U bent hier

Uitslagen zaterdagavond voetbal teams Neteland Kempen

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen
18.11.2017 - 22.22u
Door: Herman Gezelle

Proximus League

17/11 20:30 Lierse - Cercle Brugge 1-0
18/11 17:00 Roeselare - KVC Westerlo 2-1
18/11 20:30 Beerschot-Wilrijk - OHL 1-2
19/11 16:00 Union - Tubeke ...-...

Eerste Klasse Amateurs

18/11 19:30 Dessel Sport - Seraing 3-2
18/11 20:00 ASV Geel - Châtelet 4-0
18/11 20:00 Virton - Lommel SK 2-1
18/11 20:00 Oosterzonen - Oudenaarde 2-2
18/11 20:00 Deinze - FC Knokke 1-0
18/11 20:00 Heist - FCV Dender 2-1
19/11 14:30 E. Aalst - Patro Maasmechelen ...-...
19/11 15:00 Hamme - Berchem ...-...

2e Amateurs B 

17/11 20:30 Thes Sp. - Spouwen-Mop. 3-3
18/11 19:30 Zwarte Leeuw - Bocholt 4-0
18/11 19:30 St. Lenaarts - Hoogstraten 2-3
18/11 20:00 Cappellen - Hades 0-3
18/11 20:00 Tempo Overijse - Duffel 3-0
18/11 20:00 Sp. Hasselt - City Pirates Antwerp 1-1
19/11 14:30 KVK Tienen - FC Turnhout ...-...
19/11 14:30 Vosselaar - O. Wijgmaal ...-...

3e Amateurs B

18/11 19:30 Bilzen-Waltwilder - Hoeilaart 4-1
18/11 19:30 Esp. Pelt - Sterrebeek 3-1
18/11 19:30 KFC Nijlen - KVK Wellen 1-0
18/11 20:00 Heur-Tongeren - Diest 3-0
19/11 14:30 VC Herentals - ESK Leopoldsburg ...-...
19/11 14:30 Kampenhout - E. Termien ...-...
19/11 15:00 Woluwe-Zaventem - Ternesse ...-...
19/11 15:00 Diegem - Houtvenne ...-...

Eerste Provinciale

18/11 19:30 Oppuurs - Witgoor Dessel 3-6
18/11 20:00 RC Mechelen - Antonia A 3-0
18/11 20:00 Lyra - Berg en Dal 0-0
19/11 14:30 Merksplas - Kontich A ...-...
19/11 14:30 Branddonk - Lille ...-...
19/11 14:30 Heikant - Rapid Leest ...-...
19/11 14:30 Schriek - OG Vorselaar ...-...
19/11 14:30 St.-Job - GR Katelijne ...-...

Tweede Provinciale B

18/11 14:30 Zoersel - De Kempen A 3-0
18/11 19:30 Olmen - Retie 1-1
18/11 19:30 Oud-Turnhout - Linda Olen 1-4
19/11 14:30 Beekhoek A - Bevel ...-...
19/11 14:30 Verbr. Arend. - Minderhout ...-...
19/11 14:30 Herenthout A - White Star ...-...
19/11 14:30 Weelde - Vlimmeren ...-...
19/11 14:30 Wuustwezel - Herselt ...-...

Derde Provinciale C

18/11 19:30 SKS Herentals - V. Balen 0-5
18/11 19:30 Wezel Sport - Zandhoven 4-2
18/11 19:30 Kasterlee - Halle 4-2
19/11 14:30 VV Laakdal - Vrij Arendonk ...-...
19/11 14:30 Noordstar - Oosterzonen B ...-...
19/11 14:30 St.-Dimpna - Exc. Bouwel ...-...
19/11 14:30 Poederlee - KFC Mol ...-...
19/11 14:30 Zwaneven - Gierle ...-...

Vierde Provinciale E

18/11 19:30 Rauw - MLK Lichtaart 2-3
18/11 19:30 Rosselaar Hulsen - Beekhoek B 6-2
18/11 19:30 De Kempen B - Flandria 0-3
19/11 14:30 Wortel - Olen United ...-...
19/11 14:30 Ezaart - Punt-Larum ...-...
19/11 14:30 Exc. Vorst - KFC Turnhout B ...-...
19/11 14:30 Alberta - Zammel ...-...
19/11 14:30 Oosthoven - Netezonen ...-...

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto