U bent hier

‘Zandpand’ voor startende ondernemers geopend

Herentals | Neteland
07.06.2019 - 18.09u
Door: Herman Gezelle

Het starterspand voor ondernemers in Zandstraat 25, omgedoopt tot het 'Zandpand', is vrijdag geopend. In de conceptwinkel kunnen startende ondernemers tijdelijk hun product uittesten en bij succes de overstap maken naar een eigen vaste winkel in Herentals.

De eerste 4 starters tekenden een overeenkomst voor 3 maanden, met de mogelijkheid om dat twee keer te verlengen. De starters Catty Vergult (pimpen van tweedehands meubels), Marie Pierre Goyvaerts (gepersonaliseerd breiwerk), Yasmin Klockaerts (kleding) en Michel Ratiau (professionele drones).

In het pand krijgen  ze eider een ruimte om hun idee aan de man of vrouw te brengen. Vanaf zaterdag is het Zandpand open van dinsdag tot zaterdag, telkens van 10 tot 18u .

Het stadsbestuur huurt het handelspand, waardoor de starters geen huur hoeven te betalen, enkel een maandelijkse gebruiksvergoeding. 'Als blijkt dat hun concept aanslaat, kunnen ze een eigen handelszaak opstarten, uiteraard bij voorkeur in de Herentalse winkelstraten', zegt burgemeester Mien Van Olmen.  'Ook daar gaat on lokaal bestuur, in samenwerking met Unizo, de nodige ondersteuning bieden.

Als starters doorstromen naar een vast winkelconcept, komt er plaats vrij in het Zandpand. Dus ook voor het najaar zoeken we nog ondernemers die hun concept willen uittesten.'   Starters kunnen zich nog aanmelden via www.herentals.be/zandpand. (pp)

Foto's Mark Jaspers/ Nnieuws.

imageMeer nieuws

kOsh Kieswijzer

kOsh Kieswijzer
Herentals | Neteland 20.01.2020 - 15.08u

Eetdagen SKS Herentals

Eetdagen SKS Herentals
Herentals 20.01.2020 - 14.43u

Ondernemers voor de kOsh-klas

Herentals | Kempen regio | Neteland | Vlaanderen 20.01.2020 - 14.31u

Bouw Welzijnscampus in Geel

Bouw Welzijnscampus in Geel
Geel 20.01.2020 - 13.02u

Basket: Kangoeroes Pitzemburg C 82-80 HBBC A

Basket: Kangoeroes Pitzemburg C 82-80 HBBC A
Herentals 20.01.2020 - 11.02u

Rode Kruis-Vlaanderen wil van 3% naar 4% donerende Vlamingen met campagne ‘Ons dorp geeft’

Rode Kruis-Vlaanderen wil van 3% naar 4% donerende Vlamingen met campagne ‘Ons dorp geeft’
Kempen regio | Provincie Antwerpen | Vlaanderen 20.01.2020 - 10.57u

Nationale en provinciale voetbaluitslagen

Nationale en provinciale voetbaluitslagen
Kempen regio 19.01.2020 - 18.02u

Nieuws uit uw regio

image
image
image
image

Onze partners

Dossiers

Webdesign door Intracto