U bent hier

Uitslagen zaterdagavond voetbal teams Neteland Kempen

Kempen regio | Neteland | Provincie Antwerpen | Vlaanderen
28.01.2018 - 23.01u
Door: Herman Gezelle

Proximus League

26/01 20:30 OHL - KVC Westerlo 0-1
27/01 17:00 Cercle Brugge - Roeselare 1-0
27/01 20:30 Beerschot-Wilrijk - Tubeke 1-0
28/01 16:00 Lierse - Union ...-...

1e klasse Amateurs

27/01 19:30 Oudenaarde - Seraing 2-0
27/01 20:00 Patro Maasmechelen - FC Knokke 0-0
27/01 20:00 Oosterzonen - Heist 0-1
27/01 20:00 ASV Geel - Hamme 2-1
27/01 20:00 Châtelet - Deinze 2-1
27/01 20:00 Lommel SK - Virton 6-0
28/01 14:30 FCV Dender - E. Aalst ...-...
28/01 15:00 Berchem - Dessel Sport ...-...

2e Amateurs B

27/01 19:30 Spouwen-Mop. - City Pirates Antwerp 0-1
27/01 19:30 Hades - FC Turnhout 0-1
27/01 19:30 Zwarte Leeuw - St. Lenaarts 1-2
27/01 20:00 Tempo Overijse - KVK Tienen 1-0
27/01 20:00 Thes Sp. - O. Wijgmaal 1-0
28/01 14:30 Duffel - Hoogstraten ...-...
28/01 15:00 Cappellen - Sp. Hasselt ...-...
28/01 15:00 Bocholt - Vosselaar ...-...

3e Amateurs B

27/01 19:30 Houtvenne - Hoeilaart 4-2
27/01 19:30 KFC Nijlen - Bilzen-Waltwilder 1-0
27/01 20:00 KVK Wellen - Diest 4-1
28/01 14:30 E. Termien - Sterrebeek ...-...
28/01 14:30 Kampenhout - Heur-Tongeren ...-...
28/01 15:00 Woluwe-Zaventem - Esp. Pelt ...-...
28/01 15:00 Diegem - ESK Leopoldsburg ...-...
28/01 15:00 Ternesse - VC Herentals ...-...

1e Provinciale

27/01 20:00 Lyra - Heikant 0-2
27/01 20:00 Lille - OG Vorselaar 2-1
28/01 14:30 Berg en Dal - Witg. Dessel ...-...
28/01 14:30 Merksplas - Schriek ...-...
28/01 14:30 Branddonk - RC Mechelen ...-...
28/01 14:30 St.-Job - Oppuurs ...-...
28/01 14:30 Kontich A - Rapid Leest ...-...
28/01 14:30 GR Katelijne - Antonia A ...-...

2e Provinciale B

27/01 19:30 Oud-Turnhout - Olmen 1-2
28/01 14:30 Minderhout - Bevel ...-...
28/01 14:30 Linda Olen - Herselt ...-...
28/01 14:30 Herenthout A - Wuustwezel ...-...
28/01 14:30 Weelde - Beekhoek A ...-...
28/01 14:30 Vlimmeren - Retie ...-...
28/01 14:30 White Star - De Kempen A ...-...
28/01 14:30 Verbr. Arendonk - Zoersel ...-...

3e Provinciale C

27/01 19:30 Balen - Zandhoven 0-2
27/01 19:30 Kasterlee - Noordstar 1-2
27/01 19:30 SKS Herentals - VV Laakdal 0-1
27/01 19:30 KFC Mol - Vrij Arendonk 0-0
28/01 14:30 Halle - Exc. Bouwel ...-...
28/01 14:30 Gierle - Oosterzonen B ...-...
28/01 14:30 Zwaneven - Wezel Sp. ...-...
28/01 14:30 VC Poederlee - St.-Dimpna

4e Provinciale D

27/01 19:30 KFC Herenthout B - Immer Voort 4-1
27/01 19:30 Blauberg - Heultje 0-3
27/01 20:00 Grasheide - Rijmenam 0-2
28/01 14:30 Booischot - Berlaar ...-...
28/01 14:30 Putte FC B - Ramsel ...-...
28/01 14:30 Wiekevorst - Beerzel ...-...
28/01 14:30 Oevel - Peulis ...-...
28/01 14:30 Wavria B - Tongerlo ...-...

4e Provinciale E

27/01 19:30 Zammel - Punt-Larum 2-0
27/01 19:30 De Kempen B - Ezaart 3-2
27/01 19:30 Rosselaar Hulsen - Exc. Vorst 2-5
28/01 14:30 Oosthoven - Wortel ...-...
28/01 14:30 Beekhoek B - Olen United ...-...
28/01 14:30 Alberta - Rauw ...-...
28/01 14:30 Netezonen - MLK Lichtaart ...-...
28/01 14:30 Flandria - KFC Turnhout B ...-...

image



Meer nieuws

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto