U bent hier

Uitslagen sportwedstrijden ploegen Neteland, klassementen

Neteland
21.04.2013 - 19.52u
Door: Peter Caers

Eerste provinciale

Mariekerke - 's Gravenwezel2-1
Lille - Branddonk1-1
Gooreind - FC De Kempen1-5
Rochus Deurne - Houtvenne1-5
St.-Job - KFCO Wilrijk0-0
Antonia - Kaart3-1
Zwarte Leeuw - VC Herentals3-1
Ver. Arendonk - Wuustwezel1-1

PloegGWWVG+/-PTN
1Zwarte Leeuw28195460-2861
2Mariekerke28158567-5050
3Antonia28158555-4150
4KFCO Wilrijk28136942-2848
5Houtvenne28149578-4547
6Branddonk28149546-3847
7FC De Kempen28138750-3346
8St.-Job281161151-4044
9Lille281111650-4539
10VC Herentals28912743-3934
11Ver. Arendonk287111043-4631
12Kaart286111135-3929
13Wuustwezel28714741-6128
14Gooreind28716534-8326
15Rochus Deurne28518536-7920
16's Gravenwezel28418619-5518
 

Tweede provinciale B
 
Kasterlee - Ezaart5-0
Nieuwmoer - OG Vorselaar0-4
Loenhout - Lentezon1-0
Vlimmeren - Linda Olen1-0
Berg en Dal - Merksplas2-0
KFC Nijlen - Poppel3-1
Balen - White Star2-2
Retie - Zoersel1-2
PloegGWWVG+/-PTN
1Berg en Dal28206257-3062
2KFC Nijlen28187367-3957
3Balen28166652-2454
4Merksplas28167546-2653
5Loenhout28138756-4546
6Vlimmeren28138753-4446
7OG Vorselaar281211538-3441
8White Star28119845-4341
9Kasterlee281111647-3839
10Poppel281012649-5536
11Zoersel28913639-4833
12Lentezon28916344-5530
13Linda Olen28814640-4530
14Ezaart28715642-6027
15Retie28616633-6824
16Nieuwmoer28222429-8310
 

Derde provinciale C
 
Massenhoven - Beekhoek2-1
Oevel - Berlaar1-4
AC Olen - Bouwel3-0
SKS Herentals - Exc. Vorst1-4
Bevel - Oelegem2-1
Herenthout - Oostmalle1-0
Broechem - Poederlee1-5
Veerle - Ranst2-2

 

PloegGWWVG+/-PTN
1AC Olen28207161-2561
2Beekhoek28174782-4658
3Bevel28177458-4055
4Broechem28179278-5453
5Oevel281410454-3646
6VC Poederlee281410450-4146
7Berlaar281211546-4541
8KFC Herenthout281212456-5540
9Exc. Bouwel281114354-5836
10Ranst288101046-4134
11Oelegem28812833-4432
12Veerle287111030-5031
13Exc. Vorst28714742-5628
14SKS Herentals28714732-6128
15Massenhoven28716536-5726
16Oostmalle28320522-7114
 
Vierde provinciale C
 
Mortsel - Boechout1-1
Muizen - Eendr. Kessel2-4
Westmalle - Halle2-2
Emblem - Kessel FC1-3
Rijmenam - Peulis2-2
Hove Sp - Pulderbos1-0
Pulle - Turkuaz3-1
Assyria - Zandhoven0-6

 

PloegGWWVG+/-PTN
1Hove Sp28203588-3165
2Pulderbos28196378-3660
3Zandhoven28174760-2358
4Pulle28177471-4155
5Halle281441065-4052
6Boechout28138765-5546
7Eendr. Kessel28139667-4345
8Mortsel281311481-5343
9Rijmenam281111670-4839
10Turkuaz281116156-6434
11Peulis281014446-5134
12Westmalle281015360-8033
13Muizen28917260-8129
14Kessel FC28917247-7429
15Emblem28222426-8010
16Assyria28125229-1695
 

Vierde provinciale D
 
Hezewijk - Immer Voort2-1
Heultje - Itegem5-2
Grobbendonk - Wiekevorst2-0
Tongerlo - Herselt1-2
Achter Olen - Booischot1-1
Hallaar - Zoerle6-1
Blauberg - Westmeerbeek2-1

PloegGWWVG+/-PTN
1Noordstar28194583-2862
2Hezewijk29178469-3955
3Heultje29156864-4053
4Grobbendonk28156762-3352
5Hallaar28157667-3151
6Wiekevorst28159467-5349
7Tongerlo28149564-4847
8Herselt28139656-4045
9Ramsel281210647-5042
10Blauberg281112556-6538
11Achter Olen28915457-7431
12Booischot28815540-7129
13Westmeerbeek28817328-5427
14Immer Voort28615742-5725
15Zoerle28620241-8520
16Itegem28324131-10610
 

Vierde provinciale E
 
MLK Lichtaart - Wezel Sp.1-3
Oosthoven - Zammel4-2
Netezonen - Rauw0-6
Netegalm - HIH Turnhout1-1
Flandria - Punt-Larum5-0
Alberta - KFC Mol1-1
St. Vorst - Wechelderzande6-4
Ross. Hulsen - St.-Dimpna2-3

 

PloegGWWVG+/-PTN
1Oosthoven30234390-3872
2Wezel Sp.30214589-2968
3Flandria31198488-3761
4Rauw30199281-4159
5St.-Dimpna30187582-3859
6KFC Mol30177680-3057
7Alberta31157964-4554
8Olmen301610475-6052
9Punt-Larum301215349-6539
10MLK Lichtaart30915640-8733
11Zammel30814849-6632
12Ross. Hulsen30917449-6631
13HIH Turnhout30818446-7628
14Netegalm30818449-8028
15St. Vorst30818448-9028
16Netezonen30418843-7920
17Wechelderzande30126323-118 6
 
 
 
image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto