Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Zoektocht naar verdwenen Wim Driesen (79) nog zonder resultaat - update 02.15u

Wim Driesen - foto politie Neteland

In het centrum van Herentals is dinsdagnamiddag gezocht naar de 79-jarige Wim Driesen. De man werd dinsdag rond 07.30u voor het laatst gezien in de Nieuwstraat.  Politie Neteland heeft meteen een BIN Alert rondgestuurd.

 

Wim Driesen heeft dringend medische zorg nodig. De politie zet alle middelen in: een speurhond, warmtecamera's, een drone en een helikopter. 

 

Tot dusver zonder resultaat.

 

 

Wim Driesen droeg op het moment van zijn verdwijning een zwarte joggingbroek en een donkerblauwe sweatervest met kap. De man heeft dringend medicatie nodig. Hij is slecht ter been en heeft geen portefeuille noch gsm op zak. “We doen er alles aan om de vermiste terug te vinden”, klinkt het bij de politie Neteland. In de vooravond kwam er ook een helikopter van federale politie ter plaatse. De opdracht is niet eenvoudig omdat er weinig aanwijzingen zijn waar er precies moet gezocht worden. Ook de cel verdwijningen is ingeschakeld.

 

 

Wie iemand ziet die voldoet aan de beschrijving wordt verzocht contact op de nemen met de politiediensten. Dat kan via 112 of rechtstreeks met de politiezone Neteland op nummer 014/95.80.00 of gratis nummer 0800/30 300.

 

 

 

 

 

Update  02.15u - 12/11  

 

"De grote zoektocht in en rond Herentals leverde voorlopig niets op", zegt woordvoerder Tim Geerinckx, politie Neteland.     "De cel vermiste personen is ook ingeschakeld.    Het zoekacties  met een speurhond, warmtecamera's,  een drone en een helikopter zijn bij valavond stilgelegd.   We kregen ook al enkele tips, maar hebben voorlopig erg weinig aanknopingspunten. We blijven de zoektocht  verder zetten, ook vannacht en morgen." (pol)

 

Nieuwstraat, Herentals, België

Wim Driesen - foto politie Neteland