderlues Elsene 1-2
Stockel Manage 1-2
La Hulpe Biesme 1-4
Ophain Vossem 0-2
Rhodienne-De Hoek Neffe 4-0
Spy Rhisnes 0-2
Genappe Overijse 0-3

Lasne Ohain Montignies 2-2 (pen: 2-4)
Doornik Maarkedal 6-1
Naast Huizingen 0-1
Peruwelz Vacresse 3-1
Molenbaix Tertre-Hautrage B 4-1
RCS Braine Le Roeulx zon
Symphorinois Hyon 5-1
Tertre-Hautrage A Trivières 7-0
Zuun Hornu 0-2
Frameries Stade Braine 0-7
Tollembeek Neufvilles 2-0
Beloeil Ostiches-Aat 2-0
Paturages Olsa Brakel 0-3
KVVV Ardennen Jemappes 5-1
Adegem Mariakerke 1-5
Torhout Kleit 3-1

Boezinge Nieuwkerke 2-0
Oostnieuwkerke Poperinge 3-1
Aalter RC Lauwe 3-1
Sleidinge Drongen 1-2
Wingene Wervik 2-1
Oostduinkerke Blankenberge zon
Vlamertinge Dottignies 1-2
Jong Zulte Lembeke 2-1
RC Waregem Kortemark 2-1
Bambrugge Groot-Dilbeek 2-0

Wolvertem Merchtem TK Meldert 4-1
Bornem Wintam 5-1
Melsele Vrasene 3-1
Zaffelare Lebbeke 1-4
Stekene Hoboken 4-1
Zelzate Edeboys 5-0
Lochristi Dendermonde 2-1
Voorde-Appelterre Wetteren 1-4

Woluwe-Zaventem - Sint-Lenaarts 1-6
Zandhoven - RC Mechelen 1-4
Nijlen - Kosova Schaarbeek 2-1
Sint-Job - Crossing Schaarbeek 2-1
Minderhout - Kontich 1-2
Anderlecht-Milan Berg-Op 0-5
Exc. Bouwel - Evere 2-2 (pen: 3-4)
Ternesse Eppegem zon
Zwarte Leeuw - Putte 7-0

Lyra-Lierse - Zandvliet 4-0
Wortel Jette 1-1 (pen: 4-2)
Veltem CP Antwerpen 0-3
Francorchamps Florenville 2-1
Rochefort Tharoul 4-3
Malmundaria Ethe 2-2 (pen: 2-4)
Libin Wallonne Ciney 0-4
Bercheux Rocherath 3-6
Nandrin Loyers zon
Vaux-Noville Saint-Léger 2-3
Nassogne Sprimont 0-3
Butgenbach Habay-La-Neuve 1-4
Meix-Dt-Virton La Roche 4-0
Aywaille Muno 17-0
Richelle Goé 6-1

FC Horion UCE Luik 2-7
Faimes Eghezée 5-1
Heur-Tongeren MCS Luik 14-0
Vliermaal Jeuk 0-0 (pen: 4-5)
Taviers Bilzen-Waltwilder 0-4
Jodoigne Elsautoise 5-1
Oupeye Warnant 0-0 (pen: 5-3)
Wellen FC Eupen 4-0
Herstal Herderen-Millen 6-2
Raeren-Eynatten Bas-Oha 2-1
Jeunesse Aische Jehay 4-1
Betekom Geetbets 8-1
Torpedo Hasselt Termien 0-2

Schriek - Kesselt 1-1 (pen: 2-4)
KFC Turnhout - Herk-de-Stad 5-1
Koersel Houtem-Oplinter 6-2
Heusden-Zolder Breugel 6-1
Bokrijk Stevoort 1-3.

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto