U bent hier

Winnaars 'Met Belgerinkel naar de Winkel'

Heist op den Berg
10.07.2015 - 15.51u
Door: Herman Gezelle

Van zaterdag 26 april tot zaterdag 30 mei kregen klanten Belgerinkelstickers bij 115 Heistse handelszaken als zij met de fiets of te voet kwamen winkelen. Met de ingezamelde stickers maakten zij kans op een leuke prijs. De Bond Beter Leefmilieu voorzag voor elke dag van de campagne één of meerdere mooie prijzen.

377 inwoners registreerden zich online. Zij verzamelden samen 2.176 stickers. Daarnaast ontvingen we ook 341 spaarkaarten via de spaardozen. Deze bevatten 3.001 stickers. Al deze stickers samen zijn goed voor 5.177 winkelbezoeken met de fiets of te voet bij de lokale handelaars.

Het gemeentebestuur van Heist-op-den-Berg, de handelaars, de lokale afdeling van Unizo, de Raad voor Lokale Economie en de Gezinsbond zijn zeer trots op dit resultaat.

Met deze campagne willen ze klanten in Heist-op-den-Berg aanmoedigen om vaker met de fiets of te voet boodschappen te doen. Deze campagne motiveert inwoners bovendien om bij afzonderlijke detailhandels te winkelen. Zo draagt de campagne op diverse domeinen bij aan de leefbaarheid van onze gemeente.

Onze gemeente en de deelnemende Heistse handelaars voorzagen 50 prijzen, waaronder waardebonnen van de handelaars, 20 fietstassen, jaarabonnementen van de bib, combitickets treinmuseum/watertoren, tickets voor voorstellingen in het cultuurcentrum en gratis zwembeurten, om de mensen die te voet of met de fiets winkelen te belonen.

De winnaars :
Els Aertgeerts uit Booischot, Wendy Albert uit Heist, Maria Andries uit Hallaar, Evarist Boeckx uit Wiekevorst, Willy Boogaerts uit Booischot, Ines Ceulemans uit Schriek, Rudy Claes uit Booischot, Greet Danckaerts uit Heist, Mirella De Ceuster uit Hallaar, Joanna De Keyser uit Heist, Henri De Mol uit Schriek, Linda De Wever uit Schriek, Paula Dockx uit Schriek, Patricia Germinario uit Heist, Lea Gysemans uit Heist, Maria Janssens uit Itegem,

Eddy Laureys uit Booischot, Hilde Laureys uit Wiekevorst, Petra Meuris uit Hallaar, Eric Peeters uit Heist, Maria Peeters uit Heist, Myriam Schallenbergh uit Schriek, Debra Sempels uit Schriek, Christiane Serneels uit Schriek, Eddy Serneels uit Schriek, Paul Serneels uit Heist, Christa Straetmans uit Heist, Birgit Tölkes uit Hallaar, August Troonbeeckx uit Heist, Gunther t'Seyen uit Wiekevorst, Leo Vaes uit Heist, Paul Van den Acker uit Heist,

Anna Van den Broeck uit Heist, Leen Van den Broeck uit Hallaar, Griet Van den Broeck uit Heist, Cindy Van den Bruel uit Booischot, Ines Van den Wyngaert uit Schriek, Monique Van Dessel uit Hallaar, Francine Van Hoof uit Heist, Net Van Mechelen uit Schriek, Viviane Van Opstal uit Hallaar, Jill van Rooy uit Heist, Maria Van Tilborgh uit Heist, Heidi Vanhoudt uit Schriek, Rene Verhaegen uit Heist, Frans Vermeulen uit Wiekevorst, Sara Verreth uit Booischot, Nadia Vreys uit Schriek en Francine Wyns uit Schriek.

Diane Mylemans uit Heist-Goor won de Belgerinkelfiets.

 

imageMeer nieuws

Nieuws uit uw regio

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto