U bent hier

Uitslagen nationaal en provinciaal voetbal teams Neteland Kempen

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
01.10.2017 - 18.11u
Door: Herman Gezelle

Proximus League

Union - Cercle Brugge 1-2
OHL - Roeselare 2-0
Tubeke - KVC Westerlo 1-2
Beerschot-Wilrijk - Lierse 4-0

2e Amateurs B

Zwarte Leeuw - Vosselaar 2-0
Thes Sp. - Sp. Hasselt 2-1
Tempo Overijse - St. Lenaarts 1-0
Hades - City Pirates Antwerp 0-1
Cappellen - KVK Tienen 0-1
Spouwen-Mop. - O. Wijgmaal 3-0
Bocholt - Hoogstraten 2-2
Duffel - FC Turnhout 2-2

Klassement
1 Thes Sp. 5 4 1 0 11/6 12
2 KVK Tienen 5 4 1 0 9/5 12
3 O. Wijgmaal 5 4 1 0 8/5 12
4 Vosselaar 5 3 1 1 9/3 10
5 Spouwen-Mop. 5 3 1 1 11/7 10
6 Hades 5 3 2 0 7/5 9
7 Duffel 5 2 1 2 8/6 8
8 Cappellen 5 1 2 2 8/7 5
9 FC Turnhout 5 1 2 2 6/7 5
10 City Pirates Antwerp 5 1 2 2 6/10 5
11 Tempo Overijse 5 1 2 2 5/9 5
12 Zwarte Leeuw 5 1 3 1 6/7 4
13 Bocholt 5 1 3 1 7/9 4
14 St. Lenaarts 5 1 3 1 4/8 4
15 Sp. Hasselt 5 1 3 1 6/11 4
16 Hoogstraten 5 0 3 2 6/12 2

3e Amateurs B

KFC Nijlen - Heur-Tongeren 3-1
Houtvenne - ESK Leopoldsburg 3-2
E. Termien - Diest 1-1
Ternesse - Sterrebeek 2-1
Diegem - Bilzen-Waltwilder 4-1
Woluwe-Zaventem - VC Herentals 2-3
Kampenhout - Esp. Pelt 2-1
KVK Wellen - Hoeilaart 0-1

Klassement
1 Heur-Tongeren 5 4 1 0 15/6 12
2 KVK Wellen 5 3 1 1 9/4 10
3 Kampenhout 5 3 1 1 8/7 10
4 Diegem 5 3 2 0 9/7 9
5 E. Termien 5 2 0 3 8/4 9
6 Houtvenne 5 2 2 1 10/9 7
7 ESK Leopoldsburg 5 2 2 1 7/6 7
8 Diest     5 2 2 1 6/8 7
9 Bilzen-Waltwilder 5 2 3 0 14/14 6
10 Woluwe-Zaventem 5 2 3 0 12/12 6
11 Esp. Pelt 5 2 3 0 8/10 6
12 Ternesse 5 2 3 0 6/9 6
13 VC Herentals 5 2 3 0 7/15 6
14 Hoeilaart 5 1 2 2 6/9 5
15 Sterrebeek 5 1 3 1 8/10 4
16 KFC Nijlen 5 1 3 1 8/11 4

Eerste Provinciale

OG Vorselaar - Lille 0-3
Oppuurs - St.-Job 4-5
Heikant - Lyra 1-5
RC Mechelen - Branddonk 0-0
Schriek - Merksplas 3-2
Antonia A - GR Katelijne 2-1
Witgoot Dessel - Berg en Dal 0-3
Rapid Leest - Kontich A 0-0

Klassement
1 Lyra 6 4 1 1 23/6 13
2 Berg en Dal 6 4 1 1 10/4 13
3 RC Mechelen 6 3 0 3 10/5 12
4 Kontich A 6 3 1 2 11/4 11
5 Lille 6 3 1 2 14/10 11
6 Antonia A 6 3 2 1 17/16 10
7 Merksplas 6 3 3 0 14/11 9
8 St.-Job 6 3 3 0 15/19 9
9 Witgoor Dessel 6 2 1 3 11/11 9
10 Branddonk 6 2 3 1 9/8 7
11 Schriek 6 2 3 1 6/17 7
12 Rapid Leest 6 1 3 2 11/13 5
13 Heikant 6 1 3 2 10/14 5
14 Oppuurs 6 1 4 1 9/15 4
15 OG Vorselaar 6 1 4 1 7/19 4
16 GR Katelijne 6 0 3 3 7/12 3

Tweede Provinciale B

Herselt - Linda Olen 0-1
De Kempen A - White Star 2-0
Olmen - Oud-Turnhout 4-1
Bevel - Minderhout 2-4
Wuustwezel - Herenthout A 2-2
Beekhoek A - Weelde 0-4
Zoersel - Verbr. Arend. 1-2
Retie - Vlimmeren 3-2

Klassement
1 De Kempen A 6 6 0 0 18/4 18
2 Olmen 6 5 0 1 17/8 16
3 Wuustwezel 6 4 0 2 19/7 14
4 Weelde 6 3 1 2 18/8 11
5 Herenthout A 6 3 2 1 10/15 10
6 Zoersel 6 2 2 2 11/7 8
7 Verbr. Arend. 6 2 3 1 11/13 7
8 Oud-Turnhout 6 2 3 1 8/10 7
9 Beekhoek A 6 2 3 1 12/15 7
10 Herselt 6 2 3 1 5/8 7
11 Bevel 6 2 4 0 10/13 6
12 Retie 6 2 4 0 7/13 6
13 Linda Olen 6 1 3 2 9/14 5
14 White Star 6 1 3 2 7/12 5
15 Vlimmeren 6 1 4 1 9/16 4
16 Minderhout 6 1 4 1 8/16 4

Derde Provinciale C

St.-Dimpna - VC Poederlee 3-0
Wezel Sp. - Zwaneven 3-3
Vrij Arendonk - KFC Mol 3-4
Zandhoven - Balen 1-4
Noordstar - Kasterlee 1-1
Exc. Bouwel - Halle 5-2
Oosterzonen B - Gierle 4-1
VV Laakdal - SKS Herentals 5-0

Klassement
1 St.-Dimpna 6 6 0 0 25/3 18
2 Wezel Sp. 6 5 0 1 21/4 16
3 Bouwel 6 5 1 0 21/12 15
4 Zwaneven 6 4 1 1 28/12 13
5 VV Laakdal 6 4 2 0 21/13 12
6 Oosterzonen B 6 3 1 2 13/5 11
7 Noordstar 6 3 1 2 11/8 11
8 Balen 6 3 2 1 11/8 10
9 Kasterlee 6 3 2 1 7/12 10
10 Gierle 6 2 3 1 9/16 7
11 Zandhoven 6 2 4 0 11/25 6
12 KFC Mol 6 1 4 1 8/20 4
13 Vrij Arendonk 6 1 5 0 10/18 3
14 VC Poederlee 6 1 5 0 6/16 3
15 Halle 6 0 6 0 8/22 0
16 SKS Herentals 6 0 6 0 2/18 0

Vierde Provinciale B

Boechout - Pulderbos 1-3
Ranst B - Oelegem 1-3
Tub. Borgerhout - Olympic Pirates 4-0
Brothers Utd - City Pirates Antwerp B 0-2
Maccabi - Pulle 3-1
J. Antwerpen - KFC Grobbendonk 2-1
01/10 15:00 Emblem - Alberta FC Schilde 2-2
Massenhoven - Ternesse B 1-1

Klassement
1 Pulderbos 6 6 0 0 23/6 18
2 Maccabi 6 4 0 2 11/3 14
3 Oelegem 6 4 1 1 15/6 13
4 City Pirates Antwerp B 6 4 2 0 13/6 12
5 Pulle 6 3 1 2 17/9 11
6 KFC Grobbendonk 6 3 2 1 14/9 10
7 Tub. Borgerhout 6 2 1 3 13/9 9
8 Massenhovren 6 2 1 3 11/11 9
9 Emblem 6 2 2 2 12/13 8
10 Ternesse B 6 2 3 1 7/15 7
11 Alberta FC Schilde 6 1 3 2 9/9 5
12 Brothers Utd 6 1 4 1 9/15 4
13 Ranst B 6 1 4 1 8/14 4
14 J. Antwerpen 6 1 4 1 10/21 4
15 Boechout 6 1 4 1 6/19 4
16 Olympic Pirates 6 0 5 1 3/16 1

Vierde Provinciale D

Berlaar - Booischot 1-0
Peulis - Oevel 1-0
Immer Voort - Herenthout B 1-3
Heultje - Blauberg 1-2
Beerzel - Wiekevorst 1-3
Tongerlo - Wavria B 0-1
Ramsel - Putte FC B 0-2

Klassement
1 Blauberg 6 5 1 0 21/8 15
2 Oevel 6 4 1 1 18/5 13
3 Booischot 6 4 2 0 20/5 12
4 Wiekevorst 6 3 1 2 18/11 11
5 Putte FC B 6 3 1 2 11/8 11
6 Herenthout B 6 3 2 1 10/9 10
7 Peulis 6 3 2 1 5/6 10
8 Berlaar 6 3 2 1 7/10 10
9 Tongerlo 6 3 3 0 10/14 9
10 Grasheide 6 2 2 2 13/11 8
11 Immer Voort 6 2 3 1 10/12 7
12 Beerzel 6 2 3 1 8/10 7
13 Rijmenam 6 1 4 1 10/14 4
14 Heultje 6 1 4 1 8/16 4
15 Wavria B 6 1 4 1 6/17 4
16 Ramsel 6 0 5 1 6/25 1

Vierde Provinciale E

Rauw - Alberta (later)
Wortel - Oosthoven 3-1
Ezaart - De Kempen B 4-2
Olen United - Beekhoek B 3-1
Exc. Vorst - Rosselaar Hulsen 1-1
MLK Lichtaart - Netezonen 2-4
Punt-Larum - Zammel 1-0
KFC Turnhout B - Flandria 3-2

Klassement
1 Netezonen 6 5 0 1 18/8 16
2 Flandria 6 5 1 0 19/7 15
3 Olen United 6 4 1 1 12/6 13
4 Exc. Vorst 6 3 2 1 16/9 10
5 KFC Turnhout B 6 3 2 1 14/8 10
6 Wortel 6 3 2 1 16/12 10
7 Rauw 5 3 2 0 8/5 9
8 Alberta 5 3 2 0 7/6 9
9 Oosthoven 6 3 3 0 14/11 9
10 Punt-Larum 6 3 3 0 13/14 9
11 Zammel 6 2 3 1 7/7 7
12 De Kempen B 6 2 4 0 13/14 6
13 Ezaart 6 2 4 0 10/18 6
14 MLK Lichtaart 6 1 4 1 11/18 4
15 Rosselaar Hulsen 6 1 4 1 11/25 4
16 Beekhoek B 6 0 6 0 4/25 0.

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

Webdesign door Intracto