U bent hier

Unieke collector items : veiling door Tom Boonen gesigneerde T-shirts vzw Hart in Beweging

Herentals | Neteland | Vlaanderen
24.11.2017 - 02.49u
Door: Herman Gezelle

vzw Hart in Beweging veilt 5 T-shirts voor het goede doel. De hele familie Tom Boonen (Tom, Lore en de tweeling) heeft de knappe T-shirts gesigneerd.

Ze worden geveild via 2ehands.be HIER.

Hilde Harzé van vzw Hart in Beweging : 'We willen vooral ook bedrijven aanspreken die een uniek collectors item willen en daarmee ook nog het goede doel sponsoren.'

Info op de FB pagina van Hart in Beweging vzw.  (pp)

image

Meer nieuws

Benefiet na brandschade aan frituur Leo

Herenthout 14.07.2018 - 07.38u

Voedselschandaal : dodelijke slachtoffers door groenten van Greenyard?

Kempen regio | Vlaanderen 13.07.2018 - 19.36u

Groenewegen wint geeuwetappe, Greg Van Avermaet is steviger leider

Internationaal | Vlaanderen 13.07.2018 - 19.33u

3 jaar cel voor smokkel van transmigranten in vrachtwagens, o.a. vanuit Mol

Kempen regio | Mol | Vlaanderen 13.07.2018 - 19.27u

Openluchtzwembaden worden onbetaalbaar voor gemeenten

Herentals | Kempen regio | Vlaanderen 13.07.2018 - 16.15u

'Verkavelingskoorts in Sint- Dimpna'

Geel 13.07.2018 - 15.02u

Vlaamse Regering met nieuwe eindtermen voor eerste graad

Kempen regio | Vlaanderen 13.07.2018 - 14.46u

Lierse Kempenzonen officieel aanvaard

Lier regio | Westerlo 13.07.2018 - 07.08u

Nieuws uit uw regio

image
image
image

Onze partners

Webdesign door Intracto