U bent hier

Uitslagen nationaal en provinciaal voetbal teams Neteland Kempen

Kempen regio | Neteland | Vlaanderen
22.10.2017 - 17.45u
Door: Herman Gezelle

Proximus League (1B)

KSK Lierse - Cercle Brugge 3-2
Roeselare - KVC Westerlo 0-0
Beerschot-Wilrijk - OHL 2-2
23/10 20:30 Union - Tubeke ...-...
Klassement
1 OHL 12 6 1 5 26/13 23
2 Beerschot-Wilrijk 12 6 1 5 21/10 23
3 Cercle Brugge 12 6 5 1 20/19 19
4 Roeselare 12 5 4 3 14/20 18
5 Union 11 4 5 2 15/12 14
6 KVC Westerlo 12 2 4 6 15/18 12
7 Lierse 12 2 5 5 16/25 11
8 Tubeke 11 1 7 3 7/17 6

Eerste Klasse Amateurs

Oudenaarde - Patro Maasmechelen 4-0
Virton - ASV Geel 0-2
Lommel SK - FC Knokke 1-1
Oosterzonen - Dessel Sp. 1-1
Seraing - Heist 1-1
E. Aalst - Berchem 1-0
Châtelet - FCV Dender 1-2
Hamme - Deinze 0-1
Klassement
1 Lommel SK 8 5 1 2 18/8 17
2 Dessel Sp. 8 5 2 1 11/7 16
3 ASV Geel 8 5 3 0 14/8 15
4 Heist 8 4 2 2 17/13 14
5 Deinze 8 4 3 1 10/6 13
6 FC Knokke 8 3 1 4 12/8 13
7 Oosterzonen 8 3 2 3 12/12 12
8 Hamme 8 3 2 3 9/9 12
9 FCV Dender 7 3 2 2 9/12 11
10 Oudenaarde 8 3 4 1 12/9 10
11 E. Aalst 7 3 4 0 13/14 9
12 Seraing 8 2 3 3 7/10 9
13 Berchem 8 2 4 2 9/11 8
14 Patro Maasmechelen 8 1 4 3 8/19 6
15 Châtelet 8 0 3 5 9/14 5
16 Virton 8 0 6 2 4/14 2

2e Amateurs B

Zwarte Leeuw - Thes Sp. 1-1
St. Lenaarts - Spouwen-Mop. 3-0
City Pirates Antwerp - Hoogstraten 3-0
Tempo Overijse - Cappellen 2-1
Sp. Hasselt - Duffel 0-2
O. Wijgmaal - Bocholt 1-3
KVK Tienen - Hades 1-3
Vosselaar - FC Turnhout 1-1
Klassement
1 Vosselaar 8 5 1 2 16/4 17
2 Spouwen-Mop. 8 5 2 1 18/10 16
3 Thes Sp. 8 5 2 1 14/8 16
4 Hades 8 5 3 0 12/9 15
5 O. Wijgmaal 8 5 3 0 11/10 15
6 KVK Tienen 8 5 3 0 11/11 15
7 Bocholt 8 4 3 1 15/10 13
8 Cappellen 8 3 3 2 13/9 11
9 Duffel 8 3 3 2 13/12 11
10 City Pirates Antwerp 8 3 3 2 13/14 11
11 Tempo Overijse 8 2 3 3 9/17 9
12 St. Lenaarts 8 2 5 1 7/13 7
13 Sp. Hasselt 8 2 5 1 9/18 7
14 Zwarte Leeuw 8 1 4 3 9/11 6
15 FC Turnhout 8 1 4 3 7/13 6
16 Hoogstraten 8 1 5 2 8/16 5

3e Amateurs B

ESK Leopoldsburg - Ternesse 3-0
Esp. Pelt - Houtvenne 4-1
Bilzen-Waltwilder - E. Termien 0-4
Heur-Tongeren - KVK Wellen 2-0
Kampenhout - KFC Nijlen 1-4
Hoeilaart - Sterrebeek 2-1
VC Herentals - KFC Diest 3-0
Woluwe-Zaventem - Diegem 3-2
Klassement
1 Heur-Tongeren 8 5 3 0 21/12 15
2 E. Termien 8 4 1 3 18/7 15
3 ESK Leopoldsburg 8 4 2 2 13/8 14
4 Kampenhout 8 4 2 2 15/16 14
5 Diegem 8 4 3 1 15/13 13
6 Bilzen-Waltwilder 8 4 4 0 20/20 12
7 Woluwe-Zaventem 8 3 3 2 19/18 11
8 KFC Nijlen 8 3 3 2 17/16 11
9 KVK Wellen 8 3 3 2 11/10 11
10 Hoeilaart 8 3 3 2 11/15 11
11 Esp. Pelt 8 3 4 1 15/15 10
12 Houtvenne 8 3 4 1 15/18 10
13 VC Herentals 8 3 4 1 15/21 10
14 Ternesse 8 3 5 0 11/16 9
15 KFC Diest 8 2 4 2 11/19 8
16 Sterrebeek 8 1 4 3 14/17 6

1e Provinciale

Lyra - Antonia A 5-0
RC Mechelen - Oppuurs 1-1
Kontich A - OG Vorselaar 6-0
Merksplas - GR Katelijne 2-1
Berg en Dal - Lille 1-3
Branddonk - Rapid Leest 1-0
Schriek - Heikant 4-5
 St.-Job - Witgoor Dessel 0-2
Klassement
1 Lyra 9 6 1 2 31/8 20
2 Lille 9 5 1 3 20/12 18
3 Berg en Dal 9 5 2 2 13/7 17
4 RC Mechelen 9 4 0 5 15/8 17
5 Witgoor Dessel 9 4 1 4 16/13 16
6 Kontich A 9 4 2 3 20/8 15
7 Merksplas 9 4 4 1 16/14 13
8 Branddonk 9 4 4 1 14/13 13
9 St.-Job 9 4 5 0 19/25 12
10 Antonia A 9 3 3 3 19/23 12
11 Heikant 9 3 4 2 19/20 11
12 Rapid Leest 9 2 5 2 15/18 8
13 Oppuurs 9 2 5 2 14/20 8
14 Schriek 9 2 5 2 12/26 8
15 OG Vorselaar 9 2 6 1 10/28 7
16 GR Katelijne 9 0 6 3 10/20 3

Tweede Provinciale B

Oud-Turnhout - Minderhout 2-6
Olmen - Wuustwezel 4-0
Linda Olen - Retie 3-2
Verbr. Arendonk - De Kempen A 0-3
Weelde - Herselt 4-1
Bevel - Herenthout A 1-0
Beekhoek A - Zoersel 0-1
White Star - Vlimmeren 3-2
Klassement
1 De Kempen A 9 9 0 0 28/6 27
2 Olmen 9 8 0 1 31/11 25
3 Wuustwezel 9 6 1 2 27/12 20
4 Weelde 9 4 3 2 22/16 14
5 Zoersel 9 4 3 2 16/11 14
6 Herenthout A 9 4 4 1 15/19 13
7 Retie 9 4 5 0 15/17 12
8 White Star 9 3 4 2 14/18 11
9 Oud-Turnhout 9 3 5 1 14/17 10
10 Bevel 9 3 5 1 15/19 10
11 Minderhout 9 3 5 1 16/21 10
12 Herselt 9 3 5 1 9/17 10
13 Linda Olen 9 2 4 3 15/23 9
14 Verbr. Arendonk 9 2 6 1 14/22 7
15 Vlimmeren 9 2 6 1 12/21 7
16 Beekhoek A 9 2 6 1 13/26 7

Derde Provinciale C

Kasterlee - Vrij Arendonk 2-1
SKS Herentals - Oosterzonen B 1-2

Wezel Sport - Noordstar 6-1
Zwaneven - KFC Mol 0-1
VC Poederlee - Exc. Bouwel 1-1
Halle - Balen 0-5
VV Laakdal - St.-Dimpna 1-3
Zandhoven - Gierle 2-0
Klassement
1 St.-Dimpna 9 9 0 0 34/4 27
2 Wezel Sport 9 7 1 1 29/6 22
3 Bouwel 9 6 1 2 26/16 20
4 Balen 9 6 2 1 20/9 19
5 Noordstar 9 5 2 2 20/15 17
6 Kasterlee 9 5 3 1 15/17 16
7 Zwaneven 9 4 3 2 31/17 14
8 Oosterzonen B 9 4 3 2 20/12 14
9 VV Laakdal 9 4 4 1 24/20 13
10 Zandhoven 9 4 5 0 15/27 12
11 Gierle 9 2 5 2 11/22 8
12 KFC Mol 9 2 6 1 9/24 7
13 Vrij Arendonk 9 2 7 0 15/24 6
14 Halle 9 2 7 0 13/28 6
15 VC Poederlee 9 1 7 1 8/27 4
16 SKS Herentals 9 0 8 0 5/27 0

Vierde Provinciale B

Alberta FC Schilde - KFC Grobbendonk 2-3
City Pirates Antwerp B - Pulle 3-1
Ternesse B - Boechout 1-1
Pulderbos - Maccabi 7-1
Emblem - Olympic Pirates 2-1
Massenhoven - Ranst B 0-3
Tub. Borgerhout - J. Antwerpen 0-2
Oelegem - Brothers Utd 3-1
Klassement
1 Pulderbos 9 8 1 0 37/14 24
2 Oelegem 9 7 1 1 27/10 22
3 City Pirates Antwerp B 9 6 2 1 20/9 19
4 Pulle 9 5 2 2 28/14 17
5 KFC Grobbendonk 9 5 3 1 20/16 16
6 Maccabi 9 4 2 3 14/13 15
7 Massenhoven 9 4 2 3 15/15 15
8 Tub. Borgerhout 9 3 3 3 18/15 12
9 Ranst B 9 3 4 2 13/14 11
10 Emblem 9 3 4 2 14/18 11
11 Brothers Utd 9 3 5 1 17/22 10
12 Ternesse B 9 2 4 3 8/18 9
13 J. Antwerpen 9 2 6 1 17/29 7
14 Alberta FC Schilde 9 1 6 2 14/21 5
15 Boechout 9 1 6 2 10/31 5
16 Olympic Pirates 9 1 7 1 7/20 4

Vierde Provinciale D

Putte FC B - Berlaar 1-2
Wiekevorst - Tongerlo 1-1
Beerzel - Ramsel 7-0
Booischot - Blauberg 3-0
Peulis - Immer Voort 2-2
Oevel - Grasheide 0-1
Rijmenam - Herenthout B 3-3
Wavria B - Heultje 1-5
Klassement
1 Berlaar 9 6 2 1 13/11 19
2 Booischot 9 6 3 0 26/9 18
3 Blauberg 9 6 3 0 25/17 18
4 Grasheide 9 5 2 2 24/14 17
5 Beerzel 9 5 3 1 24/12 16
6 Tongerlo 9 5 3 1 16/16 16
7 Wiekevorst 9 4 2 3 24/17 15
8 Putte FC B 9 4 3 2 16/13 14
9 Peulis 9 4 3 2 12/14 14
10 Oevel 9 4 4 1 20/13 13
11 Immer Voort 9 3 4 2 16/18 11
12 Herenthout B 9 3 4 2 13/18 11
13 Heultje 9 3 5 1 16/22 10
14 Rijmenam 9 2 5 2 18/21 8
15 Wavria B 9 1 7 1 8/26 4
16 Ramsel 9 0 8 1 10/40 1

Vierde Provinciale E

Rauw - Ezaart 1-2
Rosselaar Hulsen - KFC Turnhout B 1-4
De Kempen B - Olen United 1-1
Alberta - Beekhoek B 5-1
Zammel - MLK Lichtaart 2-4
Wortel - Exc. Vorst 1-6
Oosthoven - Punt-Larum 4-1
Flandria - Netezonen 6-1

Klassement
1 Flandria 9 7 1 1 30/10 22
2 Netezonen 9 7 1 1 23/14 22
3 Olen United 9 5 1 3 16/8 18
4 KFC Turnhout B 9 5 2 2 21/11 17
5 Exc. Vorst 9 5 3 1 24/11 16
6 Alberta 8 5 3 0 15/9 15
7 Rauw 8 5 3 0 12/8 15
8 Oosthoven 9 5 4 0 20/15 15
9 Punt-Larum 9 4 5 0 20/23 12
10 Ezaart 9 4 5 0 15/21 12
11 MLK Lichtaart 9 3 5 1 20/24 10
12 Wortel 9 3 5 1 19/23 10
13 Zammel 9 2 5 2 10/14 8
14 De Kempen B 9 2 6 1 18/22 7
15 Rosselaar Hulsen 9 2 6 1 14/32 7
16 Beekhoek B 9 0 9 0 5/37 0.

image



Meer nieuws

KFC De Kempen - VC Herentals 3-3 : 'Leider verliest 2 kostbare punten' - extra verslag

Herentals | Kasterlee | Kempen regio 19.10.2019 - 22.22u

VC Herentals Dames - Alberta Schilde 21-1 : match gestopt

VC Herentals Dames - Alberta Schilde 21-1 : match gestopt
Herentals | Neteland | Provincie Antwerpen 19.10.2019 - 18.57u

Fijne verwendag 'De bib, de 2e gezelligste huiskamer, en... op de buurtbank'

Fijne verwendag 'De bib, de 2e gezelligste huiskamer, en... op de buurtbank'
Herentals | Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 19.10.2019 - 17.45u

Studiejaren afkopen in ruil voor meer pensioen? Wacht dan niet te lang met uw aanvraag

Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 19.10.2019 - 16.04u

Salon Vorsarte : aanrader

Salon Vorsarte : aanrader
Neteland | Vorselaar 19.10.2019 - 15.56u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto