De Sasvrienden van Emblem blijven een dynamische visclub.   Moederdag vierden ze met een originele ode aan de mama's.  De club laat eerst de dames 2 x 1.5 u vissen met een begeleider. Nadien moet de begeleider 2u vissen.  Er waren 34 koppels op post wat een heel succes is.  Natuurlijk mochten de kids ook meedoen : samen genieten van een ontspannende Moederdag.

De Emblemse Sasvrienden zijn een toffe vriendenclub waar het vissen een passie is. Kijk even voor meer info op hun blog.

Bij de moeders won José Dieltjes de Moederdag-Gouden Hengel, 2e werd Eline Weyns en 3e Ellen Vermeulen.  Bij de heren won Johan Bluys de  Gouden Hengel, 2e werd Mark Dieltjes en brons was voor Jimmy Van Looy.  In het clubhuis aan de Kesselsesteenweg werd nog bij een koffietje en een pilsje gezellig nagekaart over de heerlijke Moederdag.

Foto's Dirk 'De Smollie' Smolderen / Nnieuws.